Сатоші Накамото – у Топ-20 найбагатших людей світу

Сатоші Накамото – у Топ-20 найбагатших людей світу

Статки творця Біткоїна перевищили $62 млрд через зростання курсу BTC.

На тлі зростання курсу біткоїна передбачувані статки творця головного цифрового активу Сатоші Накамото перевищили $62 млрд, що вивело його у двадцятку найбагатших людей світу.

Таємничий Сатоші Накамото (або група осіб, які ховаються під цим псевдонімом) є найбільшим власником BTC: за існуючими даними, на його гаманці зберігається 1,1 млн біткоїнів. За поточного курсу $56 600 за монету статки творця біткоїна можуть досягати $62,3 млрд.

Згідно зі списком Forbes за 2023 рік, Сатоші Накамото міг би опинитися на 17-му місці, відразу за Марком Цукербергом, статки якого оцінили у $64,4 млрд.

Сатоші Накамото – у Топ-20 найбагатших людей світу
Список найбагатших людей світу за версією Forbes. Джерело: Forbes.

Що сьогодні відбувається з курсом

27 лютого вартість біткоїна зросла більш ніж на 11%, перевищивши позначку $57 000. Востаннє схожий курс спостерігався у листопаді 2021 року.

За даними аналітиків, подібний ривок може бути пов'язаний з активним зростанням торгів спотовими біткоїн-ETF, яке 26 лютого досягло нового максимуму в $2,4 млрд. Як вважає старший аналітик Metalpha Люсі Ху, ця ситуація «ще більше зміцнила довіру американських інвесторів до біткоїна».

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Топ власників біткоїна

Крім Сатоші Накамото, до найбільших власників біткоїна входять компанії Grayscale, MicroStrategy, біржі Binance та Bitfinex, а також уряд США. До найбільших власників BTС також наближається емітент стейблкоїна USDT компанія Tether, яка регулярно переводить свої активи у біткоїни.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024