Фіатне мислення робить моїх пацієнтів нездоровими, але Біткоїн може допомогти

Фіатне мислення робить моїх пацієнтів нездоровими, але Біткоїн може допомогти

Знецінення фіатної валюти створює фінансову залежність і сприяє нездоровому способу життя, тоді як Біткоїн може змінити наше мислення та здоров'я.

Як лікар швидкої допомоги я щодня бачу вплив різних соціальних факторів на здоров'я та добробут моїх пацієнтів. Серед тривожних тенденцій, які я спостерігаю, – дедалі більша кількість пацієнтів, які не тільки страждають від проблем зі здоров'ям, але й опиняються у пастці фінансової залежності.

У цій статті я досліджую зв'язок між фіатною валютою і так званими «фіатними людьми» з високими часовими уподобаннями, нездоровим способом життя, які живуть в умовах бідності та нездатні подбати про себе. Крім того, я заглиблюся в те, які потенційні розв'язання цих проблем пропонує Біткоїн.

Вплив фіатної валюти на здоров'я

«Фіатна валюта» належить до форми грошей, яка не забезпечена фізичним товаром, як золото чи срібло, але оголошена урядом як законний платіжний засіб. Ця система дозволяє центральним банкам створювати гроші та заснована на довірі до органу-емітенту. Хоча фіатна валюта має свої переваги, такі як гнучкість і простота транзакцій, її властиві характеристики мають непередбачені наслідки, які впливають на поведінку людини та суспільства в цілому, такі як штучна інфляція та знецінення грошової маси.

Фіатна валюта з її характеристиками, якими можна легко маніпулювати, сприяє культурі миттєвого задоволення та короткострокового мислення. Коли цінність грошей стає невизначеною, у людей з'являються стимул витрачати, а не заощаджувати. Отже, люди розвивають високі часові переваги, віддаючи перевагу негайному споживанню над довгостроковим плануванням та інвестиціями.

Таке мислення призводить до згубних наслідків для особистого здоров'я та добробуту. Люди більш схильні до нездорової поведінки, такої як надмірне споживання оброблених харчових продуктів, малорухливий спосіб життя та нехтування профілактичними заходами охорони здоров'я. Наслідки такого вибору проявляються у зростанні хронічних захворювань, ожиріння, проблем із психічним здоров'ям та зловживанням психоактивними речовинами. Люди, які не можуть дозволити собі регулярно їсти місцеві корисні продукти, часто споживають оброблені продукти, приготовані на рослинних оліях та з використанням інших ненатуральних інгредієнтів, що призводить до ожиріння, резистентності до інсуліну, діабету, ниркової недостатності, інсульту та, зрештою, до повної залежності від решти суспільства в плані турботи про них.

Переважання високих часових переваг, чому сприяє фіатна валюта, створює середовище, в якому люди не можуть накопичити кошти та забезпечити своє фінансове майбутнє. Постійні витрати без належних заощаджень роблять людей уразливими перед несподіваними витратами та економічним спадом. Інфляція підриває їхню купівельну спроможність, ще більше посилюючи фінансові труднощі.

Не маючи коштів, щоб здобути освіту, придбати активи чи відкрити бізнес люди опиняються у пастці замкнутого кола бідності та обмеженої економічної мобільності. Бідність своєю чергою обмежує доступ до якісної охорони здоров'я, освіти та ресурсів, необхідних для особистого розвитку, що веде до зниження загального добробуту та збільшення залежності від зовнішньої допомоги.

Біткоїн – це більш здоровий вибір

Визнання згубного впливу фіатної валюти на людей та суспільство має вирішальне значення для прокладання шляху до позитивних змін. Біткоїн пропонує потенційне рішення. Біткоїн працює поза контролем центральних банків, з обмеженою пропозицією та має прозорий характер, який заохочує відповідальну фінансову поведінку та розширення особистих можливостей.

Повернувшись до форми надійних грошей, люди можуть поновити контроль над своїм фінансовим майбутнім. Фіксована пропозиція біткоїна стимулює заощадження та інвестиції, сприяючи формуванню культури довгострокового мислення та відповідальної фінансової поведінки. Децентралізований характер Біткоїна усуває залежність від централізованої влади та знижує ризик інфляційних практик, забезпечуючи стабільність та прозорість.

Використання Біткоїна та децентралізованих фінансових систем може дати людям можливість вирватися з циклу високих часових переваг, поганого здоров'я та фінансової залежності. Біткоїн дає людям можливість приймати обґрунтовані рішення щодо своїх фінансів, ефективно розподіляти ресурси та інвестувати у свій особистий добробут та майбутнє.

Зв'язок між фіатною валютою і появою фіатного суспільства не можна ігнорувати. Як лікарю невідкладної допомоги, який особисто спостерігає за наслідками цього, мені очевидно, що перехід до альтернативних грошових систем, таких як біткоїн, у поєднанні з фінансовою освітою та особистою відповідальністю може прокласти шлях до більш здорового та фінансово стабільного суспільства.

Біткоїн пропонує шлях до особистих можливостей та фінансової стабільності, вирвавшись із лещат фіатної валюти. Відновивши контроль над своїм життям та фінансами, люди можуть покращити свій добробут, вирватися з порочного кола бідності та побудувати більш успішне майбутнє. Однак важливо підійти до цього переходу з особливою увагою, зайнятися питанням просвіти та забезпечити інклюзивність. Прийнявши Біткоїн, ми можемо сформувати суспільство, в якому люди будуть не просто продуктом фіатної валюти, а радше творцями своєї власної долі.

Це гостьовий пост Тревіса Хедлі, лікаря швидкої допомоги та директора міського відділення невідкладної допомоги. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024