Біткоїн у Пакистані все популярніший і без регулювання

Біткоїн у Пакистані все популярніший і без регулювання

Регулювання не є необхідною умовою для того, аби населення побачило цінність Біткоїна.

Пакистан є одним з ринків Південно-Східної Азії, що розвиваються, і країною з 250-мільйонним населенням, більша частина якого живе за межею бідності.

Народ Пакистану не втрачає надії; багато хто вважає, що хороші часи вже не за горами, і що на країну чекає світле майбутнє на тлі політичного хаосу та погіршення фінансової ситуації у 2023 році. Проте загальна ситуація, схоже, налагоджується: Фондова біржа Карачі (KSE) досягла своїх історичних максимумів.

«Bitcoin Pakistan», спільнота однодумців у галузі технологій та біткоїн-ентузіастів у Пакистані, у листопаді організувала свій перший офлайн-івент у Лахорі. Інтерес до розуміння біткоїна як інструменту хеджування інфляції та глобальної платіжної мережі зростає.

Однак люди в Пакистані також мають побоювання щодо законності криптовалюти; багато хто, схоже, не хоче говорити про це публічно, побоюючись наслідків з боку влади. Існує поширена хибна думка, що біткоїн заборонений або незаконний у Пакистані.

Центральний банк Нігерії запровадив аналогічну заборону на транзакції з криптовалютою через банки 2021 року. Проте, побачивши зростання попиту на біткоїн і його використання в країні, банк зняв заборону в останньому циркулярі, надавши чіткі інструкції.

У заяві центрального банку Нігерії йдеться про таке:

«Сучасні глобальні тенденції показали, що існує необхідність регулювати діяльність постачальників послуг віртуальних активів (VASP), які включають криптовалюти та криптоактиви».

Своєю чергою, Державний банк Пакистану у своєму циркулярі, виданому у 2018 році, попередив громадськість про те, що криптовалюти не є законним платіжним засобом, випущеним чи гарантованим урядом Пакистану. На додаток, банк пояснив, що він не уповноважує та не ліцензує будь-яку фізичну чи юридичну особу на випуск, продаж, купівлю, обмін або інвестування в будь-які такі віртуальні валюти/монети/токени в Пакистані. Таким чином, усім регульованим організаціям було рекомендовано утримуватися від обробки, використання, торгівлі, зберігання, передачі, просування та інвестування у віртуальні валюти/токени.

І все ж таки, прийняття біткоїна значно зросло в Пакистані, хоча в регіоні немає регульованої біржі. Люди використовують однорангові сервіси, такі як Binance, Paxful та інші методи позабіржової торгівлі для придбання біткоїна.

Не можна назвати точну цифру, але схоже Пакистан входить до числа провідних країн за темпами впровадження біткоїна на ринках, що розвиваються.

Швидке впровадження біткоїна в Пакистані також можна пояснити темпами річної інфляції, яка перевищує 25% і погіршується протягом кількох останніх років на тлі політичного хаосу та тиску з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Індустрія фрилансу процвітає, і Пакистан є однією з провідних країн-експортерів ІТ-послуг. Фрилансери зберігають більшу частину своїх заощаджень в іноземній валюті, такій як долари США або фунти стерлінгів, а кількість фрилансерів, які володіють біткоїном або доларами США для захисту від інфляції, значно збільшилася після кризи COVID.

Біткоїн – це революція, яку неможливо зупинити; багато інших країн усвідомили це та працюють над створенням правил, щоб не відставати від інновацій у цифровому світі. Завдяки дружньому регулюванню та суворим заходам щодо боротьби з криптошахрайством у Пакистані можуть відчинитися двері для нових можливостей та величезних інвестиції, які допоможуть країні вийти з боргової кризи.

Це гостьовий пост Фарука Ахмеда. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024