Біткоїн-пробудження: нарешті все зрозуміло

Біткоїн-пробудження: нарешті все зрозуміло

Іноді все, що потрібно, щоб нарешті зрозуміти Біткоїн, – це просто знаходитися поряд і розмовляти з біткоїнерами.

Вперше я почула про Біткоїн від свого чоловіка. Одного дня він прийшов додому з роботи й радісно розповів мені про ці чарівні інтернет-гроші. Мене не вразила його розповідь. Я сказала йому, що він звучить як божевільний, і вирішила, що на цьому все – принаймні я так думала. Через тиждень чи два він знову підняв цю тему. Але цього разу те, що він говорив, мало для мене більше сенсу, я могла краще зрозуміти його і я бачила, наскільки це його захоплює. Не зрозумійте мене неправильно – він все ще говорив як божевільний (здається, його очі шалено блищали), але він явно почитав трохи інформації і зміг передати мені ці знання так, щоб я могла їх зрозуміти. З того часу ми з Біткоїном.

Спочатку я займалася цим заради грошей. Вигоди. Я бачила у цьому спосіб покращити добробут нашої родини. Я багато чого дізналася від свого чоловіка. Але я недостатньо знала про Біткоїн, щоб ставити багато запитань. Питання, які в мене були, були настільки широкими, що я отримувала такі самі загальні відповіді, які мене не задовольняли і не давали мені більшого розуміння. Це, своєю чергою, змусило мене відчути, що проблема в мені. Я боялася спробувати дізнатися про Біткоїн, бо вважала, що це надто технічно й складно для мене. У мене не було ні наукового ступеня, ні роботи з цієї спеціальності, тож я вирішила, що це буде заняттям чоловіка, і не стала заглиблюватися далі. Але мій чоловік зробив саме це. Я підтримувала його у всьому, що він робив: у кожній статті, яку він писав, у кожному подкасті, який він вів, і в кожній нашій розмові (яку я могла підтримати) про Біткоїн.

Це призвело до того, що він запросив мене супроводжувати його на заході, присвяченому Біткоїну. Я неймовірно нервувала, мені здавалося, що я буду дуже далека від розмов. Я думала, що просто побуду там. Але потім я зустріла Біткоїн-спільноту і була в захваті. Важко навіть описати відчуття перебування в оточенні цих людей. Що б це не було, воно у повітрі та заразне. Всі раді бачити один одного, всі підтримують один одного, всі хочуть, щоб ви досягли успіху, і неймовірно добрі. Ви це відчуваєте. І цього впливу неможливо уникнути. Я відразу ж вирішила дізнатися про Біткоїн якнайбільше.

Щойно ми повернулися додому, я відкрила нотатки на своєму телефоні та склала два списки. Що я знаю і які у мене є питання про Біткоїн. Я звернулася до Біткоїн-спільноти, приєднавшись до Біткоїн-Твіттера (Х), і попросила поради, з чого почати. Я знову була вражена підтримкою людей, яких особисто не знаю, які говорили мені підбадьорливі слова і ділилися зі мною списками ресурсів. Я почала читати книгу «Біткоїн-євангелізм» (яку я купила на заході після зустрічі з неймовірно добрим автором) і змогла перенести майже всі свої пункти з питаннями про Біткоїн до тих, що я знаю. Я усвідомила, як багато ще є в Біткоїні, і я була вражена.

Тепер я можу ставити конкретні питання та отримувати відповіді, які мене задовольняють та надихають. Я розмовляю з чоловіком та іншими біткоїнерами і згадую його початковий стан манії, і тепер мені цікаво, чи блищать мої очі так само шалено, коли я говорю про Біткоїн.

Я розумію, що справа не лише у грошах, це революція. Я розумію, наскільки важливо дати людям зрозуміти, що їм не так вже й складно вчитися, але це потрібно. Я зрозуміла, що знайомство новачка зі спільнотою це, мабуть, все, що потрібно для того, щоб прийняти помаранчеву пігулку Біткоїна. Світ, у якому хочемо жити, створюють звичайні люди. Справедливу грошову систему, яку не можна обдурити або роздути, як нашу нинішню фіатну систему. Не варто навіть намагатися провернути це з Біткоїном. Біткоїн призначений для всіх.

Я знаходжуся на початку свого шляху, але розумію, як мало зусиль буде потрібно, щоб показати людям силу Біткоїна, якщо вони зможуть просто відчути, що це таке. Якщо вони зможуть познайомитись з його дивовижною спільнотою, у них обов'язково з'явиться іскра в очах. Протягом кількох років я була відносно пасивним учасником, але особисте знайомство зі спільнотою викликало в мене бажання поринути у Біткоїн з головою.

Я досі вчуся. Думаю, як і всі. Біткоїн – це майбутнє, тому що Біткоїн просто має сенс. Іноді це просто потрібно відчути.

Це гостьовий пост Ліндсі Косс. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн-освіта здатна змінити світ Біткоїн-освіта здатна змінити світ Менш ніж три роки тому Джон Деннехі, засновник Mi Primer Bitcoin, вирішив створити освітню програму з Біткоїна, щоб розширити можливості сальвадорців. Тепер ця платформа використовується не тільки для навчання десятків тисяч студентів у Сальвадорі, але і для дедалі більшої кількості учнів у всьому світі. Френк Корва 22 червня 2024
«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії «Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції. L0la L33tz 22 червня 2024
Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Аналіз природи та ризиків різних продуктів на основі дохідності, створених на основі Біткоїна. Паскаль Хюглі 22 червня 2024