Аманда Кавалері про Біткоїн-культуру та збереження мудрості для майбутніх поколінь

Аманда Кавалері про Біткоїн-культуру та збереження мудрості для майбутніх поколінь

Активістка та CEO майнінгової компанії Аманда Кавалері розповідає про свій повільний шлях до Біткоїна, проблеми з Twitter та скорочення гендерного розриву.

Біткоїн має унікальну самобутність і якості, які закріплені в його децентралізованій основі. Майже кожен, хто намагається зрозуміти Біткоїн, зрештою усвідомить незаперечний факт, що за своєю суттю Біткоїн – це свобода. Для тих, хто все життя насолоджувався особистими свободами, концепція свободи може бути розмита чи недооцінена; для тих, хто живе без неї, особисті свободи набувають великого значення.

Багато людей, які занурюються в Біткоїн, опиняються на роздоріжжі: їм доводиться обирати між спекулятивною манією «швидкого збагачення» деяких криптосубкультур та суверенним менталітетом власника та творця, який пропонує Біткоїн.

Аманда Кавалері втілює останнє. Скромна та чуйна, Кавалері охоче ділиться знаннями та витрачає багато часу на підтримку справжніх біткоїнерів. Вона розповість вам, що коли вперше почула про Біткоїн, спочатку він не привернув її уваги. На щастя, Кавалері зрештою змогла розгледіти, що пропонує Біткоїн, і з того часу зробила значний внесок у Біткоїн-індустрію.

Маючи досвід роботи у сфері штучного інтелекту, вищої освіти та політики, Кавалері має все необхідне, щоб досягнути прогресу, коли йдеться про навчання Біткоїну. Вона є головою правління Bitcoin Today Coalition, членом правління компанії CleanSpark, яка займається екологічним майнінгом біткоїнів, та співавторкою книги «Біткоїн та американська мрія». Кавалері також проводить щорічний Bitcoin Ski Summit в Джексон-Хоул, штат Вайомінг, де біткоїнери обмінюються думками, щоб бути більш корисними у своїх галузях знань.

Одним із багатьох талантів, якими Кавалері ділиться з Біткоїн-спільнотою, є її щирість і здатність до співпереживання. Вона відкрито розповідає про своє минуле і про те, як усе не так однобоко у житті. Її робота справді особлива, і для мене було честю обговорити з нею ці теми.

– Як ви дізналися про Біткоїн і що саме вас у ньому привабило?

– Вперше я почула про Біткоїн від іншого підприємця у 2010 році. Маючи дуже невеликий життєвий досвід, я не розуміла важливості однорангової мережі та спочатку сприймала її як щось на кшталт бонусів за лояльність. Я не одразу прийняла цю частину мого шляху. На щастя, ідея мережі Біткоїна ніколи не покидала мене.

Під час мого підприємницького шляху я стала одержимою ідеєю збереження та передачі мудрості з покоління до покоління. Оскільки ми більше не живемо в будинках, де живуть кілька поколінь, а члени сім'ї ходять до школи, роботи та проводять все більше часу нарізно, ми, природно, не передаємо уроки та традиції, як це було, коли наш спосіб життя був більш землеробним. Є одне африканське прислів'я, яке порівнює смерть старого з бібліотекою, що згоріла вщент. Щоразу, коли хтось вмирає, вмирають і його унікальні знання та досвід.

Мудрість часто є витраченим даремно природним ресурсом – без її збереження та щоденної взаємодії з нею петля контролю, корупції та війни дедалі більше затягується на шиї людства. Масове скорочення часу між поколіннями заважає молодим поколінням здобути масштабнішого, довгострокового бачення. Цілком можливо, що цей розрив між поколіннями є суттєвим чинником збільшення рівня самогубств серед молоді та інших проблем із психічним здоров'ям.

Ідея мудрості як наріжного каменю еволюції людства, особливо в міру того, як алгоритми поглиблюють переконання, не давала мені спокою. Поєднання поколінь та використання технологій для збереження та обміну мудрістю – це шлях, який слід прокласти. Нам не вистачало надійної мережі та системи передачі цінності. Рішення повинно мати незмінний реєстр (зберігати вміст), бути децентралізованим (одна організація не може контролювати наративи) та мати механізм передачі цінності таким чином, що сприяє свободі та рівності (система, що виходить за рамки фіата). До Біткоїна не існувало способу перевірено використовувати технології задля збереження та обміну знаннями людства.

Завдяки цьому розумінню я дійшла висновку, що і мережа Біткоїна, і біткоїн як товар необхідні для еволюції людства, щоб ми могли спиратися на розуміння, а не заново вивчати уроки. Біткоїн – це мудра технологія, а біткоїн – це мудре уособлення цінності. Я почала ходити на зустрічі та дізнаватися більше про технологію. Як і багатьом, мені потрібно було побачити зворотну сторону криптовалют, щоб прийти до цих усвідомлень.

Для мене було важливо побачити хороше, погане та потворне, перш ніж я могла бути впевнена, що рішення вже існує, і воно було в моєму полі зору протягом 13 років. Я, як людина, яка повільно навчається, я вдячна за те, що Біткоїн не розчарувався в мені, і тому я вирішила працювати над тими сферами Біткоїна, в яких я могла б бути найбільш корисною: майнінг і політика.

– Що ви думаєте про Біткоїн-культуру? Що, на вашу думку, має стати першим кроком до того, щоб зробити Біткоїн-культуру (у США) більш інклюзивною?

– Біткоїн-культура перебуває у неспокійній фазі учня середнього шкільного віку. Багато хто з нас мислить нестандартно, і централізовані організації змусили нас повірити, що ми не маємо рації. Хоча ми маємо повне право злитися, настав час зцілитися і не використовувати інструменти сорому, страху та провини, які ці системи використали проти багатьох з нас, щоб виправдати нашу поведінку. Більшість людей, яких я знаю в індустрії, – розумні, добрі та сміливі люди. Це люди, з якими я хочу боротися пліч-о-пліч.

Біткоїн-Twitter не справжній. Це алгоритм, який живиться драмою та негативом. Більшість із нас не ведеться на клікбейти і не є маніпуляторами, які шукають уваги. Зайдіть на Nostr, і ви побачите, які ми насправді. Ми – філософи, макроорієнтовані та в цілому налаштовані оптимістично стосовно людства. Іноді ми навіть веселі та кумедні.

Хоча надзвичайно важливо, щоб ми подивилися в обличчя власного болю та подолали його, ще важливіше виявити співчуття до тих, хто є пішаками у зламаній системі. Саме ця широта досвіду та сили в особистісному зростанні дозволять нам збудувати гідне майбутнє для майбутніх поколінь.

Мені подобається бачити, як люди починають працювати над тим, що кожен із нас може контролювати: над самим собою. Приклади цього можна побачити у фізичному та екологічному сенсі – ми стаємо більш уважними до того, що ми їмо, багато хто відмовився від алкоголю, ми проводимо час на природі тощо.

Чим довше, тим глибшою стає кроляча нора. Для мене анонімність Сатоші є надзвичайно упокорюючою. Нам пощастило бути частиною чогось більшого, ніж ми.

– Як ви зазвичай реагуєте на тих, хто зневажливо ставиться до Біткоїна, особливо якщо це люди з вашого близького кола спілкування?

– Суперечки – це негативна енергія (особисто для мене). Негативу вистачає й у ЗМІ, тому я намагаюся більше слухати, ніж відповідати. Іноді людям просто потрібно, щоб їх почули, і якщо ви відчуваєте, що вони вже прийняли рішення, немає сенсу сперечатися, доки вони знову не будуть готові. Ми всі в дорозі, і в моєму випадку, роль відіграли терплячі вчителі Біткоїна, які не залишали надій.

Один приклад, який я часто згадую – це біткоїн-економіка замкнутого циклу в горах Перу за межами Куско, роботу якої я могла спостерігати особисто. Motiv, некомерційна організація, що працює в Південній Америці, допомагала жінкам-ремісницям різного віку продавати традиційні шарфи та аксесуари, щоб отримувати дохід, для багатьох – вперше в житті. Оскільки банківської опції не існувало, біткоїн став найпростішою формою оплати. Ці жінки не тільки вважали за краще, щоб я платила їм у біткоїні, але й розповіли мені, як сильно біткоїн змінив їхнє життя. Потім вони відвели мене до місцевого магазину, щоб купити продукти на тиждень за біткоїн, який вони щойно заробили на моїй покупці, і до школи їхніх дітей (де вчителям платять у біткоїні). Ця технологія принесла ресурси та надію у бідне сільське містечко.

Я хочу, щоб люди відчували такий же оптимізм, що і я щодо Біткоїна. Ось на чому я зосереджена – на історіях надії, які показують, як він використовується в усьому світі. Деякі називають такий підхід позитивним потягом, який здається мені набагато ефективнішим, ніж страх, жадібність тощо.

– На вашу думку, чому важливо усунути гендерний розрив у зацікавленості Біткоїном та його прийнятті?

– Є маркетингові звіти, які вказують на те, що протягом наступних кількох років жінки-міленіали будуть головною демографічною групою, яка прийматиме біткоїн. Було б непогано їх тепло привітати. Я продовжуватиму працювати в цьому напрямку, тому що це спрацювало для мене. Продовжуйте зосереджуватися на освіті, смиренності та терпінні. Ставтеся до інших, як до членів сім'ї, тому що в деякому сенсі ми є Біткоїн-сім'єю, яка збільшується. Нам пощастило, що нам відома ця істина, яка визначає наші взаємодії.

Найважливіше, що кожен із нас може зробити, – це прийти до Біткоїна. Ніхто не зробить цього за вас. Це страшно – але воно того варте. Внутрішній доказ роботи більшості з нас покращить те, що ми створимо у майбутньому. Настав час очиститися, щоб бути сильними, співчутливими, далекоглядними лідерами під час бичачого хаосу.

Це гостьовий пост Бекки Братчер. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning – загальноприйнята мова Біткоїн-економіки Lightning стає сполучною ланкою, яка скріплює різні системи, побудовані на Біткоїні. Рой Шейнфельд 16 червня 2024
Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024