Біткоїн – найкращі гроші для подорожей

Біткоїн – найкращі гроші для подорожей

Біткоїн може розв'язати чимало проблем, з якими стикаються мандрівники по всьому світу, надаючи їм більше часу для насолоди подорожами.

Мало що так сильно тішить мене, як візит до нового місця, і мій паспорт тому підтвердження. Я відвідала 45 країн, жила у дев'яти та об'їздила всі континенти, крім Антарктиди.

Після багатьох років мандрівок світом я думала, що ця частина мого життя закінчується. Але щойно я почала відчувати бажання осісти, дещо сталося: я відкрила для себе Біткоїн. Тоді моє життя радикально змінилося. Зміни відбулися не тільки у моєму світогляді – усередині мене знову загорілася іскра, щоб продовжувати рухатися та шукати людей, які пройшли через таке ж пробудження.

Поєднуючи пристрасть до пригод і надійних грошей, я почала відвідувати країни з економіками замкнутого циклу, що розвиваються, які прийняли Біткоїн. Допомагаючи мені заощаджувати час і дозволяючи мені почуватися більш захищеною та близькою з людьми, яких я зустрічаю на своєму шляху, використання Біткоїна стало переломним моментом у моїх подорожах.

У цій статті я розповім вам, як Біткоїн допоміг мені розв'язати часті проблеми з грошима, знайомі мандрівникам у всьому світі, і зробив мої подорожі більш особливими.

Біткоїн – найкращі гроші для подорожей
Джерело всіх зображень: автор

Біткоїн допомагає мандрівникам економити час

Якби в мене з'являвся сатоші щоразу, коли у мене виникали проблеми з платежами в чужій країні, у мене б уже накопичився досить великий стек, якому позаздрив би Майкл Сейлор. Будь то пошук пункту обміну валюти з хорошим курсом, пошук магазину, який прийняв би мої картки, або дзвінок до банку для обговорення проблем з кредитними картками – я витратила стільки дорогоцінного часу на ці проблеми, що тільки думка про це засмучує мене.

У деяких випадках мені навіть доводилося змінювати свій маршрут, і це змушувало мене нервувати, як, наприклад, під час поїздки на віддалений острів на Філіппінах у 2015 році. Хоча я чудово провела час, незабаром у мене закінчилися готівка, а поблизу не було ні банкоматів, ні пунктів обміну валюти. Зрештою, мене врятував єдиний офіс Western Union у місті, коли він нарешті відкрився через два дні після того, як у мене виникла ця проблема.

Якби місцеві жителі і я знали про Біткоїн в той час, моя подорож пройшла б за планом, і мій рівень стресу залишався б незмінним.

Перенесемося на вісім років уперед; я повернулася на Філіппіни, але цього разу мій досвід із грошима був набагато кращим. Чому? Тому що я вирішила відвідати острів Боракай, також відомий як «Біткоїн-острів».

Біткоїн – найкращі гроші для подорожей

Завдяки тому, що багато продавців приймають філіппінські песо через Lightning Network, я змогла провести всі платежі в цифровому вигляді. Це позбавило мене марної трати часу на пошук готівки, банкоматів і пунктів обміну валюти та дозволило мені робити те, чого я хотіла найбільше: насолоджуватися островом.

Біткоїн допоміг мені заощадити час.

Біткоїн допомагає мандрівникам економити гроші

Як туристка, я завжди дуже ретельно продумую свій бюджет. Вулична їжа, хостели та нічні поїздки на автобусі були неодмінним атрибутом моїх подорожей, і чого я ще не могла уникнути, то це небажаних і часто несподіваних витрат.

Комісії за кредитними картками у Гватемалі можуть становити приблизно 10%, а комісії банкоматів для іноземних банківських карток у Таїланді можуть становити 6 доларів за одне зняття плюс комісія банку. Навіть обмін валют обходиться дорого – я виявила, що вони зазвичай беруть 10% за свої послуги. Ці цифри можуть здатися не такими вже й великими, але вони швидко накопичуються, що дуже важливо для тих, хто подорожує з обмеженим бюджетом.

Біткоїн – найкращі гроші для подорожей

Однак, така проблема не виникала під час відвідування спільнот, де приймався біткоїн. Це тому, що єдиними зборами, пов'язаними з біткоїн-платежами, є транзакційні витрати, які часто незначні або зовсім відсутні. І я також отримую переваги поза межами цих місць, оскільки багато компаній зараз пропонують знижку, якщо ви платите в біткоїні. Якщо ви колись купували квитки на Біткоїн-конференцію, ви розумієте, про що я говорю.

Біткоїн допоміг мені заощадити гроші.

Біткоїн покращує безпеку мандрівників

Щоразу, коли я розповідаю про свої соло-подорожі, підіймається тема безпеки. Хоча польовий досвід і мудрі рішення допомогли мені уникнути реальної небезпеки, мені неодноразово доводилося стикатися з іншою неприємністю: шахрайством.

У В'єтнамі таксист дав мені фальшиві в'єтнамські донги. На Балі мою проїзну картку дублювали, і я дізналася про це лише тоді, коли злочинці спробували зняти гроші посеред ночі. Досі я гадки не маю, як вони це зробили. І я втратила лік тому, скільки разів у мене прискорювалося серцебиття, коли я користувалася банкоматом у сумнівному місці або в неробочий час дня чи ночі і йшла з готівкою в сумці.

Використання біткоїна позбавляє мене всіх цих проблем. І це має сенс. Коли ви не маєте справу з готівкою, банкоматами або кредитними картками, ризики зведені до мінімуму, і ви отримуєте максимальний спокій.

У мене залишилося єдине завдання – зберігати свій телефон у безпеці, хоча навіть якщо я його втрачу, я все одно зможу отримати доступ до своїх коштів, відновивши гаманець на новому пристрої. Ось чому так важливо зробити резервну копію сід-фрази!

Біткоїн посилив мою безпеку.

Біткоїн робить подорожі більш осмисленими

Бідність, інфляція валюти та незліченна кількість людей, які не мають доступу до банківських послуг, є одними з найбільших проблем у країнах, що розвиваються. Назвіть це егоїзмом або перебільшенням, але платити місцевим жителям за їхні товари та послуги у біткоїнах здається кориснішим, ніж давати їм папірці, які гарантовано знеціняться.

Наприклад, під час відвідування Bitcoin Lake у Гватемалі було приємно побачити, скільки продавців на місцевому ринку приймають біткоїн. Це дозволило їм залучити більше клієнтів, збільшити продажі та викликало більше розмов про значні зміни, які відбулися з ними з того часу, як вони почали використовувати біткоїн як гроші.

Можливість платити працьовитим людям у біткоїні здається більш автентичною і робить обмін і спілкування більш незабутнім. Таким чином, туризм стає більш осмисленим та виправдовує весь час та зусилля, витрачені на планування поїздки в унікальні місця по всьому світу.

Біткоїн зробив мої подорожі більш осмисленими.

Зайве говорити, що мій досвід подорожей змінився з того часу, як я відкрила для себе Біткоїн. Розуміння грошей та їхнього глибокого впливу на кожен аспект нашого життя значно змінило те, як я дивлюся на світ.

Як затята мандрівниця, я хочу, щоб у майбутньому Біткоїн приймався у більшій кількості місць. Це допоможе розширити можливості спільнот, стимулювати економіку та привернути увагу біткоїнерів, таких як я, які із задоволенням заохочуватимуть та підтримуватимуть їх усіма можливими способами.

Це гостьовий пост HodlingCarla, затятої мандрівниці та прихильниці Біткоїна. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024