Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні

Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні

Опис концепції «натуральних грошей» і як вона пов'язана з визначенням того, що таке Біткоїн насправді.

Я відвідав Bitcoin Freedom Festival, який проходив в Увіті, Коста-Рика, з 18 по 20 січня. Це була унікальна подія, не схожа на жоден біткоїн-захід, який я коли-небудь відвідував. На фестивалі виступило понад 30 доповідачів, тому я не зупинятимусь на кожному, але був один виступ, який виділявся з-поміж інших. Це була доповідь групи жінок, представниць корінних народів, які говорили через перекладача. В останній ранок вони сказали дві речі, які відобразили суть фестивалю. По-перше, доповідачки заявили, що їх на цю сцену привів Великий Дух. [«Ми прийшли, тому що Великий Дух відкрив нам шлях», що включало машину до місця події.] Вітер говорить з нами, вода говорить з нами, дерева говорять з нами. Дідусь каже: «Завжди говоріть з тим, що дає нам енергію». Деякі з цих ідей можуть здатися дивними західній людині, яка повністю залежить від екранів гаджетів і відірвана від життя.

Біткоїн – це натуральні гроші

А потім одна жінка з промовців описала біткоїн так, як я ніколи раніше не чув. Вона назвала його натуральною монетою чи «природними грошима». Це був один із тих моментів, коли сліпучий спалах очевидного вражає тебе, як блискавка. «Біткоїн – це натуральні гроші». Зачекайте, вона сказала, що біткоїн – це натуральні гроші? Чорт забирай, «біткоїн – ЦЕ НАТУРАЛЬНІ ГРОШІ!!» Цілком неосвічені люди кажуть, що біткоїн нічим не підкріплений, але це настільки сміховинно невірно, що немає сенсу навіть говорити з тими, хто дотримується такої необізнаної думки. Деякі біткоїнери люблять говорити, що біткоїн – це «гроші, підкріплені енергією», що багато біткоїнерів (особливо Ерік Якс, автор книги «Сьома властивість») рішуче спростовують. Ерік каже, що біткоїн «забезпечений» енергією, і я згоден, що це краще формулювання.

Однак ця мудра жінка з джунглів дала біткоїну найкраще формулювання: «натуральні гроші». Проточна вода, метан, вуглеводні, вітрова чи сонячна енергія. Всі ці елементи походять з природи і потім перетворюються на електрику, що дозволяє біткоїн-майнерам [ASIC] почати хешування, що в підсумку призводить до створення біткоїна. Без цих природних ресурсів не буде біткоїна. Констатація факту. Ідея про те, що кожна країна світу має природні ресурси, які раніше не можна було конвертувати в природні гроші, не вислизнула від уваги жителів Африки та Коста-Рики.

Фіат – антитеза натуральним грошам

Порівняйте те, що необхідно для виробництва «натуральних грошей», з кожною фіатною валютою у світі або з кожним із найкращих альткоїнів. Трильйони доларів США можуть бути створені з повітря за лічені секунди, якщо ви є головою центрального банку або кимось, хто займає інсайдерську позицію [одним із привілейованих], хто може виробляти гроші з нічого і точно НЕ природним чином. Фіат – це повна протилежність натуральним грошам!! «Набийте цим свою люльку і викуріть, сенаторко Уоррен!» Фіат штучний. Біткоїн – природний.

Натуральні гроші, а не біткоїн

Біткоїн – це термін для фанатиків, ідеологів та руху. У терміні «біткоїн» немає нічого поганого, але як щодо ворожої енергії, спрямованої проти нього? Наші противники створили проти біткоїна кілька негативних наративів. Це все нісенітниця? Ще б пак! Чи знає про це більшість світу? НІ!

Проблема: Біткоїн використовується як глузливий термін найлютішими ворогами, ненависниками та недоброзичливцями Біткоїна. Я особисто бачив, як молоді та літні люди помітно блідли при моїй згадці слова «біткоїн».

Рішення: Натуральні або природні гроші – це набагато доступніший термін для тих, хто не в темі. Уявіть собі, якби ми запитали Чарлі Мангера, Уоррена Баффета чи Пітера Шиффа: «Що ви думаєте про натуральні гроші?» Їхні відповіді здадуться клоунськими та неосвіченими.

Натуральні гроші тихо та мирно привертають інтерес до ідеї, що у світі існує така річ, як натуральні гроші. У цьому терміні закладені всілякі якості, які нейтралізують атаки на біткоїн. Це також зменшує атаки з боку противників Біткоїна, оскільки набагато складніше атакувати «природні гроші». Природні гроші належать людям, призначені для людей. Звичайно, ви можете бути проти «природних грошей», але це здається майже неприродним.

Біткоїн – це перші натуральні гроші, які з'явилися в Інтернеті. Це не вимагає особливих пояснень, крім того, що це єдина форма грошей, яку підживлюють або отримують користуючись з природних ресурсів. Хто захоче виступити проти «природних грошей»? [Задля експерименту поверніться до своєї улюбленої статті про біткоїн або прочитайте наступну статтю, і замініть термін «біткоїн» на «натуральні гроші» щоразу, коли побачите його. Як це на вас подіє?]

Заклик до дії

Коли ми зібралися біля вогнища на пляжі того останнього вечора на Плайя-Ермоса, я згадав сказане тією жінкою, і це викликало резонанс серед інших відвідувачів фестивалю. Насамкінець я пропоную вам з цього моменту провести «софтфорк» у використанні термінів і поділитися її мудрістю з усіма. На мій погляд, вона вловила суть біткоїна, назвавши його «природними грошима».

З цього моменту, коли ви матимете таку можливість, я б порадив вам використовувати фразу «натуральні гроші» удвічі частіше під час опису біткоїна. Чому? Існує величезна частина населення, яка, швидше за все, цікавитиметься натуральними грошима. Психологічно і підсвідомо світ прагне натуральних грошей відколи Ніксон закрив золоте вікно у 1971 році. Біткоїн може здатися надто схожим на культ або релігійних фанатиків для тих, хто не може оцінити його революційний вплив на людство. З моменту його створення на адресу Біткоїна прозвучало багато негативних висловлювань. Мені здається, набагато правильніше і приємніше називати біткоїн натуральними грошима. Один з учасників фестивалю навіть створив у Twitter хештег #naturalmoney. На знак поваги до цієї мудрої жінки покажіть, що ви з нею згодні.

Це гостьовий пост Марка Марайї. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024