Наважитись мріяти: фільм про становлення Bitcoin Beach

Наважитись мріяти: фільм про становлення Bitcoin Beach

Короткий огляд нового документального фільму про появу Bitcoin Beach та прийняття BTC в Ель-Зонте.

У самому серці Ель-Зонте, Сальвадор, відбувається глибока трансформація, яка має відношення до світової Біткоїн-спільноти. Інноваційна ініціатива під назвою Bitcoin Beach не лише змінила життя людей, а й проклала шлях для історичного закону Сальвадору про біткоїн як законний платіжний засіб. Документальний фільм "Dare to Dream: A Story From El Salvador" («Наважитися мріяти: історія з Сальвадору»), знятий Джо Делаханті спільно з продюсером і спонсором Гремом Ріттенером, розкриває справжню історію цього новаторського руху, розвіюючи міфи та демонструючи трансформаційну силу Біткоїна.

Під час відвідин Ель-Зонте Ріттенера надихнули зусилля Bitcoin Beach та Hope House щодо покращення своєї спільноти. Він зауважив, що, попри велику кількість технічного та макроекономічного контенту, існує прогалина у висвітленні людських історій, що стоять за Біткоїном, особливо щодо розвитку Bitcoin Beach. Ріттенер особливо відзначив позитивний вплив Біткоїна на життя людей. Він також хотів зробити контент актуальним не лише для біткоїнерів, а й для широкої публіки загалом за допомогою якісних історій, які могли б їх зацікавити.

У зв'язку з цим було важливо, щоб фільм допоміг глядачам відповісти на запитання: що таке гроші? Біткоїн-філософ і ведучий подкасту Роберт Брідлав у доброзичливій та доступній формі пояснює аудиторії це складне питання.

Становлення Bitcoin Beach

«Dare to Dream» висвітлює появу Bitcoin Beach, розвіюючи таємничість, яка оточувала його створення. Делаханті з прискіпливою точністю відстежує коріння цього новаторського руху, розповідаючи нерозказані історії, які призвели до безпрецедентної фінансової революції в Ель-Зонте.

Фільм наочно зображує потенціал Біткоїна, залишаючи осторонь прості спекуляції. Завдяки наближеним кадрам глядачі можуть побачити глибокий вплив Біткоїна як інструменту, який звільняє Ель-Зонте від насильства та відчаю, стаючи маяком надії та шансом для молодих людей залишитися у своїй спільноті.

Поки закон про законний платіжний засіб набирав чинності, те, що починалося як масовий рух, загрузнуло в політичних суперечках. ЗМІ сприяли спотворенню інформації про Bitcoin Beach, проте за своєю суттю проєкт зберіг свою стійкість, аполітичність і є свідченням неминучої сили ініціатив спільноти.

Особисті історії: надії, мрії та любов до спільноти

«Dare to Dream» знайомить нас із людьми, які заснували Bitcoin Beach, даючи їм можливість виразити свої прагнення та любов до сім'ї, спільноти та країни. Роман Мартінес (Чімбера) та Хорхе Валенсуела, давні друзі, які стали новаторами, відверто розповідають, чому Біткоїн є рятівним колом. Фільм також розкриває загадкову історію анонімного спонсора Біткоїна, проливаючи світло на те, як Майк Петерсон у співпраці з Чімберою та Валенсуелою перетворив це бачення на реальність.

Наважитись мріяти: фільм про становлення Bitcoin Beach
Кадр із документального фільму надано Джо Делаханті.

Просвітницькі зусилля Чімбери та Валенсуели виходять за рамки Біткоїна, забезпечуючи спільноту технічними знаннями для використання Lightning Біткоїн-гаманців та заповнивши прогалини для технічно непідкованої аудиторії, адаптуючи рішення щодо освіти та гаманців відповідно до унікальних потреб спільноти.

Освітній аспект став каталізатором цілісного розширення прав та можливостей, охоплюючи уроки англійської мови та різноманітні ініціативи щодо розвитку навичок. Заняття серфінгом, футболом, мистецтвом та драматургією стали стратегічними інвестиціями в особистий розвиток майбутніх лідерів спільноти.

Наважитись мріяти: фільм про становлення Bitcoin Beach
Кадр із документального фільму надано Джо Делаханті.

Багатогранна реальність: прийняття Біткоїна в Сальвадорі

У «Dare to Dream» представлені роздуми відомих діячів Біткоїн-індустрії, що надає унікальний погляд на еволюцію прийняття Біткоїна. Макс Кайзер, який переїхав до Сальвадору та виділив значні ресурси, ділиться своїм баченням з приводу впровадження Біткоїна, а Ніколас Берті, генеральний директор Galoy, наголошує на ролі Lightning як засобу розширення прав та можливостей спільноти. У документальному фільмі також показано, як ведучий подкасту Джон Валліс бере інтерв'ю у місцевих мешканців та представників індустрії.

Крім того, у фільм проводиться всебічне дослідження того, як Біткоїн інтегрується в сальвадорське суспільство і розкривається безліч його переваг, крім ролі цифрової валюти – від інноваційних методів грошових переказів до туристичного буму та розширення можливостей торговців шляхом зниження комісій.

Наважитись мріяти: фільм про становлення Bitcoin Beach
Кадр із документального фільму надано Джо Делаханті.

Маяк можливостей

Хоча перегляд фільму платний, він був створений як некомерційний проєкт, і якщо фільм принесе якийсь прибуток, 90% доходів підуть безпосередньо на допомогу освітнім програмам Bitcoin Beach та Hope House.

«Наважитися мріяти: історія із Сальвадору» – потужне свідчення потенціалу Біткоїна принести відчутні зміни. Він виходить за межі кордонів, являючи собою маяк можливостей для більш інклюзивного та успішного світу. Кожен біткоїнер і будь-хто, кого заінтригував потенціал Біткоїна, має стати свідком цієї історії, оскільки йдеться не лише про Біткоїн, а й про людей, їхні мрії та надію на краще майбутнє. Цей фільм є нагадуванням про те, що так само як Хорхе та Чімбера змінюють свій світ, ми також можемо наважитися мріяти та почати змінювати свій.

Примітка. «Наважитися мріяти: історія із Сальвадору» можна переглянути на Apple TV, Prime Video, YouTube Movies, Google Play, Vudu та інших платформах у США; Apple TV, YouTube Movies та Google Play у Канаді; Apple TV у країнах Карибського басейну; Amazon UK у Великій Британії; та Vimeo у всіх інших країнах. Якщо ви знаходитесь за межами США, Канади та країн Карибського басейну, ви можете придбати документальний фільм за біткоїн. Питання щодо фільму можна ставити Грему Ріттеру тут.

Це гостьовий пост Хайме Гарсії. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024