Якщо ми зможемо ігнорувати поляризацію, Біткоїн виправить двопартійний авторитаризм

Якщо ми зможемо ігнорувати поляризацію, Біткоїн виправить двопартійний авторитаризм

У міру того, як політики з обох сторін прагнуть обмежити свободу, біткоїнерам слід ігнорувати культурні війни та зосередитися на справжніх ворогах.

Незалежно від того, чи йдеться про Патріотичний акт, заходи боротьби з COVID-19 або пропонований Закон про обмеження, схоже, єдине, з чим можуть погодитися політики США, це те, що позбавлення свободи необхідне. Це для вашого захисту, хіба не ясно? І про безпеку теж не можна забувати. Хіба ви не хочете бути у безпеці?

У рамках односторонньої угоди щодо цих заходів слово «двопартійний» виглядає як попереджувальний знак у моїх очах, і мене все більше турбує те, в якому напрямку ми рухаємося.

Хліб, видовища та конфлікт

Нещодавно мене розкритикували на NOSTR за те, що я згадав про біткоїнерів-екологів, мотивуючи це тим, що рух захисників навколишнього середовища завдає спільноті лише негативу. Хоча я розумію, що мала на увазі та людина, яка критикувала мене, я думаю, що за її коментарями криється щось глибше.

Трохи подумавши, я зрозумів: людей насправді не хвилює екологічний рух. Насправді людей взагалі не турбує політика. Більшість політичних розбіжностей – це поверхові проксі-війни через суперечку про контроль.

У чиїх руках буде зосереджено контроль? Як вони збираються його використовувати? Як це вплине на моє життя?

У міру того, як уряди розширюються все швидшими темпами, разом з цим зростає і страх щодо того, хто має контроль. Я думаю, що це корінь поляризації, який ми спостерігаємо сьогодні. Справжнє занепокоєння викликають центральні планувальники та централізоване планування. Решта – для відвернення уваги. Я думаю, що це справжня ПСО.

Біткоїн позбавляє фінансування центральних планувальників

У міру того як все більше і більше людей використовують біткоїн як засіб заощадження, ми можемо почати розвивати паралельну економіку і забрати непомірний привілей друкування грошей з рук тих, хто спробує зловживати цим.

Таким чином, ми можемо повільно, але ефективно позбавляти фінансування центральних планувальників, яких багато хто боїться. Ми можемо зменшити рівень контролю, який не дає нам спати ночами. Ми можемо зменшити ступінь політичної поляризації, яка, схоже, розриває країну на частини.

Я думаю, що надто багато людей ведуть боротьбу не там де потрібно і не бачать ліс за деревами. Якщо Біткоїн справді непідкупний, то яка різниця, хто вирішить його підтримувати? Чому б не дати кожному шанс похитнути власне его та повністю зруйнувати упередження про світ за допомогою цього грошового протоколу, що не потребує дозволів.

Біткоїн призначений для всіх. Ми не можемо дозволити культурним війнам змусити нас відкрити вогонь по своїм. Ми не можемо дозволити політичним наративам використовувати Біткоїн як зброю, яку політики можуть використати проти нас. Неважливо, чи ви виграєте маленьку суперечку, якщо незабаром після цього вас поглине війна.

Чим швидше ми зможемо домогтися прийняття Біткоїна, тим швидше усі ці дрібні сварки стануть недоречними. Як тільки центральні планувальники втратять здатність контролювати, голос ваших сусідів стає для них менш важливим. Не маючи можливості друкувати гроші, урядам доводиться знову думати про поступки. Повторне запровадження стандарту надійних грошей усуває політичну поляризацію.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Чи є проблема з пулами для майнінгу? Чи є проблема з пулами для майнінгу? Ретельний аналіз усієї екосистеми майнінгу, від «асіків» до майнінгових пулів, з урахуванням системних ризиків та проблем, які існують у всій галузі. Bitcoin Mechanic 26 листопада 2023
Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Переосмислення Web3 за допомогою Біткоїна Оцінка реальності та наративів про Web3, а також того, як Біткоїн може краще відповідати заявленим цілям таких проєктів. Аллард Пен 26 листопада 2023
Чому вам слід перечитати книгу «1984» Чому вам слід перечитати книгу «1984» Якщо вас непокоять питання конфіденційності, суверенітету та свободи, уроки «1984» Джорджа Оруелла актуальні як ніколи. Несрін Айссані 25 листопада 2023