Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

14 років тому у біткоїна вперше зʼявилася ціна.

5 жовтня виповнюється річниця з дня, коли один із перших Біткоїн-користувачів під псевдонімом NewLibertyStandard вперше публічно оцінив біткоїн у доларах США. Про це зазначив у своєму посту на X Біткоїн-історик Піт Ріццо.

У той час NewLibertyStandard, який займався майнінгом вдома, використав ціну на електроенергію для розрахунку обмінного курсу, враховуючи скільки йому коштувало забезпечити живлення персонального комп'ютера для видобутку монет в умовах невеликої конкуренції.

У той час він дійшов висновку, що 1309 біткоїнів коштують 1 долар, а це означає, що за один долар США можна купити біткоїн, вироблений 26 блоками.

Цей розрахунок став першим випадком, коли хтось оцінив біткоїн вище за нуль. Як зазначив Ріццо, Сатоші Накамото ніколи не оцінював біткоїн і, наскільки відомо, не пропонував купувати чи продавати біткоїни за долари.

Ціна біткоїна зросла на 3,6 млрд відсотків відтоді, як його оцінили вище нуля

Ця дата знаменна тим, що з того часу біткоїн, перша у світі криптовалюта, досягла приголомшливого результату: його ціна зросла більш ніж на 3,6 мільярда відсотків.

Повернемося в сьогодення: Біткоїн став символом фінансових інновацій та засобом заощадження. Він пережив незліченні злети та падіння, проблеми з регулюванням та ринкові цикли, ставши стійким та дуже популярним активом.

Експоненційне зростання ціни біткоїна є свідченням його унікальних особливостей та ціннісних пропозицій. Це лише деякі ключові фактори, які сприяли стрімкому росту Біткоїна, у тому числі його прийняттю на ринку.

Таким чином, хоча NewLibertyStandard був покупцем і продавцем біткоїна лише на особистому рівні, він долучився до його становлення, допомігши створити умови для подальшого процвітання ринків у глобальній Біткоїн-економіці.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024