Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі

Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі

Якщо вашій мамі важко «зійти з нуля» у Біткоїні, як було моїй, ви повинні спробувати ще раз на День матері.
Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі
Джерело

Нам, біткоїнерам, подобається це хвилююче почуття, коли в рятувальну шлюпку Біткоїна сідає нова людина. Багато хто з нас постійно працює над тим, щоб дати помаранчеву пігулку нашим друзям, колегам та сусідам, намагаючись врятувати якнайбільше людей, перш ніж фіатний корабель потоне. Ми навіть намагаємося дати помаранчеву пігулку офіціанту в нашому улюбленому місцевому ресторані, допомагаючи йому завантажити гаманець Lightning і пропонуючи більші чайові, щоб допомогти «зійти з нуля».

Але як щодо вашої мами? Чи подарували ви їй той самий подарунок, що і водію Uber, який відвіз вас додому з вашої останньої конференції чи зустрічі? Чи знайшли ви час, щоб допомогти їй зрозуміти, який вплив має інфляція на її економічну безпеку і як Біткоїн може захистити її від майбутньої фінансової кризи? Чи допомогли ви їй зрозуміти, що таке гроші та чому Біткоїн – це найкраща з коли-небудь знаних технологій заощаджень?

Якщо так, я аплодую вам стоячи. Якщо ви ще цього не зробили, День матері – це ідеальна нагода, щоб показати їй, що ви її любите і готові витратити час, щоб вона зрозуміла біткоїн.

Ви можете подумати: «Я вже намагався, але вона нічого не зрозуміла». Я вас розумію. Моя мама теж не одразу все зрозуміла. Вона сказала, що це схоже на схему Понці та що це не можуть бути гроші, бо вони не справжні та нічим не забезпечені.

Можливо, ви чули такі заперечення. Можливо, ви нервуєте і вважаєте, що краще просто залишити цю витівку. Якщо так, запитайте себе: скільки разів ваша мама пояснювала вам щось, чого ви не розуміли з першого разу? Швидше за все, вона не відмовилася допомогти вам вчитися та розвиватися. Ви збираєтеся покинути її зараз, коли на карту поставлено все її майбутнє? Звичайно ні… ви ж біткоїнер.

Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі
Джерело

Згадайте, коли ви вперше почули про Біткоїн. Хіба все одразу було зрозумілим? Для мене ні. Друг розповів мені про Біткоїн на вечірці на честь Хелловіна у 2015 році, і хоча я не відмахнувся від нього, я, звичайно ж, спочатку не зрозумів його важливості. Моє життя було зайняте іншими речами, і тому я забув про це приблизно на рік, поки він не спробував знову наприкінці 2016 року і допоміг мені дізнатися достатньо, щоб я купив невелику суму та почав свій шлях. Можливо, ваша історія схожа – ваш знайомий продовжував спроби, доки ви не зрозуміли цю революційну технологію настільки, щоб зробити свій перший крок на шляху до економічної свободи та суверенітету. Уявіть, якими були ваші погляди на майбутнє, якби вони не продовжували спроби.

Пам'ятайте, біткоїн важко зрозуміти. Так було для мене і, можливо, для вас теж. Крім того, людям старшого віку доводиться складніше, тому що вони прожили в певних економічних умовах довше, ніж молодь, і часто неохоче приймають нову парадигму. Зміни можуть лякати, особливо тих, хто спантеличений тим, чому світ ніби виходить з-під контролю. Може знадобитися більше терпіння. Може знадобитися ще кілька розмов або розбиття великих тем на дрібніші, перш ніж у вашої мами загориться лампочка. Спробуйте знайти те, що Біткоїн може виправити для неї, і зосередьтеся лише на цьому аспекті. Релевантність – сильний інструмент переконання.

Розділіть Біткоїн на теми

Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі
Джерело

У моєї мами в голові спалахнула лампочка, коли я зв'язав одну частину ціннісної пропозиції Біткоїна з тим, що вона зрозуміла зі свого життя. У її випадку це був опір Біткоїна цензурі та конфіскації.

Моя мати виросла на Кубі й була підлітком, коли Фідель Кастро прийшов до влади наприкінці 1950-х років. Вона пам'ятає, як мізерні грошові заощадження її сім'ї, які мій дід зберігав у скляній банці, захованої в будинку, демонетизувалися, коли до влади прийшов новий режим. Дідусь відмовився здати гроші та закопав банку на задньому дворі. Він вірив, що згодом усе буде як раніше, і стара валюта знову прийматиметься.

Цього ніколи не трапилося, і незабаром моїм бабусі та дідусеві довелося тікати з острова разом із моєю мамою. Їм також довелося залишити шматки паперу, закопані на задньому дворі будинки, яким вони також більше не володіли через скасування новим урядом права приватної власності.

Вони втратили гроші, будинок і ледве врятувалися. Коли я почав говорити з нею про Біткоїн з точки зору того, що це власність, яку ніхто не може в неї відібрати, вона мене зрозуміла.

Подаруйте біткоїн у День матері

У День матері я закликаю вас спробувати ще раз. Спробуйте ще раз, як радила ваша мама, коли вчила вас кататися на велосипеді, спробуйте ще раз, навіть якщо ви продовжували падати. Спробуйте ще раз, як моя мама коли навчала мене паралельного паркування, навіть після того, як я наїхав на сміттєвий бак… двічі.

Вона ніколи не здавалася, і тепер твоя черга повірити в неї та повернути борг. Настав момент, коли ви можете показати їй, що ці уроки наполегливості, терпіння та любові стали в пригоді. День матері – ваш шанс врятувати її життя та майбутнє, а також віддячити її за те, що вона подарувала вам і те, й інше.

Спробуйте пояснити Біткоїн своїй мамі
Джерело

Це гостьовий пост Гектора Альверо, Біткоїн-просвітителя, співведучого мітапа біткоїнерів округу Бровард. Висловлені думки є власними і не обов'язково відображають точку зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024
Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн як система за своєю суттю захищений і побудований на концепції ентропії, що збільшує випадковість. Це те, що насправді пов'язує Біткоїн та фізичні закони природи. Сідні Брайт 13 квітня 2024
На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей Поточний стан проєктів цифрових валют центральних банків, резюмований Ефрат Фенігсон, незалежною журналісткою та ведучою подкасту You're The Voice. Ефрат Фенігсон 07 квітня 2024