Ми підвели покоління зумерів, але Біткоїн вселяє надію на майбутнє

Ми підвели покоління зумерів, але Біткоїн вселяє надію на майбутнє

Майбутнє покоління зумерів було вкрадено через неефективне управління грошима, але його можна відновити за допомогою Біткоїна.

Кожне покоління має претензії до тих, хто був раніше. Однак у представників покоління зумерів, які народилися між кінцем 1990-х і початком 2010-х років, є особливо вагомі претензії: попередні покоління вкрали їхнє майбутнє.

Через ізоляцію та закриття шкіл ця група була змушена провести роки свого дорослішання спілкуючись через вебкамери. Соціальні потрясіння, погіршення добробуту та культурний занепад позначилися на життях 68 мільйонів американців, і все це в період розквіту їхньої молодості.

Багато зумерів ще не усвідомлюють масштабу скоєного проти них злочину. Деякі починають прокидатися. У будь-якому випадку всім їм незабаром доведеться розплачуватися за десятиліття невмілого грошово-кредитного та фіскального управління попередніми поколіннями.

Але ситуація не безнадійна. Існує інструмент, який покоління зумерів може використовувати для відшкодування збитків. Замість того, щоб братися до відновлення нашої зруйнованої фінансової системи тільки для того, щоб відновити пошук вигоди та нерівність, які існували раніше, зумери можуть залишити свій слід в історії, використовуючи Біткоїн для створення нової системи, яка буде стійкою та справедливою.

Подібно до Величного покоління, яке відновило Америку на міцному фундаменті, зіткнувшись з найбільшою загрозою людства, покоління зумерів може спрямувати своє виправдане відчуття зради та втрати на створення світового порядку, гідного передачі їхнім власним дітям та онукам.

Загнані у кут

Покоління зумерів, яке іноді називають «найсамотнішим поколінням», опинилося в такій ситуації через своїх попередників, які відмовилися йти на необхідні жертви задля процвітання майбутніх поколінь. Психологічна війна, що ведеться проти зумерів, іноді буває непомітною, але це не завжди так. У школах, засобах масової інформації та в інтернеті вони чують про проблеми з кліматом, расові проблеми та експлуатацію, і їм кажуть, що їхнє майбутнє приречене через злих людей, які егоїстично відмовляються розв'язувати ці проблеми.

Насправді це певною мірою правда. Майбутнє зумерів справді було вкрадено, але не забруднювачами та расистами. Це провина глобалістських еліт, досить розумних, щоб усвідомити крах своєї системи, але недостатньо сміливих, щоб взяти на себе відповідальність за це, які пограбували фінансовий і культурний капітал, залишений нам Величним поколінням.

У рамках приховування цього злочину зумери зазнають постійного тиску депресивної пропаганди. Їм кажуть, що через 10 років настане кінець світу. «Кліматична стурбованість також широко поширена серед покоління, якому вселяють почуття провини за своє існування, а не закликають створювати нові речі та розв'язувати проблеми. Попередні покоління прагнули потрапити на Місяць. Сьогодні еліти зневажливо ставляться до дослідження космосу, побоюючись, що ракети можуть вплинути на погоду.

Все це дало передбачувані результати. Відсоток самогубств, депресій, занепокоєнь дуже високий серед зумерів, і багато хто вважає життя безглуздим.

Політики навряд чи запропонують рішення. Звернення до виборців покоління зумерів – це ганебна гра з газлайтингом, показовою демонстрацією чеснот та лицемірним захопленням влади. Політичні лідери заперечують реальність і заявляють, що можуть досягти процвітання за допомогою централізованого планування. Державні школи та університети, як правило, не можуть дати якісної гуманістичної освіти, позбавляючи ціле покоління необхідних інтелектуальних інструментів, щоб помітити цей обман.

Зростання усвідомлення проблеми

І все ж, багато представників покоління зумерів приходять до важливих усвідомлень, прокладаючи собі шлях через руїни університетської системи та приєднуючись до робочої сили. Нещодавно ми зустрілися з Джеком Нікастро, студентом Дартмутського коледжу, який бачить надію у політично мотивованому песимізмі:

«Мейнстримна культура безнадійно (і нестерпно) песимістична, особливо щодо технологій», – зазначає Нікастро. «Політики мають вигоду з побоювань населення з приводу технологій, автоматизації та штучного інтелекту завдяки своїй звичайній демагогії для просування неліберальної політичної програми, про що свідчать слухання щодо TikTok».

Сід Гундапанені, студент Бінгемтонського університету, має аналогічну точку зору та заявляє, що він «оптимістичний у широкому розумінні» щодо рівня життя, хоча й менш впевнений у майбутньому свободи:

«Що стосується свободи, я не можу бути таким впевненим – і я вважаю, що будуть довгострокові наслідки», – наголосив він. «Але прямо зараз не спостерігається зниження у масовому зростанні урядів та їхніх субсидованих галузях».

Примирення із проблемою

Фіскальна та валютна кризи, з якими доведеться стикнутися поколінню зумерів, значні. Державний борг перевищує 31 трлн доларів, а незабезпечені зобов'язання перевищують 187 трлн доларів. Через політизовану і некомпетентну Федеральну резервну систему американська економіка рухається до стагфляції, неприємного явища, при якому одночасно збільшуються інфляція і безробіття.

Лідери основних політичних партій заявляють, що реформи соціального забезпечення та медичної допомоги не обговорюються. Браян Рідл, старший науковий співробітник Манхеттенського інституту, нещодавно заявив, що, згідно з даними CBO (Бюджетного управління Конгресу), обидві програми «приведуть до дефіциту бюджету у розмірі 116 трлн доларів протягом наступних 30 років».

Деякі зумери розуміють необхідність реформ. У статті Wall Street Journal зі студентськими коментарями про соціальне забезпечення Марк Панджайтан, студент Техаського університету в Остіні, зазначає: «Замість того, щоб довіряти пенсійне планування Конгресу, який зараз у глухому куті, я раджу всім покладатися на плоди власної праці».

Інший студент Раян Каллахан з Університету Вірджинії заявив: «Незалежно від змін, які вносить Конгрес, програма соціального забезпечення стане примарою до того часу, коли моє покоління зможе зібрати гроші».

Оскільки політичний процес не в змозі задовольнити основні потреби в змінах, не кажучи вже про амбітні проєкти, які вимагають жертв заради майбутніх поколінь, голосування та активізм не можуть зарадити цій проблемі самотужки. При нашій нинішній траєкторії обсяг економічного зростання, необхідний для погашення нашого боргу, майже неможливий математично, якщо не брати до уваги технологічного прориву, який змінить стан речей.

Покоління, зацікавлене в Біткоїні

Відмінною рисою зумерів, що відповідає їхньому імені, є те, що вони рухаються неймовірно швидко. Це покоління виросло на медійній дієті шаленої стимуляції. Його представники швидко освоюють нові технології та вміють використовувати їх для створення нового контенту, застосунків та соціальних мереж.

Як зазначають дослідники McKinsey, «представники покоління зумерів… є справжніми цифровими аборигенами: вони з раннього дитинства знайомі з інтернетом, соціальними мережами та мобільними системами».

Цей стрімкий, орієнтований на технології спосіб життя викликає інтерес зумерів до Біткоїна. У той час як попередні покоління можуть чинити опір через незнайомість Біткоїна, зумери відчувають себе більш комфортно з Біткоїном, ніж з традиційними банками та фінансовими продуктами. Вони мають хороші можливості для створення необхідної інфраструктури, щоб зробити Біткоїн доступним для мільярдів людей і змінити співвідношення проблем свого часу.

Дорога додому

Хоча Біткоїн дає зумерам надію, вони повинні бути готові пройти важкий шлях, щоб повернутися до збалансованого та вільного суспільства. Підготовка вимагатиме самостійного вивчення, щоб компенсувати неправильну освіту, поширену в державних школах та вищих навчальних закладах. Їм потрібно буде організувати власні спільноти, використовуючи зашифровані мережі зв'язку для протистояння цензурі, залякуванню та стеженню. Вони повинні проникнути в чинні інститути, такі як юридична та фінансова сфери, державна служба та корпоративне керівництво, використовуючи засоби для проведення жорстких реформ.

Крім того, їм потрібно буде зрозуміти, що Біткоїн забезпечує ключову частину цих коштів. Біткоїн – це важіль у світі, де у покоління зумерів дуже мало грошей. Їм потрібно буде ігнорувати хибні обіцянки «криптовалюти» і заново навчитися стародавнього мистецтва довгострокового мислення.

Кожне покоління стикається з кризами, але на долю деяких поколінь випадають особливо важкі випробування. Величне покоління вирушило на війну, щоб захистити людство від тоталітарних режимів. Зумери зіткнуться з наслідками десятиліть грошової та фіскальної безвідповідальності, а також з подальшою руйнацією, завданою свободам та їхній культурі.

Вони не просили про це, але для покоління молодих людей, яким складно повірити, що їхнє життя має сенс, заклик до відновлення за допомогою Біткоїна, можливо, є найбільшим благословенням, яке вони могли отримати. Це буде непросто, але воно того варте.

Це гостьовий пост Девіда Во, спеціаліста з розвитку бізнесу та комунікацій на інвестиційній Біткоїн-платформі Coinbits, і Дейва Бірнбаума, директора з продуктів Coinbits. Висловлені погляди є їхніми власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024