На Bitcoin 2023 виступить Тур Демеестер, який застав біткоїн по $5

На Bitcoin 2023 виступить Тур Демеестер, який застав біткоїн по $5

Тур Демеестер, макроекономічний аналітик, який розповідає про Біткоїн з 2012 року, поділиться своє унікальним баченням на Bitcoin 2023.

Завдяки «нестандартному» підходу Тура Демеестера до макроекономічного аналізу, як він сам його називає, його погляд на безпрецедентний потенціал Біткоїна став популярним на рівні установ (у 2021 році біткоїн-альфа-фонд Деместера, Adamant Capital, був проданий Blockstream, де він тепер є радником), а також окремих осіб (на думку аналітика соціальних мереж Hive.One, обліковий запис Демеестера в Twitter займає третє місце серед «найкращих Біткоїн-акаунтів, на які варто підписатися»).

Понад десять років погляд Демеестера на те, як Біткоїн вписується в наш світ, відрізнявся своєю послідовністю та далекоглядністю, поєднуючи глибоке дослідження історичних закономірностей, академічно суворий підхід та готовність прийняти нові інновації.

Вперше він рекомендував BTC як інвестицію читачам своєї інформаційної розсилки у 2012 році, коли біткоїн коштував 5 доларів. У 2013 році (коли біткоїн коштував близько 100 доларів), він заявив в інтерв'ю Bitcoin Magazine:

«Я вважаю, що біткоїн та криптовалюти – це найбільша інвестиційна можливість нашого часу. Насамперед тому, що біткоїн має всі якості ідеальних грошей, більшою мірою, ніж будь-який цифровий або матеріальний товар на планеті. По-друге, на відміну від традиційних фіатних грошей, біткоїн призначений для інтернету; він має відкритий вихідний код, він мобільний, швидкий та забезпечує особисту конфіденційність. По-третє, спостерігаючи за банкрутствами в розвинених економіках, як у банках, так і в урядах, я думаю, що біткоїн як дискретна валюта, яку не можна конфіскувати, сильно виграє від майбутнього відтоку капіталу».

У міру того, як все більше людей у всьому світі стали розуміти, що Демеестер має рацію щодо цієї цифрової валюти на її ранньому етапі, він продовжив розвивати свою точку зору. У вступній примітці до знакової дослідницької роботи Адаманта 2019 року «Біткоїн-реформація» Демеестер підкреслив, що біткоїн – це не просто новий вид грошей, він є фундаментальним зрушенням та майже не має прецедентів в історії.

«У минулому я проводив паралелі між біткоїном та ранньою нафтовою промисловістю, протистоянням пошукових систем, ринками доменних імен, зростанням обміну файлами P2P та інтернет-протоколами», – пояснив він. «Але я продовжував відчувати, що я все ще не усвідомлював масштабу епохи, в якій Біткоїн діє як каталізатор. Щойно вивчивши епоху протестантської Реформації, я зрозумів, що знайшов потенційну основу достатнього масштабу».

Демеестер продовжує розвивати одну з найбільш популярних точок зору на Біткоїн, і тепер він готується поділитися нею на майбутньому заході Bitcoin 2023 у Маямі.

«Я склав новий звіт «Як підготуватися до біткоїн-буму», про який я з радістю розповім у Маямі», – повідомив він в інтерв'ю Bitcoin Magazine про цю подію. «Зараз я не можу багато говорити про зміст, але будьте певні, що він оптимістичний щодо біткоїна. Моя мета завжди полягає в тому, щоб надихати людей думати самостійно, надаючи хорошу вихідну інформацію та погляди, які вони раніше не розглядали».

Звичайно, сьогоднішній глобальний макроекономічний клімат сприяє створенню привабливого Біткоїн-контенту, який буде представлений на найбільшому щорічному Біткоїн-заході. І цього року втіляться в життя деякі з ранніх ідей Демеестера про Біткоїн.

«Важко передбачити дуже короткострокову перспективу, але я вважаю, що у 2023 році повернеться кількісне пом'якшення, і, отже, ми побачимо новий сплеск інфляції, зокрема зростання цін на сировинні товари», – сказав він. «Це надзвичайно позитивний фактор для біткоїна, тому що це один із небагатьох реальних засобів хеджування інфляції».

Захід також дасть можливість поміркувати про прогрес, який Біткоїн робить як технологія, незалежно від вартості BTC щодо фіатної валюти або руйнування традиційної фінансової системи. Пройшовши численні ведмежі та бичачі цикли, Демеестер з оптимізмом дивиться на те, як поточне середовище сприяє створенню більш прогресивних та стійких Біткоїн-проєктів.

«Під час ведмежого ринку розробники, підприємці, політики та інші учасники Біткоїна, як правило, не поспішають працювати над проєктами, тому що вони знають, що оголошення – хоч би якими ефектними вони не були – зазвичай не викличуть особливого інтересу», – зазначив Демеестер. «Я очікую, що у 2023 році буде величезна кількість захопливих оголошень, хоча я поки що не можу передбачити, звідки саме вони надійдуть. Я чекаю серйозного прогресу в прийнятті на державному рівні, в технології Lightning, в майнінгу біткоїнів і у використанні біткоїнів як еталону фінансової ефективності, а також в іпотечних кредитах, забезпечених біткоїнами».

Демеестер – ветеран Біткоїн-заходів, великих і малих, під час ведмежих та бичачих ринків – з нетерпінням чекає на зустріч з учасниками Bitcoin 2023, з якими він познайомився за час своєї довгої кар'єри в цій індустрії, а також на зустрічі з новими біткоїнерами, які допоможуть продовжити цей шлях у майбутньому.

«Я з нетерпінням чекаю на зустріч з друзями, з деякими з яких я давно не бачився, а також, звичайно ж, знайомства з новими людьми», – сказав Демеестер. «Біткоїн-конференції, такі як Bitcoin 2023, проходять дуже цікаво і весело, тому що на них збираються біткоїнери з усього світу».

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024