Чому ваші друзі можуть не розуміти Біткоїн

Чому ваші друзі можуть не розуміти Біткоїн

«Роль біткоїнерів аналогічна ролі спеціаліста з роботи з клієнтами. Адже ми фактично посли Біткоїна для наших друзів».

Це може здатися нелогічним, але протягом останніх чотирьох років служби в армії США я, по суті, був спеціалістом з роботи з клієнтами, розв'язуючи питання оплати праці, як командир, або питання, пов'язані з відрядженнями або бюджетом, як контролер в оперативному підрозділі.

Я помітив, що останнім часом я ставлю клієнтам більше питань, ніж вони ставлять мені. Я дійшов висновку, що багато людей насправді не розуміють проблем, з якими вони стикаються. І через цю дилему питання, які вони ставлять мені, звертаючись за допомогою, можуть не привести до відповіді, важливої для розв'язання цих проблем. Я зрозумів, що моя робота значною мірою полягає у виявленні реальних проблем, щоб я міг виправити їх на початку.

У цьому полягає спільна риса з «помаранчевими пігулками» Біткоїна і навчанням людей. Подібно до солдата, який підходить до мене з не зовсім логічним питанням, ваші друзі та родина можуть також ставити вам дивні питання – без реального розуміння того, які проблеми намагається розв’язати Біткоїн.

Як охоронці Біткоїн-індустрії та де-факто посли Біткоїна для наших друзів, роль біткоїнерів видається мені схожою на роль спеціаліста по роботі з клієнтами. Люди не розуміють грошової системи, не кажучи вже про проблеми, з якими вони стикаються всередині. (Це все одно що запитати про воду у риби.)

Замість того, щоб сприймати запитання прямо, я закликаю вас копнути глибше наступного разу. Допоможіть своєму зацікавленому другу зрозуміти, про що він запитує. Допоможіть розкрити проблеми, про які людина не підозрює. Допоможіть поставити правильні запитання. Інакше людина може ніколи не розв'язати свої проблеми.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Економічна реальність масштабування Економічна реальність масштабування Масштабувати Біткоїн не так просто, як змахнути чарівною паличкою – існують неминучі економічні реалії, з якими потрібно рахуватися, щоб досягти успіху. Майкл Матулеф 24 вересня 2023
Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Простір у блоці – це товар, який має високий попит на ринку, та безліч спільних рис із процесом джентрифікації на ринку нерухомості. Альберто Мера 23 вересня 2023
Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Botanix Labs розробила механізм для керування системою сайдчейну Біткоїна з двосторонньою прив'язкою та доказом частки, забезпеченим BTC. Шинобі 23 вересня 2023