Біткоїн-пробудження: нарешті все зрозуміло

Біткоїн-пробудження: нарешті все зрозуміло

Іноді все, що потрібно, щоб нарешті зрозуміти Біткоїн, – це просто знаходитися поряд і розмовляти з біткоїнерами.

Вперше я почула про Біткоїн від свого чоловіка. Одного дня він прийшов додому з роботи й радісно розповів мені про ці чарівні інтернет-гроші. Мене не вразила його розповідь. Я сказала йому, що він звучить як божевільний, і вирішила, що на цьому все – принаймні я так думала. Через тиждень чи два він знову підняв цю тему. Але цього разу те, що він говорив, мало для мене більше сенсу, я могла краще зрозуміти його і я бачила, наскільки це його захоплює. Не зрозумійте мене неправильно – він все ще говорив як божевільний (здається, його очі шалено блищали), але він явно почитав трохи інформації і зміг передати мені ці знання так, щоб я могла їх зрозуміти. З того часу ми з Біткоїном.

Спочатку я займалася цим заради грошей. Вигоди. Я бачила у цьому спосіб покращити добробут нашої родини. Я багато чого дізналася від свого чоловіка. Але я недостатньо знала про Біткоїн, щоб ставити багато запитань. Питання, які в мене були, були настільки широкими, що я отримувала такі самі загальні відповіді, які мене не задовольняли і не давали мені більшого розуміння. Це, своєю чергою, змусило мене відчути, що проблема в мені. Я боялася спробувати дізнатися про Біткоїн, бо вважала, що це надто технічно й складно для мене. У мене не було ні наукового ступеня, ні роботи з цієї спеціальності, тож я вирішила, що це буде заняттям чоловіка, і не стала заглиблюватися далі. Але мій чоловік зробив саме це. Я підтримувала його у всьому, що він робив: у кожній статті, яку він писав, у кожному подкасті, який він вів, і в кожній нашій розмові (яку я могла підтримати) про Біткоїн.

Це призвело до того, що він запросив мене супроводжувати його на заході, присвяченому Біткоїну. Я неймовірно нервувала, мені здавалося, що я буду дуже далека від розмов. Я думала, що просто побуду там. Але потім я зустріла Біткоїн-спільноту і була в захваті. Важко навіть описати відчуття перебування в оточенні цих людей. Що б це не було, воно у повітрі та заразне. Всі раді бачити один одного, всі підтримують один одного, всі хочуть, щоб ви досягли успіху, і неймовірно добрі. Ви це відчуваєте. І цього впливу неможливо уникнути. Я відразу ж вирішила дізнатися про Біткоїн якнайбільше.

Щойно ми повернулися додому, я відкрила нотатки на своєму телефоні та склала два списки. Що я знаю і які у мене є питання про Біткоїн. Я звернулася до Біткоїн-спільноти, приєднавшись до Біткоїн-Твіттера (Х), і попросила поради, з чого почати. Я знову була вражена підтримкою людей, яких особисто не знаю, які говорили мені підбадьорливі слова і ділилися зі мною списками ресурсів. Я почала читати книгу «Біткоїн-євангелізм» (яку я купила на заході після зустрічі з неймовірно добрим автором) і змогла перенести майже всі свої пункти з питаннями про Біткоїн до тих, що я знаю. Я усвідомила, як багато ще є в Біткоїні, і я була вражена.

Тепер я можу ставити конкретні питання та отримувати відповіді, які мене задовольняють та надихають. Я розмовляю з чоловіком та іншими біткоїнерами і згадую його початковий стан манії, і тепер мені цікаво, чи блищать мої очі так само шалено, коли я говорю про Біткоїн.

Я розумію, що справа не лише у грошах, це революція. Я розумію, наскільки важливо дати людям зрозуміти, що їм не так вже й складно вчитися, але це потрібно. Я зрозуміла, що знайомство новачка зі спільнотою це, мабуть, все, що потрібно для того, щоб прийняти помаранчеву пігулку Біткоїна. Світ, у якому хочемо жити, створюють звичайні люди. Справедливу грошову систему, яку не можна обдурити або роздути, як нашу нинішню фіатну систему. Не варто навіть намагатися провернути це з Біткоїном. Біткоїн призначений для всіх.

Я знаходжуся на початку свого шляху, але розумію, як мало зусиль буде потрібно, щоб показати людям силу Біткоїна, якщо вони зможуть просто відчути, що це таке. Якщо вони зможуть познайомитись з його дивовижною спільнотою, у них обов'язково з'явиться іскра в очах. Протягом кількох років я була відносно пасивним учасником, але особисте знайомство зі спільнотою викликало в мене бажання поринути у Біткоїн з головою.

Я досі вчуся. Думаю, як і всі. Біткоїн – це майбутнє, тому що Біткоїн просто має сенс. Іноді це просто потрібно відчути.

Це гостьовий пост Ліндсі Косс. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023
Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Погляд на Біткоїн та корпоративні структури з концептуальної точки зору вказує на багато подібностей. Source Node 02 грудня 2023
Інтерв'ю з Робертом Кеннеді-молодшим Інтерв'ю з Робертом Кеннеді-молодшим Роберт Кеннеді-молодший про висунення своєї кандидатури, Біткоїн, CBDC і важливість особистої свободи в інтерв'ю для Bitcoin Magazine. Марк Гудвін 02 грудня 2023