Американський сенатор зізнався, що регулярно купує BTC

Американський сенатор зізнався, що регулярно купує BTC

Щопонеділка Тед Круз купує невелику частину біткоїна.

Американський сенатор Тед Круз регулярно інвестує в біткоїн і станом на зараз накопичив уже понад 2 BTC. Про це він заявив, виступаючи на конференції Bitcoin Policy Summit.

«Я неймовірно оптимістичний щодо біткоїна. Маю трохи більше двох біткоїнів і кожного понеділка я купую ще трохи», – наголосив він.

При цьому сенатор-республіканець схарактеризував Біткоїн як «альфу в криптосфері». Аргументував він це тим, що головний цифровий актив має ліміт – загалом існує лише 21 млн біткоїнів.

Круз упевнений, що подібне обмеження є кращим захистом від інфляції, чим не може похвалитися американський долар, який регулярно додруковують. Він радить не звертати уваги на волатильність біткоїна, а зосередитись на його перспективах.

Мер Маямі та Біткоїн

З осені 2021 року мер міста Маямі (Флорида) Френсіс Суарес отримує зарплату в біткоїнах. Він став першим американським політиком, який наважився на такий крок.

Про своє рішення політик не шкодує. Він зізнався, що регулярно купував BTC навіть під час ведмежого ринку, що затягнувся.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн по-європейському

А ось першим європейським політиком, який наважився перейти на зарплату у BTC, став член бельгійського парламенту Крістоф де Букелаєр.

Вже протягом року Букелаєр переводить свою фіатну зарплату в біткоїни, які зберігає у холодному гаманці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024