Як Біткоїн допомагає професійним спортсменам

Як Біткоїн допомагає професійним спортсменам

Біткоїн може допомогти професійним спортсменам спілкуватися зі своїми вболівальниками напряму, забезпечувати доброчесність та знижувати їхні часові преференції.

Фіатні гроші породили фіатний світ. Фіатну їжу, фіатну роботу і… фіатних спортсменів. У цій статті я розповім про своє бачення того, що означає бути Біткоїн-спортсменом – архетип, який я прагну втілити у своїй професійній кар'єрі у піклболі, та зразок професійного спортсмена 21 століття.

Фіатні спортсмени проти Біткоїн-спортсменів

Фіатні спортсмени змагаються, щоб заробити фіатні гроші. Вони зберігають свій час і енергію (тобто своє багатство) у грошах, якими маніпулюють, вони довіряють компаніям у тому, щоб вони не піддавали їх цензурі, і вони часто ведуть спосіб життя з високою часовою перевагою.

Біткоїн-спортсмени – це нове покоління елітних професійних спортсменів. Біткоїн-спортсмени зберігають свої заощадження в надійних грошах, використовують децентралізовані протоколи, такі як Nostr, для створення однорангових відносин, які не підлягають цензурі, зі своїми шанувальниками, втілюють цінності Біткоїна і ведуть спосіб життя з низькою перевагою в часі.

Цифрова ідентичність фіатних спортсменів створюється на платформах компаній, які мають можливість цензурувати те, що вони говорять, і які відділяють їх від шанувальників. Цифрова ідентичність Біткоїн-спортсменів будується на основі протоколів з відкритим вихідним кодом, які не можуть цензурувати те, що вони говорять. Ці протоколи дозволяють Біткоїн-спортсменам спілкуватися зі своїми фанатами напряму.

Фіатні спортсмени довіряють зберігання своїх грошей банкам і витрачають свою енергію під час кожного обміну фіатними валютами під час поїздок до різних країн. Біткоїн-спортсмени самостійно зберігають свої гроші та економлять енергію, використовуючи глобальні гроші під час подорожей для участі у змаганнях.

Фіатні спортсмени довіряють підтримку фінансової цілісності політикам. Біткоїн-спортсмени запускають вузли та точно знають, що грошово-кредитна політика Біткоїна забезпечує обмеження пропозиції у 21 мільйон.

Фіатні спортсмени живуть фіатним способом життя та пропагують фіатні цінності серед своїх шанувальників. Біткоїн-спортсмени поширюють серед своїх шанувальників цінності протоколу Біткоїна – цінності правди, свободи та особистої відповідальності.

Фіатні спортсмени перебувають у повній залежності від банків та політиків, які контролюють їхні гроші, та компаній, які контролюють їхнє фінансове спонсорство. Биткоїн-спортсмени суверенні та не мають господарів. Їхні гроші управляються математикою, і їхні фанати можуть підтримувати їх безпосередньо, відправляючи сатоші зі швидкістю світла.

Фіатні спортсмени мотивовані славою та фіатними багатствами. Біткоїн-спортсмени мотивовані місією поширити фінансову грамотність серед 8 мільярдів людей на землі та забезпечити мир та процвітання людей. Біткоїн-спортсмени змагаються не лише заради грошей. Вони змагаються, щоб урятувати гроші.

Фіатні спортсмени використовують централізовані гроші, централізовані соціальні мережі та централізовані моделі спонсорства. У них є відносини з посередниками (банками, платформами та компаніями), які мають право піддавати їх цензурі або контролювати їх. Біткоїн-спортсмени використовують децентралізовані гроші, децентралізовані соціальні мережі та децентралізовані моделі спонсорства. Вони використовують протоколи, щоб відновити прямі відносини зі своїми фанатами та зменшити (або усунути) свою залежність від банків, платформ та компаній.

Перемагаючи з Біткоїном

Я вірю, що в Біткоїн-світі сформується новий тип професійних спортсменів, які отримуватимуть фінансову енергію безпосередньо від своїх фанатів, житимуть згідно з цінностями протоколу Біткоїна та використовуватимуть свій вплив для підвищення фінансової грамотності та виправлення грошей. Елітний спортсмен 21-го століття будуватиме свою кар'єру на Біткоїні за підтримки мережі Lightning.

Як професійний гравець у піклбол, я маю на своєму прикладі продемонструвати цей новий шаблон. Я прагну досконало опанувати свій вид спорту, виступаючи проти найкращих гравців у піклбол у світі, і я змагаюся заради Біткоїна.

Частина моєї місії як Біткоїн-спортсмена полягає в тому, щоб допомогти фіатним спортсменам здійснити перехід у світ Біткоїна, допомогти їм зрозуміти Біткоїн і захистити свою інформацію в кіберпросторі (власність, ідентичність, дані тощо) за допомогою зашифрованої енергії. Цей процес часто починається з того, що я відправляю їм 21 сатоші після гри, щоб вони могли особисто випробувати магію Біткоїна, а потім допомагаю їм створити обліковий запис Nostr, щоб фанати могли безпосередньо підтримувати їх фінансово.

Я вірю, що професійні спортсмени 21 століття працюватимуть на Біткоїні. Вони зв'язуватимуться зі своїми шанувальниками напряму та зберігатимуть свою життєву енергію у дефіцитних, цифрових, зашифрованих грошах. Вони будуть запускати ноди, ділитися доказами роботи та спілкуватися з фанатами у Nostr. Вони будуть непідвладні цензурі, нестримні та суверенні у своєму прагненні фінансово підтримувати свою кар'єру.

Це гостьовий пост Обівана Сатоші, професійного гравця у піклбол. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Економічна реальність масштабування Економічна реальність масштабування Масштабувати Біткоїн не так просто, як змахнути чарівною паличкою – існують неминучі економічні реалії, з якими потрібно рахуватися, щоб досягти успіху. Майкл Матулеф 24 вересня 2023
Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Джентрифікація та Біткоїн: економічні паралелі з нерухомістю Простір у блоці – це товар, який має високий попит на ринку, та безліч спільних рис із процесом джентрифікації на ринку нерухомості. Альберто Мера 23 вересня 2023
Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Спайдерчейн: другий рівень доказу частки володіння Botanix Labs розробила механізм для керування системою сайдчейну Біткоїна з двосторонньою прив'язкою та доказом частки, забезпеченим BTC. Шинобі 23 вересня 2023