Загроза дефолту США через борг у $31 трлн посилює аргументи на користь Біткоїна

Загроза дефолту США через борг у $31 трлн посилює аргументи на користь Біткоїна

Поки американські політики сперечаються про межу боргу, скільки ще людей визнає переваги Біткоїна?

Якщо ви стежите за політикою США, то знаєте, що країна перебуває на межі дефолту через величезний борг у 31 трильйон доларів.

Суть проблеми в тому, що з одного боку є республіканці, які контролюють Палату представників із незначною більшістю у 222 голоси проти 213. З іншого – Сенат США та Білий дім під керівництвом Джо Байдена, які контролюються демократами.

Ці дві сторони мають діаметрально протилежні наміри. Республіканці хочуть істотно скоротити витрати, щоб підняти ліміт держборгу на рік. Демократи хочуть беззастережного ухвалення законопроєкту про «чисту» межу боргу. Як бачите, вихідні позиції обох сторін далеко не близькі. Зрештою, це перетворилося на гру «на слабо», в якій виграє той, хто моргне першим. Це все дуже втомлює.

Хіба так має працювати уряд? Це повне божевілля, що ці лідери можуть оголосити дефолт за грошима, які вже були витрачені. Це якби ви чи я взяли кредитну картку, бездумно накупили всякі речі, і не внесли щомісячний платіж наприкінці місяця.

Уряд міг нарощувати борг протягом тривалого часу, тому що були добровольці, такі як пенсійні фонди, хедж-фонди, державні фонди та звичайні люди, які позичали їм гроші, купуючи казначейські векселі, оскільки вони вірили, що їх повернуть з відсотками.

Так було впродовж тривалого часу, але тепер ця домовленість ставиться під сумнів.

Повне розорення

Невже ці політики настільки відірвані від реальності, що думають, що як тільки ліміт боргу буде перевищений і люди перестануть отримувати належні їм гроші, вони знову дадуть свої гроші в борг?

Якщо вони це зроблять, вони вимагатимуть ще більших відсоткових ставок. Уряд не може дозволити собі навіть поточні ставки! Що станеться, якщо вартість позик для уряду підніметься до 10% чи 15%?

Ви тільки вдумайтеся: федеральний уряд витратив рекордні 475 мільярдів доларів на виплату відсотків у 2022 фінансовому році. Відсоткові витрати зросли на 30% минулого року і мають піднятися ще на 35% цього року, згідно з оцінкою Бюджетного управління Конгресу (CBO)!

CBO вважає, що лише цього року федеральний уряд витратить 640 мільярдів доларів на виплату відсотків. Це та сама боргова спіраль, про яку нещодавно говорив Джеймс Лавіш? Дуже схоже на те.

Ми повільно наближаємося до зіткнення з економічною реальністю, в якій не можна буде друкувати та позичати гроші без наслідків. Інфляція спочатку підіймає свою потворну голову, а потім люди розуміють, що купівельна спроможність грошей, якими вони розплачуються, зменшилась. Щойно люди дізнаються, що вони втрачають гроші, коли позичають їх федеральному уряду, гра закінчена.

Ці дебати про межу боргу підкреслять дисфункцію федерального уряду та його нездатність виконувати свої обіцянки. Ось що мене дивує у політиках з обох боків.

Невже вони справді хочуть показати світові цей рівень некомпетентності? Це як спостерігати за сімейною сваркою у дворі. Це страшенно незручно і змінить думку ваших сусідів про вашу родину.

Дефолт за боргами змінить сприйняття США як надійного платника боргового до наркозалежного, нездатного виплатити свої борги.

Чим дефолт хороший для Біткоїна?

Загроза дефолту США через борг у $31 трлн посилює аргументи на користь Біткоїна
Джерело

Позитивним моментом всього цього фіаско з межею боргу є те, що це дасть поштовх ціні біткоїна. Коли люди побачать, що їхні гроші більше не перебувають у «безпеці» з федеральним урядом, вони шукатимуть альтернативу казначейським облігаціям США. Безсумнівно, частина доларів, які б призначалися для казначейських зобов'язань, перетечуть у біткоїни.

Нові учасники ринку біткоїнів побачать, що це надійний актив, який вони шукали весь цей час. Ризик контрагента відсутній, і пропозиція не може бути розбавлена.

Під час останніх дебатів про межу боргу при адміністрації Обами ціна біткоїна зросла з 13 доларів до 755 доларів на кінець року. У тому ж році він також досяг рекордного рівня у 1163 долари. Збіг? Можливо, але для людей є сенс захищати свої статки під час потенційних криз, таких як дефолт.

Отже, я звертаюся до політиків в уряді: продовжуйте грати у ці ігри. Зрештою, ви все одно програєте. Ви привели світ до загибелі, і Біткоїн має врятувати людство від нього самого. Фіаско з межею боргу лише прискорює неминуче.

І біткоїнерам: продовжуйте накопичувати сатоші, ніби від цього залежить ваше життя, бо одного разу так і буде.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024