Президентські вибори у США можуть бути як корисними, так і шкідливими для Біткоїна

Президентські вибори у США можуть бути як корисними, так і шкідливими для Біткоїна

2024 рік обіцяє стати поворотним для Біткоїна та США. Ось чому настав час для зміни поколінь у керівництві.

Президентські перегони напередодні виборів 2024 року в США починають набирати обертів, у них беруть участь деякі з тих самих персонажів, що й на останніх виборах. З боку демократів імовірно балотуватимуться Джо Байден, Роберт Ф. Кеннеді та Маріанна Вільямсон. З іншого боку – колишній президент Дональд Трамп, Ніккі Хейлі, Рон ДеСантіс та Вівек Рамасвамі.

Якщо ви стежите за новинами, то можливо знаєте, що Трамп, схоже, вже перемагає. Якщо він зрештою стане кандидатом, ймовірно, станеться те саме, що й у 2020 році – буде два чоловіки віком 70+ років, які обидва думають, що знають, що правильно для країни. Хто ще втомився від бебі-бумерів, які керують балом? Я, якщо чесно.

Президенти-бумери не розуміють Біткоїн

Бебі-бумери, у вас було достатньо часу. Настав час поступитися місцем молодому поколінню і дати їм шанс очолити країну. Нам потрібні лідери, котрі розуміють актуальні проблеми Америки.

Нам потрібні лідери, які досконало розуміють економічну політику та значення інновацій у фінансовій сфері. Наприклад, бебі-бумери як кандидати не в змозі зрозуміти унікальну можливість, яку Біткоїн надає Америці та американському народу.

Байден і Трамп відкрито вороже налаштовані стосовно Біткоїна, тому що вірять у перевагу системи фіатних доларів. Настав час обрати когось зі сміливим баченням майбутнього, хто розуміє, що те, як влаштовані системи пільг та роль долара у світі, не може бути стійким у довгостроковій перспективі.

Якщо Америка залишиться на своєму нинішньому шляху, це призведе лише до хаосу, беззаконня та зниження рівня життя для всіх. Чи такого майбутнього ви хочете для своїх дітей та онуків? 2024 рік – це наш шанс розпочати новий шлях до свободи, верховенства закону та можливості проявити себе, незалежно від вашого життєвого становища.

Навіщо нам потрібен президент-біткоїнер

Нещодавно стало відомо, що мер Маямі Френсіс Суарес близький до рішення балотуватися в президенти наступного року. Для тих, хто його не знає, він один із найзатятіших політиків-прихильників Біткоїна в країні. Він активно умовляв біткоїнерів приїхати до Маямі та допомогти зробити його світовою столицею Біткоїна. Досі йому це значною мірою вдавалося.

Але на додачу до перетворення США на епіцентр Біткоїн-інновацій, наявність біткоїнера, такого як Суарес, на посту президента зупинить появу цифрової валюти центрального банку (CBDC) в Америці. Якщо буде обрано Байдена або Трампа, майже напевно в Америці з'явиться якась форма CBDC. А це означає, що ви можете попрощатися зі своєю фінансовою свободою та конфіденційністю.

Ви більше не зможете незалежно вирішувати, що ви можете з'їсти або як далеко ви можете поїхати у подорож. Ви матимете соціальний кредитний рейтинг, як у Китаї. Хіба це життя, яке ви хочете? Ми повинні прагнути кращого.

Нещодавно публіці була представлена система для CBDC. FedNow, як називається ця мережа, почне працювати до липня 2023 року. Говорять, що вона використовуватиметься для прискорення платежів між клієнтами та підприємствами. Однак, як і у випадку з будь-якою системою, вона, швидше за все, перетвориться на щось зовсім відмінне від свого первісного призначення.

Чи можемо ми дійсно розраховувати, що уряд, який розробив Патріотичний акт, програму PRISM, а тепер і запропонований Закон про обмеження, відмовиться від повного контролю того, на що ви витрачаєте свої гроші?

Наприклад, Закон про обмеження, висунутий ніким іншим, як сенаторкою Елізабет Уоррен, яка ненавидить Біткоїн, може завдати шкоди біткоїнерам у Сполучених Штатах через згадку про цифрові засоби зв'язку, що становлять загрозу національній безпеці. Хоча першочерговою метою може бути TikTok, ніщо не заважає регуляторам використати цей закон проти Біткоїна у майбутньому.

Напустивши туману, вони вибудовують свої докази перед громадськістю: Хіларі Клінтон, міжнародні регулятори та Казначейство США згадували про небезпеку криптовалюти.

Тепер погляньте на це у контексті державного боргу США у розмірі 31 трильйона доларів, непосильних витрат на соціальні виплати, світу, що повільно відходить від долара, високих цін на газ та неконтрольованої інфляції. Тоді стає ясно, що вони закриють виходи до Біткоїна до того, як більшість людей дізнаються, як їх використовувати. Вони хочуть зібрати маси в CBDC для великого перезавантаження грошової системи. Це станеться, якщо ми не почнемо вибирати людей, які розуміють, що Біткоїн – це наш останній шанс врятуватися з корабля, що тоне.

Мер Саурес розуміє це, і якщо будь-які інші політики в Америці розуміють Біткоїн, настав час підтримати їх і залучити до влади більше біткоїнерів. Долар – це Титанік, а Біткоїн – рятувальна шлюпка. Чи багато людей урятується? Час покаже і майбутні президентські вибори можуть стати останнім шансом.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024