Помаранчева пігулка для вашого перукаря

Помаранчева пігулка для вашого перукаря

«Якщо ви шукаєте можливість поговорити про Біткоїн з найбільшим потенціалом прийняття, чому б не зробити це… зі своїм перукарем чи стилістом?»

Ми всі шукаємо способи розповісти іншим про Біткоїн та підвищити поінформованість про його переваги. Однак часу не так багато, і ми не встигаємо поговорити з усіма. Але що, якби ви могли примножити свої зусилля і в процесі допомогти комусь із близьких отримати користь від Біткоїна? Якщо ви шукаєте можливість дати «помаранчеву пігулку» з найбільшим потенціалом прийняття, чому б не поговорити про Біткоїн та мережу Lightning зі своїм перукарем чи стилістом?

Ідеальне середовище

Ви сідаєте в крісло, вам накидають накидку на шию, і ви знаєте, що ви обоє пробудете в перукарні якийсь час. Для біткоїнера це може означати тільки одне: у вас є час поговорити про Біткоїн.

Небагато рутинних взаємодій тривають так само довго, як стрижка або візит до салону. Ще менше тих, де у вас є свобода обговорювати будь-яку тему на ваш вибір. Крім того, у цій ситуації природно обмежуються фактори, які відвертають увагу, такі як використання телефону. Тому час, який ви проводите у кріслі свого перукаря чи стиліста, ідеальний для розмов про Біткоїн.

Помаранчева пігулка для вашого перукаря
Джерело

Довірчі відносини

Як давно ви користуєтесь послугами вашого нинішнього перукаря чи стиліста? Відносини між клієнтами та перукарями часто тривають роками, якщо не десятиліттями. Між вами існує зв'язок, заснований на довірі, і цей зв'язок сприяє рівню близькості, який рідко зустрічається за межами сімейного кола. Люди часто діляться зі своїми стилістами та перукарями секретами, які не розкривають нікому іншому. Слоган знаменитої рекламної кампанії Clairol є підтвердженням цього: «Тільки її перукар знає напевно».

Помаранчева пігулка для вашого перукаря
Джерело

Примножувач сили

Мережа контактів вашого перукаря чи стиліста, мабуть, найширша серед усіх, кого ви знаєте. Люди з різних верств суспільства, у тому числі власники бізнесу, бухгалтери, вчителі, пожежники й політики, іноді годинами сидять у їхніх кріслах. Цілком ймовірно, що ні в кого іншого у вашій сфері впливу немає часу та кредиту довіри, щоб допомогти іншим дізнатися та зрозуміти Біткоїн. Ті самі унікальні чинники, які створюють ідеальне середовище для розмови з ними про Біткоїн, є саме тими причинами, через які можливо дати «помаранчеві пігулки» іншим.

Правильний підхід

Для обговорення Біткоїна зі своїм перукарем чи стилістом, зверніть увагу на їхні інтереси та те, що може найкраще з ними резонувати. Чи стурбовані вони зростанням цін? Чи мають вони членів сім'ї, які живуть в авторитарних країнах? Виберіть свій підхід, що базується на вашому розумінні їхніх потреб.

Якщо ви не впевнені який підхід вибрати або тільки недавно почали ходити до цього перукаря або стиліста, не говоріть з ними про Біткоїн. Натомість поговоріть з ними про Lightning.

Помаранчева пігулка для вашого перукаря
Джерело

Lightning як чит-код

Як кажуть, «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». Так само шлях до серця власника бізнесу лежить через його гаманець. Люди, природно, переслідують свої цілі, і ваш перукар або стиліст буде заінтригований, якщо ви поясните їм, як платежі Lightning можуть збільшити їхній прибуток. Розкажіть про деякі переваги приймання платежів Lightning, такі як:

  • Швидкість: кошти доступні відразу
  • Дешевизна: значна економія порівняно зі звичайними комісіями кредитних карток.
  • Остаточність: жодних зворотних платежів
  • Розвиток: вихід на нову клієнтську базу та розширення бізнесу.

Як тільки вони зацікавляться, продемонструйте простоту використання Lightning, попросивши їх завантажити ваш улюблений гаманець Lightning і надіславши їм кілька сатоші. Потім попросіть їх повернути половину сатоші. Покажіть їм мінімальну комісію та нагадайте, що ці кошти належать їм (остаточно) з моменту отримання. Поєднання того, як ви описуєте переваги, і спостерігаючи, як ви самі здійснюєте транзакцію та наскільки легко цим користуватися – це потужний та переконливий механізм, який пробуджує їхній інтерес та демістифікує процес.

Помаранчева пігулка для вашого перукаря
Джерело

Ви ще підбираєте колір волосся чи голитеся? Якщо ви прийшли на тривалу процедуру, у них може бути час для висловлення стурбованості з приводу волатильності біткоїна. У такому разі поясніть, що як ціна акцій Visa не впливає на вартість транзакцій за кредитними картками, так і ціна біткоїна не впливатиме на вартість платежів Lightning. Ви також можете познайомити їх з такими сервісами як Ibex або Strike, які можуть захистити їх від коливань цін.

Якщо вони запитають, як Lightning може допомогти їм знайти нових клієнтів, покажіть їм, як такі інструменти, як BTC Map і Satmap, які запропонують безплатний маркетинг для їхнього магазину або салону, або такі інструменти, як Oshi та Joltz Rewards, які полегшують взаємодію та утримання нових Біткоїн-клієнтів.

Найголовніше, пам'ятайте, що їм не потрібно здійснювати Біткоїн-революцію в перший же день. Спочатку зацікавте їх та дозвольте відчути переваги Lightning. Незабаром вони захочуть дізнатися більше.

Зрештою, не обов'язково охоплювати всі ці пункти за одне відвідування. Перехід може зайняти час. На щастя, через кілька тижнів у вас запланований наступний візит і ви зможете продовжити з того місця, на якому зупинилися.

Останній штрих

Знайомство вашого перукаря або стиліста з платежами Lightning може покращити їхній бізнес і допомогти вам просувати Біткоїн серед ширшої аудиторії, спираючись на унікальні відносини, які ви поділяєте з ними. Якщо вам потрібна допомога у розробці стратегії для вашої розмови, зв'яжіться зі мною у Twitter або Nostr. Наша сім'я має більш ніж 40-річний досвід роботи в індустрії краси та допоможе вам підготуватися.

Помаранчева пігулка для вашого перукаря
Джерело

Це гостьовий пост Гектора Альверо, Біткоїн-просвітителя, співведучого мітапа біткоїнерів округу Броуард, сім'я якого десятиліттями працювала в індустрії краси. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024