Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

14 років тому у біткоїна вперше зʼявилася ціна.

5 жовтня виповнюється річниця з дня, коли один із перших Біткоїн-користувачів під псевдонімом NewLibertyStandard вперше публічно оцінив біткоїн у доларах США. Про це зазначив у своєму посту на X Біткоїн-історик Піт Ріццо.

У той час NewLibertyStandard, який займався майнінгом вдома, використав ціну на електроенергію для розрахунку обмінного курсу, враховуючи скільки йому коштувало забезпечити живлення персонального комп'ютера для видобутку монет в умовах невеликої конкуренції.

У той час він дійшов висновку, що 1309 біткоїнів коштують 1 долар, а це означає, що за один долар США можна купити біткоїн, вироблений 26 блоками.

Цей розрахунок став першим випадком, коли хтось оцінив біткоїн вище за нуль. Як зазначив Ріццо, Сатоші Накамото ніколи не оцінював біткоїн і, наскільки відомо, не пропонував купувати чи продавати біткоїни за долари.

Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

Ця дата знаменна тим, що з того часу біткоїн, перша у світі криптовалюта, досягла приголомшливого результату: його ціна зросла більш ніж на 3,6 мільярда відсотків.

Повернемося в сьогодення: Біткоїн став символом фінансових інновацій та засобом заощадження. Він пережив незліченні злети та падіння, проблеми з регулюванням та ринкові цикли, ставши стійким та дуже популярним активом.

Експоненційне зростання ціни біткоїна є свідченням його унікальних особливостей та ціннісних пропозицій. Це лише деякі ключові фактори, які сприяли стрімкому росту Біткоїна, у тому числі його прийняттю на ринку.

Таким чином, хоча NewLibertyStandard був покупцем і продавцем біткоїна лише на особистому рівні, він долучився до його становлення, допомігши створити умови для подальшого процвітання ринків у глобальній Біткоїн-економіці.

Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023
Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Погляд на Біткоїн та корпоративні структури з концептуальної точки зору вказує на багато подібностей. Source Node 02 грудня 2023