Біткоїну потрібне міцне ком’юніті

Біткоїну потрібне міцне ком’юніті

Коли і якщо уряд почне боротися з біткоїнерами та свободою слова, наявність стійкого соціального прошарку може стати вирішальним чинником між процвітанням та нездатністю функціонувати у суспільстві.

Загроза онлайн-цензури реальна, вона постійно зростає і є загрозою нашій свободі слова та об'єднань. До появи Інтернету більшість людей спілкувалися через свої спільноти. Ротарі-клуби, профспілкові заходи, автомобільні клуби, організації бойскаутів та дівчат-скаутів були основними місцями, де люди в межах однієї спільноти могли зібратися і згуртуватися навколо спільних принципів та цілей.

Ті дні здаються дуже далекими та певною мірою дивними. Подібні зустрічі з людьми були нормою до початку 1990-х років, а це, якщо подумати, зовсім недавно. З появою Інтернету люди все менше і менше спілкуються особисто в реальному житті та вважають за краще спілкуватися в Інтернеті.

Не можна звинувачувати людей за те, що вони прийняли новий інструмент, який полегшує життя. Як дитина 90-х, я пам'ятаю, як користувався послугами провайдера America Online (AOL) та жахливим модемом 56K для підключення до Інтернету. Тоді буквально можна було чути, як комп'ютер підключається до Інтернету. Якщо ви міленіал або старший, то зрозумієте, про що я говорю. :)

Я пам'ятаю перші чати, коли все, що вам потрібно було це ім'я користувача і чат, в який ви хотіли потрапити. Жодних фільтрів, все сире та нове. Ніхто не знав, що стане з цією технологією, але ми знали, що це круто та цікаво. Ніякі онлайн-цензори не фільтрували «хейтерський» контент та не було потужних алгоритмів, призначених для того, щоб утримати вас у чатах. Це був просто інструмент для розваги та спілкування.

Хоча Інтернет був позитивним явищем для світу та суспільства, він мав і деякі недоліки. Він позбавив нас відчуття єдності, яке було у нас до появи Інтернету. Озирніться довкола – всі дивляться у свої телефони. Люди перестали спілкуватися органічно. Кожен щасливо живе у створеній ним цифровій в'язниці.

Якщо ви хочете знати, чому всі відчувають себе відірваними один від одного, хоча ми живемо в час з найбільшими можливостями для зв'язку в історії, корінь проблеми лежить в Інтернеті та смартфонах.

Епідемія самотності

Хочете вірте, хочете ні, але Америка перебуває у розпалі епідемії самотності. Майже 50% американців почуваються самотніми. Чи знаєте ви, що самотність впливає на смертність так само як куріння 15 цигарок на день?

Серед цих 50% американців, які повідомляють, що вони почуваються самотніми, є безліч біткоїнерів. Вам, як раннім користувачам Біткоїна, може здаватися, що ви знаходитесь на острові одні, і вам немає з ким поговорити про Біткоїн і про те, як він змінить світ, навіть якщо ви оточені людьми, яких ви знаєте і любите.

Біткоїн змінює вас і те, як ви бачите світ, настільки, що стає важко, як і раніше, ставитися до попкультури або розмов біля кулера з водою з приводу вчорашньої гри. Ви розумієте, який безлад відбувається у світі та що уряд робить із грошима та суспільством загалом. Розмови про спорт чи останнє шоу зараз здаються тривіальними, чи не так?

Ніхто поза Біткоїн-спільнотою не може по-справжньому зрозуміти цей світогляд. Ви почуваєтеся у великій ізоляції, якщо у вас немає друга, який міг би спілкуватися з вами на цьому рівні.

Ось чому багато хто з нас шукає спільноту в Інтернеті для спілкування. Знайти людей, які можуть зрозуміти вас, у Біткоїн-Твіттері набагато простіше, ніж знайти когось у вашій місцевій спільноті. Біткоїн-Твіттер – це круто і весело, але це не те ж саме, що сидіти в одній кімнаті з іншим біткоїнером, пити пиво і пару годин розмовляти про Біткоїн. Ви НЕ МОЖЕТЕ замінити реальне спілкування цифровим досвідом.

Нам потрібне це реальне відчуття спільноти, якщо Біткоїн збирається досягти успіху в довгостроковій перспективі. Спільноту, яка існує лише в Інтернеті, стає легше контролювати, розділяти, спостерігати та перемагати. Оскільки вартість долара продовжує гіперінфлювати, найменше, чого хочуть можновладці, щоб сильні спільноти біткоїнерів об'єдналися і показали людям, що біткоїн – це найкращі гроші та найкраща грошова система для організації суспільства.

Коли уряд відчує загрозу з боку Біткоїна і цифрова валюта центрального банку запрацює, можливість здійснювати локальні транзакції з біткоїнерами стане надзвичайно важливою для вас та вашої родини. Крім грошової тиранії, цифрова цензура впаде, як молот, на X (Twitter), Facebook, Instagram і т. д., щоб контролювати наратив, якому слідує суспільство. Єдине, що не підлягає цензурі – це спілкування віч-на-віч. Вони не можуть завадити вам ділитися своїми знаннями з іншими членами місцевих громад.

Розвиток соціального прошарку Біткоїна неймовірно важливий, і застосунок Orange Pill серйозно поставився до цього питання.

Стійкий до цензури соціальний прошарок

Якщо вдуматися, соціальний прошарок Біткоїна – це те, що робить Біткоїн Біткоїном. Без соціального прошарку Біткоїн є не що інше, як протокол, але коли ви накладаєте соціальний шар поверх Біткоїна, проявляється реальна сила Біткоїна в тому, щоб змінити те, як ми взаємодіємо зі світом і один з одним.

Хоча досі ми використовували такі централізовані платформи, як X (Twitter), настав час освоїти справжню технологію свободи, щоб уникнути тотальної цензури, яка продовжує проникати у наше життя. Nostr – це технологія свободи, яку я закликаю біткоїнерів використовувати замість централізованих платформ, таких як X, але використання Orange Pill – найкращий спосіб створити комьюніті у вашій місцевості, що зробить Біткоїн ще сильнішим.

Уряд не може завадити вам говорити про Біткоїн з друзями, родиною, сусідами та незнайомцями. Коли ви зустрічаєте людей у реальному житті, у вас зав'язуються дружні стосунки, створюються нові ділові партнерства і все налагоджується. Коли справи йдуть погано, ви можете покластися на цю соціальну мережу. Зареєструватися тут дуже просто, а застосунок легкий у використанні. Ви можете проводити свої власні заходи! Ви побачите, що ви не єдиний біткоїнер у вашій місцевості, і почнете заводити друзів та нові зв'язки.

Помаранчева пігулка Біткоїна в день позбавляє від самотності!

Ви можете знайти мене в Nostr: npub1cl4deuxsxk2ldqgq85q9xfn898253qjyfcrcnkqd2wdks7ppu43qn0gu8k

Це гостьовий пост Роберта Холла. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024