Чому наступному президенту США слід помилувати Росса Ульбріхта

Чому наступному президенту США слід помилувати Росса Ульбріхта

Багато прихильників Біткоїна досі вважають судовою помилкою несправедливий вирок творцю сайту Silk Road Россу Ульбріхту. Чи погодиться з цим наступний президент США?

Історія Росса Ульбріхта протягом багатьох років тривожить Біткоїн-спільноту: підприємець з блискучим розумом та пристрастю до вільних ринків, творець Silk Road, анонімної платформи електронної комерції, офіційно перебуває за ґратами вже 10 років.

Багато хто вважає це судовою помилкою. Доказом того, що сенсаційність історії взяла гору над системою правосуддя, якій головне було покарати, а не докопатися до істини.

Шлях Росса Ульбріхта від 26-річного ідеаліста до ув'язненого, який відбуває подвійний довічний термін без права дострокового звільнення плюс 40 років, є яскравим нагадуванням про проблеми, пов'язані з питаннями свободи в інтернеті, конфіденційності та політики щодо наркотиків.

Ця історія викликала гарячі дебати про справедливість вироку та необхідність президентського втручання.

Оскільки в Сполучених Штатах незабаром настане ера нового президента, постає питання: чи помилує, нарешті, наступний президент США Росса Ульбріхта?

Вже є певні позитивні ознаки. Кандидат від Демократичної партії Роберт Кеннеді-молодший пообіцяв розглянути цю справу у разі свого обрання, хоч і не обіцяв помилування. Тим часом республіканець Вівек Рамасвамі позував для фотографій із фанатом у футболці з написом «Free Ross» («Свободу Россу»). Обидва приймають пожертвування в біткоїні для своєї кампанії.

Крім того, у 2020 році колишній президент Дональд Трамп, який балотується на переобрання, розглядав можливість помилування Ульбріхта, хоча, схоже, в останню хвилину вирішив не доводити цю справу до кінця.

На платформі Silk Road, яку часто називають «eBay для наркотиків», користувачі могли купувати та продавати різні товари, у тому числі наркотики, за умови, що жодна третя сторона не постраждає. Хоча легальні товари були також представлені, платформа здобула популярність завдяки сприянню незаконним продажам, насамперед невеликим обсягам марихуани.

Россу Ульбріхту ніколи не було висунуто звинувачення у заподіянні шкоди або тілесних ушкоджень, і на суді над ним не було названо конкретної жертви. Натомість його засудили за створення та керування платформою, схожою на Amazon або eBay, що зробило його одним з небагатьох злочинців, вперше засуджених до довічного ув'язнення за ненасильницький злочин без права дострокового звільнення.

Несправедливість у справі Ульбріхта стає очевидною, якщо поглянути на інші вироки, пов'язані із Silk Road. Середній термін ув'язнення для всіх інших обвинувачених у цій справі, у тому числі реальних торговців наркотиками та тих, хто допомагав керувати платформою, становить лише шість років. Більшість із цих людей сьогодні вже на волі, тоді як Росс Ульбріхт повинен провести залишок свого життя за ґратами.

На додаток, зі справи Росса Ульбріхта зробили справжню сенсацію у ЗМІ, та її висвітлення часто було неточним. Під час винесення вироку було висунуто неправдиві, необґрунтовані звинувачення, що ще більше завдало шкоди його репутації.

Сам Росс висловив глибоке каяття у своїх діях, заявивши, що створення Silk Road було жахливою помилкою, про яку він щиро шкодує. Він стверджує, що ніколи не мав наміру завдати шкоди та усвідомив високу ціну порушення закону.

Мати Росса, Лін Ульбріхт, яка невпинно займається справою сина, акцентує на його зразковій поведінці у в'язниці, де він проводить заняття для співкамерників без будь-яких порушень дисципліни.

Понад 300 осіб, які особисто знають Росса, письмово засвідчили, що він має хорошу вдачу і те, як він позитивно вплинув на їхнє життя. Його описують як співчутливу, добру та щедру людину.

Петиція про помилування Росса Ульбріхта, подана FreeRoss.org, отримала значну підтримку. Понад 250 організацій, видатних діячів та лідерів поділяють думку про несправедливість його вироку. Вони вважають, що Рос заслуговує на другий шанс реінтегруватися в суспільство і створити сім'ю. Багато читачів журналу Bitcoin Magazine погоджуються з цим.

Однак, попри хвилю підтримки та дедалі більший консенсус щодо несправедливості вироку Россу, він залишається за ґратами.

Наступний президент США повинен прийняти безліч важливих рішень. Сподіваємося, ми отримаємо сигнал про те, що підприємництво, особливо з використанням нових технологій у дусі свободи, таких як Біткоїн, буде позитивно заохочуватиметься.

Біткоїн-освіта здатна змінити світ Біткоїн-освіта здатна змінити світ Менш ніж три роки тому Джон Деннехі, засновник Mi Primer Bitcoin, вирішив створити освітню програму з Біткоїна, щоб розширити можливості сальвадорців. Тепер ця платформа використовується не тільки для навчання десятків тисяч студентів у Сальвадорі, але і для дедалі більшої кількості учнів у всьому світі. Френк Корва 22 червня 2024
«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії «Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції. L0la L33tz 22 червня 2024
Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Аналіз природи та ризиків різних продуктів на основі дохідності, створених на основі Біткоїна. Паскаль Хюглі 22 червня 2024