Голосуйте своїми грошима та «ногами»

Голосуйте своїми грошима та «ногами»

Індекс Біткоїна – це новий інструмент для біткоїнерів, який дозволяє знайти ідеальне місце для життя.

Індивідуальне голосування, яке часто вважають громадянським обов'язком, має статистично незначний вплив на результати виборів. Дослідження показують мінімальну різницю між ефективністю республіканського та демократичного уряду штатів за різними політичними показниками.

Політики часто говорять про кожні вибори як «найважливіші в нашому житті», щоб згуртувати своїх прихильників. Однак, попри підвищення активності виборців, зміни залишаються ілюзорними.

Уряд продовжує розширюватися, але довіра та задоволення урядовими установами продовжують знижуватися. 70% американців довіряють уряду «певною мірою або дуже мало», а економічна впевненість серед дорослого населення США становить -41 за шкалою від -100 до 100. 74% американців вважають, що економічні умови погіршуються.

Голосуйте своїми грошима

Крім голосування під час виборів, люди можуть сприяти змінам іншими способами. Наприклад, споживачі постійно «голосують» своїми грошима, обираючи, які товари та послуги купувати. Це допомагає виробникам, таким як підприємці та компанії, розуміти на що існує попит на ринку.

Сумно відомим прикладом є запуск New Coke («Нової коли») компанією Coca-Cola у 1985 році. Розлюченим споживачам не сподобався новий смак. Розпочались кампанії, які закликали повернути оригінальний продукт. Менш ніж за рік Coca-Cola змінила курс та визнала помилку.

Сьогодні маркетологи згадують New Coke, як, мабуть, найвідоміший провал продукту в історії. Але цей приклад також демонструє швидкість зворотного зв'язку споживачів – і вплив, який мають люди, коли голосують своїми грошима.

Голосуйте ногами

Інший підхід – «голосувати ногами» або переїжджати до районів, де культурне середовище, економічні можливості та інші фактори краще відповідають вашим пріоритетам. У міру зміни чисельності населення уряди більш мотивовані адаптувати свою політику для збереження податкової бази.

Через пандемію та її наслідки багато американців залишили штати зі строгою політикою закриття бізнесу та шкіл. Відбулася міграція історичних масштабів, коли люди переїхали з таких штатів, як Каліфорнія та Нью-Йорк, до Флориди та Теннессі. У 2020 році населення Каліфорнії вперше скоротилося за більш як сторіччя.

Гроші 2.0 ще потужніші

Біткоїнери виводять ці дії на новий рівень, повністю відмовляючись від фіатних грошей. Однак це може призвести до виникнення унікальних проблем, залежно від того, де вони живуть. Виникає питання: які місця найкраще задовольняють потреби біткоїнерів?

У пошуках відповідей ми об'єднали наші дослідження у звіт, який ми називаємо Індексом Біткоїна. Кожен штат США ранжується (

Індекс Біткоїна

Голосуйте своїми грошима та «ногами»
Джерело

Натхненням для створення Індексу став Індекс надійних грошей Ліги захисту надійних грошей (Sound Money Defense League), а також Індекс свободи в 50 штатах Інституту Катона. Ще одним джерелом натхнення став проєкт «Вільний штат» у Нью-Гемпширі, метою якого є залучити до штату достатньо лібертаріанців, щоб вони могли впливати на політику у напрямі свободи. Однак що відрізняє індекс Біткоїна від інших, так це те, що він створений біткоїнерами для біткоїнерів.

Створення індексу Біткоїна

Індекс Біткоїна надає аналіз усіх 50 штатів із використанням дев'яти показників у чотирьох категоріях верхнього рівня: вартість життя, сприятливість для бізнесу, грошова свобода та проактивне позиціювання. Ми виділили до 25 балів на кожну категорію, максимум 100 балів на штат. Держави можуть отримати негативні бали за політику, яка суттєво не відповідає пріоритетам біткоїнерів.

Категорії

Вартість життя

Голосуйте своїми грошима та «ногами»
Вартість життя оцінюється з урахуванням податкового навантаження, витрат на електроенергію та житло.

Сприятливість для бізнесу

Голосуйте своїми грошима та «ногами»
Індикатори сприятливості для бізнесу включають право на працю, діловий клімат і фінансову стабільність.

Грошова свобода

Голосуйте своїми грошима та «ногами»
Грошова свобода оцінюється з урахуванням вимог ліцензування грошових переказів та регулювання майнінгу.

Проактивне позиціювання

Голосуйте своїми грошима та «ногами»
Проактивне позиціювання базується на одному індикаторі, який фіксує нюанси, які не враховуються традиційними показниками, наприклад заяви, зроблені на користь або проти біткоїна державними посадовими особами штату.

Використання індексу

Технології дали нам свободу вибирати, де жити та працювати, а кількість людей, які володіють біткоїном, збільшується з кожним днем. Зі зростанням мобільності та можливостей для віддаленої роботи урядам доведеться приділяти більше уваги потребам власників біткоїна під час формування політики.

Неважко уявити, як національні та регіональні уряди по всьому світу почнуть встановлювати правила та положення спеціально для залучення біткоїнерів. Це вже сталося в Сальвадорі, і, досліджуючи індекс Біткоїна, ми виявили, що те саме відбувається і в кількох штатах США.

Ми сподіваємося, що Біткоїн-індекс буде корисним для Біткоїн-спільноти як довідник, який допоможе знайти ідеальні місця для життя, роботи та створення сім'ї у спільноті, яка відповідає її цінностям.

Це гостьовий пост Дейва Бірнбаума, директора з продукту Coinbits, у співпраці з Девідом Во, спеціалістом з розвитку бізнесу та комунікацій у Coinbits. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024