Відчути свободу: обряд посвяти під час поїздки з біткоїнерами

Відчути свободу: обряд посвяти під час поїздки з біткоїнерами

Біткоїнери, спільнота людей, якій притаманна відкритість і розуміння цінності суверенітету. Вони можуть отримати важливий досвід завдяки пригодам в Таїланді.

Я хочу розповісти вам про власну трансформацію, яка відбулася зі мною минулого року, після того, як я перетнув США і відвідав понад 30 Біткоїн-зустрічей по всій країні. Трохи більш ніж за три місяці я проїхав 11 000 миль путівцем на своєму Harley Davidson і мені пощастило потиснути тисячі рук.

Те, що я назвав «Біткоїн-туром», почалося з ідеї: велика подорож Америкою, щоб зустрітися з людьми, які випромінюють надію у темні часи світової історії. Ці люди – біткоїнери, які збираються в місцевих барах, щоб поділитися власним ентузіазмом та способом мислення, які рідко зустрінеш у суспільстві.

Відчути свободу: обряд посвяти під час поїздки з біткоїнерами
Зображення надані автором

Однак, подорожуючи країною, я помітив, що біткоїнерів часто об'єднує щось більше, ніж просто інтерес до Біткоїна. Хоча їхні політичні погляди, минуле та кар'єра є дуже різноманітними, я виявив кілька спільних рис, наявних майже у кожного біткоїнера, якого я зустрів:

  • Вони поділяють віру в здатність Біткоїна будувати кращий світ і відчувають сильне бажання брати участь у цій трансформації.
  • Вони готові виявити ініціативу та допомогти, навіть якщо їх про це не просять.
  • Вони заповзятливі та хочуть приносити користь іншим у будь-який доступний спосіб.
  • Вони дуже довіряють тим, хто поруч, але дуже скептично ставляться до тих, хто далеко.
  • Вони цінують особисту відповідальність – знають, що ніхто їх не врятує, тому їм доводиться самим виконувати важку роботу.
  • Вони приймають свободу і все, що з нею пов'язане: невизначеність, ризик, відповідальність та винагорода.
  • І їм подобається загадкова кроляча нора, будь-то харчування, бізнес, фітнес, історія чи іноземна культура

Я виявив, що біткоїнери ладнають між собою, попри їхні відмінності. Щойно ви зрозумієте щось таке складне, як Біткоїн, і погодитеся з тим, наскільки він новаторський, всі розбіжності в думках видадуться незначними.

Після зустрічі з такою кількістю біткоїнерів у США я відчув натхнення створити нові враження для цих людей. Я хотів створити пригоду, призначену спеціально для біткоїнерів.

І я знав, з чого почати. Моя нова домівка:

Відчути свободу: обряд посвяти під час поїздки з біткоїнерами

Назад у минуле

Що зробило цей тур по Америці таким унікальним для мене, так це те, що я вперше з кінця 2019 року ступив на американську землю. Я народився і виріс на Середньому Заході і багато років провів на Східному узбережжі.

Але коли я виріс і почав працювати, я відчув, що задихаюся. Тоді мені було важко це зрозуміти, але я хотів вирватися з американської культури, яка здавалася обмежувальною, та економічної системи, яка, здавалося, душила всіх навколо мене.

Я хотів свободи.

Свободи від рутинної роботи з дев'яти до п'яти, свободи від вузького мислення, свободи від розчарування, гніву та стресу, які я бачив у людях навколо мене.

Наприкінці 2019 року я нарешті наважився; я попрощався з близькими й сів у літак. Я вирушив у країну усмішок: Таїланд. І те, що я там знайшов, змінило мене так, як я не міг собі уявити.

Я знайшов теплу і незмінну, але водночас невимушену культуру. Я знайшов віддалену місцевість, де можна було спокійно тинятися. Я знайшов найсуверенніших людей на Землі; хтось вирощує собі їжу, інші працюють онлайн, часто змінюючи місця проживання.

Все це я знайшов випадково. Я слідував прагненню іншого життя, а не спланованому маршруту.

За чотири роки, проведених у цій країні, я дозволяв собі заблукати більше разів, ніж можу порахувати, і цей досвід завжди приводив до чогось чарівного та несподіваного. Я дозволяю дорозі або новому другу показати мені те, що я ніколи не міг запланувати або знайти Tripadvisor.

І це те, що я хочу зробити для інших біткоїнерів.

Я хочу взяти їх із собою в джунглі, щоб вони познайомилися з людьми та взяли участь у подіях, які змінили моє життя: від їзди по звивистих дорогах Північного Таїланду до тренувань з чемпіонами з тайського боксу та навчання у найсуверенніших людей на Землі.

Ця подорож не для туристів; це моє життя. Життя, яке дозволило мені відвідати 30 Біткоїн-зустрічей на мотоциклі та дало мені почуття свободи й розширення можливостей, про розвиток яких я не міг би й мріяти, якби залишився у своєму старому середовищі.

Ласкаво просимо до «подорожі з посвятою»

Я зібрав усі найяскравіші враження, які я отримав у цій чудовій країні, і розтягнув їх на вісім днів, які ми проведемо катаючись на мотоциклах, милуючись чудовими краєвидами та терасованими рисовими полями Північного Таїланду.

І я запрошую біткоїнерів приєднатися до мене в цій подорожі: я називаю це «подорожжю з посвятою».

Відчути свободу: обряд посвяти під час поїздки з біткоїнерами

Програму поїздки було складено з урахуванням інтересів біткоїнерів; не лише їхнього інтересу до Біткоїна, а і їхнього інтересу до суверенітету, істини та процесу відкриття, через який усі ми проходимо, щоб зрозуміти Біткоїн.

Мета поїздки полягає в тому, щоб учасники зблизилися з іншими біткоїнерами, з якими вони познайомляться під час цієї пригоди. Очікується, що учасники підтримуватимуть один одного, навчатимуться один в одного і будуватимуть довіру та зв'язки, які триватимуть набагато довше, ніж короткий час, проведений разом у дорозі.

Я планував провести зустрічі з ініціативними підприємцями, які знають, що таке суверенітет на практиці, а не теоретично – від інтернет-магнатів, які ведуть спосіб життя, який не залежить від місця розташування, до гірських племен, які використовують землю, джунглі та свій розум, щоб уникнути захоплення державою, як фізично, так і морально.

Учасники перевірять особисту відповідальність та силу духу за допомогою стародавнього мистецтва тайського боксу муай-тай, а також випробувань, без яких не обходиться будь-яка подорож.

Вони матимуть шанс виявити багато кролячих нір, присутніх в цій далекій культурі, які змушують задуматися над тим, що ми знаємо про життя.

Моя мета полягає в тому, щоб зацікавити їх Біткоїном і показати, наскільки далеко він може завести їх у пригодах та свободі, як це сталося зі мною.

Я ознайомив відомого біткоїнера Texas Slim лише з крихітною частиною цього досвіду, і він не може дочекатися більшого. Це дає мені впевненість у тому, що інші біткоїнери можуть отримати вигоду від шансу поринути у натхненно-суверенну культуру.

Це гостьовий пост Captain Sidd, фінансового автора та дослідника Біткоїн-культури. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Опис концепції «натуральних грошей» і як вона пов'язана з визначенням того, що таке Біткоїн насправді. Марк Марайя 25 лютого 2024
Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024