Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід

Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід

«Беручи участь у багатьох Біткоїн-заходах у різних містах та країнах, я помітила, що жінок завжди менше… Це проблема!».

Примітка автора: це неполіткоректна стаття, тому що я збираюся зробити грубі узагальнення про чоловіків та жінок. Якщо вас легко образити, вам, мабуть, не варто читати далі.

Коли я тільки приєдналася до Біткоїн-індустрії, я зустріла жінку, яка запитала мене, чи зацікавлена я у створенні жіночого Біткоїн-мітапа.

«Було б непогано, чи не так?», – сказала вона.

У той час мене трохи здивувала ця ідея.

«Біткоїн – це невелика індустрія, навіщо нам розділяти чоловіків і жінок?» – здивовано відповіла я.

З того часу моя думка змінилася.

Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід
Джерело: автор

Беручи участь у багатьох Біткоїн-заходах у різних містах та країнах, я помітила, що жінок завжди більше, ніж чоловіків… набагато більше! За моїми підрахунками, від 80% до 90% людей, яких я зустрічала у Біткоїн-індустрії, – чоловіки.

Це проблема.

Жінки наділені силою формувати майбутніх лідерів цього світу через близький зв'язок зі своїми дітьми. Дитина, яка народиться цього року, може почати доросле життя у світі, де фіат буде в минулому, а біткоїн стане глобальною цифровою валютою.

Однак це буде неможливим без участі більшої кількості жінок.

У цій статті я розповім про свої спостереження і дам кілька рекомендацій про те, як ефективно познайомити більшу кількість жінок з Біткоїном.

Факти проти історій

Якби ви запитали мого чоловіка, що він думає про стан економіки, він би відразу навів факти про те, що наш ринок невільний і як уряд обирає переможців і переможених. Він розповів би про компанії-зомбі, неефективні інвестиції, про те, наскільки Федеральна резервна система роздмухує грошову масу і як її очільник маніпулює процентною ставкою і т.д.

Якби мені поставили те саме питання, я б розповіла про наших літніх сусідів і про недавню розмову з бабусею-пенсіонеркою: стоячи на спекотному сонці поряд з курками, які голосно та агресивно клювали свою їжу, ми говорили про те як захистити наших курчат від хижаків та вирощування саду, хоча ми обидві не дуже захоплюємося сільським господарством.

(Здається, що ви вже починаєте втрачати терпіння, читаючи це. Переходь вже до справи! Яке це стосується теми? Хвилинку, зараз я перейду до справи!)

Ми довго розмовляли про підвищення цін і про те, як розведення курей та догляд за городами були нашими способами захисту від шаленого підвищення цін у продуктовому магазині. Вона та її чоловік мають фіксований дохід, і вона хвилюється про те, що, враховуючи ситуацію, одного прекрасного дня вони не зможуть дозволити собі придбати достатньо продуктів, щоб не залишитися голодними.

Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід
Джерело: автор

На мій погляд, саме це позначає «стан нашої економіки» – історії людей. І в присутності чоловіків, попри те, що вони доброзичливі, привітні та дуже надихають, я все ще відчуваю необхідність відкинути деталі та «перейти до суті». З іншого боку, у присутності жінок розповідати історії людей часто здається природним та легким, тому що саме так багато жінок обговорюють важливі теми.

Це головна відмінність між чоловіками та жінками: чоловіки зазвичай одразу переходять до фактів, а жінки розповідають історії.

Сигари та віскі проти чаю та печива

Ми з чоловіком поставили собі за мету забезпечити доступ до Біткоїн-навчання для домашніх школярів. З нашого досвіду, 90% жінок говорили одне й те ж: «Я не розумію Біткоїн, я не думаю, що зможу в цьому розібратися. «Фінансами та інвестиційними рішеннями займається мій чоловік».

Чому жінки, настільки ж освічені та розумні, як і їхні чоловіки, вважають, що це життєво важливе знання призначено виключно для чоловіків? Насмілюсь припустити, що це пов'язано з тим, що на освітні матеріали та навчальне середовище Біткоїна, як правило, сильно впливає те, як чоловіки спілкуються.

Можливо, нам потрібний підхід «від жінок до жінок». Будь ласка, не зрозумійте мене неправильно; я не кажу, що жінки не здатні розуміти технічну та фактичну інформацію нарівні з чоловіками. Обидві статі однаково здібні. Однак у нашому прагненні до рівності ми не повинні забувати про те, що чоловіки та жінки різняться не тільки біологічно, а й у тому, як вони сприймають світ і взаємодіють з ним.

Чоловіки можуть просто обмінятися люб'язностями та одразу перейти до справи. Вкінці такої зустрічі всі почуваються задоволеними. Однак більшість жінок у тих самих ситуаціях не відчувають себе задоволеними. Спочатку нам треба розпитати одна одну як минув тиждень, як справи у дітей та поговорити про проблеми, з якими ми зіткнулися протягом тижня. Ми обмінюємося історіями та співпереживаємо, щоб показати, що нам не байдуже. Цитуючи знаменитого гуру продажів Зіга Зіглара, «людям все одно, як багато ви знаєте, поки вони не дізнаються, наскільки вам не байдуже».

Хіба ми всі не продавці, які намагаються продати ідею Біткоїна? Можливо, нам знадобиться ця сторінка із книги Зіглара.

«Чому» проти «чого»

Коли я вперше спробувала почитати про Біткоїн через наполегливі переконування мого чоловіка, на мене чекало розчарування. Є багато книг, подкастів та відеороликів на YouTube, які пояснюють Біткоїн. Однак, поки я не зрозуміла, чому Біткоїн важливий особисто для мене, я воліла б зайнятися чимось іншим у свій дорогоцінний вільний час.

Діаграми, графіки та гнівні розмови про політичний ландшафт чи корумповану систему мене не переконали. Хоча ці проблеми мене хвилюють, я переважно ігнорую їх, переконуючи себе, що я нічого не можу з цим вдіяти. У моєму розкладі справ більше, ніж часу їх зробити. Однак, якщо мені розповісти історію про когось, хто натрапив на труднощі та пережив тяжкі наслідки через помилки нашої грошової системи, то мій гнів через несправедливість спонукатиме мене провести необхідне дослідження та дізнатися, чому Біткоїн є альтернативною валютою, а не просто ризикованою спекуляцією.

Щоб масово охопити жінок, ми маємо зосередитися на розповіді хороших історій про те, «чому» Біткоїн.

Я не буду стверджувати, що чоловіки- та жінки-біткоїнери не можуть отримувати користь від одних і тих самих зустрічей чи навчальних матеріалів. Наше суспільство нині одержиме навішуванням незрозумілих ярликів, які відокремлюють нас один від одного. Я не хочу грати у цю гру. Я припускаю, що якщо ми хочемо достукатися до певної аудиторії, можливо, ми могли б по-іншому сформулювати наше повідомлення, щоб успішніше донести свою думку.

Ось приклад того, як жінки сприймають чоловіків, які говорять про те, «чому» – моя племінниця намалювала комікс, щоб описати те, що вона дізналася після прослуховування подкасту про Біткоїн:

Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід

Цікаво, наскільки по-іншому виглядав би комікс, якби подкаст робили дві жінки, навіть якби вони обговорювали такі самі теми й дійшли тих самих висновків, що й ведучі подкасту, який слухала моя племінниця.

Ось кілька порад з мого особистого досвіду щодо спілкування з жінками-прекоїнерами:

Щоб зацікавити жінок, біткоїнери мають змінити свій підхід

Перший: роздратуйте маму-ведмедицю!

Розкажіть історії з реального життя, щоб пояснити, чому Біткоїн. Після розповіді про пенсіонерів похилого віку, про яких я згадувала раніше, більшість людей зі співчуттям поставилися б до того, що їм доводиться день за днем працювати на пекучому сонці, щоб вирощувати собі їжу. Але якщо ви поясните молодій матері, яка з любов'ю і турботою притискає до грудей свою новонароджену дитину, що гіперінфляція, що насувається, означає, що її дитина виросте й опиниться в такій же ситуації і їй доведеться буквально працювати в полі, щоб добути собі їжу, ви розбудите саму могутню силу на землі: материнський інстинкт захистити своїх дітей. Тепер перед вами мотивована людина, яка готова зробити все можливе, щоб дізнатися про цю дивну штуку під назвою Біткоїн.

Другий: проведення заходів для жінок

Пам'ятаєте книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери»?

Нам потрібно прийняти себе такими, якими ми є. Відрізнятися – це добре, як і спеціалізація – позитивний чинник на справді вільних ринках. Маркетинг нової та загадкової ідеї, такий як Біткоїн, може бути ефективним лише при використанні індивідуальних методів обміну інформацією для охоплення різних цільових аудиторій.

Визнайте, що жінки та чоловіки по-різному спілкуються і почуваються комфортно у різному середовищі. Коли жінки розмовляють із жінками, у нас з'являється більше можливостей для невимушеного висловлення думок, що не так відчутно на спільних зустрічах. Це не означає, що чоловіки та жінки не можуть розмовляти один з одним, але деякі розмови можуть відчуватися більш комфортними в колі жінок.

Третій: менше означає більше

Не закидайте жінку-новачка фактами, діаграмами та цифрами. Ви не можете заманити жінок у Біткоїн за допомогою логіки. Ви повинні переконати її емоційно. Поставте питання про їхнє життя та проблеми та дозвольте їм поділитися ними.

Менше слів насправді є більш переконливим, ніж довгі балачки. Дозвольте розмові розвиватися природно до моменту, коли співрозмовник поставить перші питання. Тоді ви можете пояснити докладніше. Діліться інформацією у невеликих обсягах. Зберігайте менталітет низьких часових переваг.

Я сподіваюся, що ця стаття допоможе чоловікам-біткоїнерам більш ефективно спілкуватися з жінками та потрапить до рук жінок-біткоїнерів, які готові згуртуватися, щоб залучити інших жінок способом, доступним тільки нам: від жінки до жінки.

Це гостьовий пост Талі Ліндберг, співзасновниці Free Market Kids, компанії, що займається фінансовою грамотністю та Біткоїн-навчанням. Висловлені думки є її власними і не обов'язково відображають точку зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024