Техас – земля Біткоїна, разом із рештою США або без неї

Техас – земля Біткоїна, разом із рештою США або без неї

Прийняття біткоїна штатом Техас робить його інноваційним лідером, разом із рештою США або без неї.

«Ми заохочуємо та просуваємо це. Я б сказав, що ми надаємо платформу… для тих, хто займається Біткоїном, щоб вони знали, що їм є куди йти».

Ці слова, сказані губернатором Техасу Грегом Ебботтом, є чітким нагадуванням про явну силу, приховану в різних компонентах Біткоїна, які дозволяють системі органічно поставити державу чи націю на шлях заохочення незалежності своїх громадян та виконання етичних, фідуціарних зобов'язань перед ними.

Поєднуючи в собі американський дух «пострілу, який чути в усьому світі» у 1775 році та «Пам'ятай Аламо» у 1836 році, Техас має можливість отримати абсолютну незалежність штату через математичну незалежність завдяки «блоку, про який почули у всьому світі» у 2009 році. Це мій аналіз характеристик Техасу, впливу історичних подій та того, як завдяки Біткоїну Техас може стати повністю суверенним.

Штат одинокої зірки

Техас – один із найдивовижніших штатів Союзу. У штаті завжди відчвався дух свободи подібно до прапора з написом «прийди й візьми» – як і за часів Техаської революції, коли підбадьорена і чисельно більша група техаських повстанців виграла битву при Сан-Хасінто, проголосивши незалежність Техасу.

Потім Техас став Республікою Техас, обравши Сема Х'юстона своїм першим президентом і гордо піднявши прапор Одинокої зірки, заявляючи про себе як незалежну країну. У 1846 році Техас був анексований Сполученими Штатами та використовувався як плацдарм для розширення Сполучених Штатів на захід, кульмінацією чого став договір Гваделупе-Ідальго і виплата США Мексиці 15 мільйонів доларів за великі ділянки західної території. Потім Техас відокремився від Сполучених Штатів у 1861 році і став на бік Конфедерації під час Громадянської війни у Сполучених Штатах.

Намагаючись утихомирити прагнення півдня до незалежності, Авраам Лінкольн зіткнувся з явною грошовою нестабільністю. Цитата, яку приписують Лінкольну, чудово описувала його почуття: «У мене є два основні вороги: Південна армія попереду мене і банкіри в тилу. З них двох той, що в мене в тилу, – мій найбільший ворог».

Щоб розв’язати ці проблеми, Лінкольн випустив кредитні гроші у доларах США для фінансування військових витрат. По суті цей короткий урок історії вказує на дві речі:

  1. Поляризація між штатами (у цьому випадку північні промисловці проти південних аграріїв) може призвести до подій, які негативно впливають на всі штати (наприклад, громадянська війна).
  2. Приватна емісія валюти створює клопоти для штатів, тоді як вони намагаються діяти більш незалежно від федерального уряду, і може призвести до більшої централізації.

Отже, з огляду на нинішній розкол в ідеології штатів, чи готовий Техас прийняти новий, нейтральний та мирний спосіб висловити свій незалежний дух та бажання зберегти процвітання своїх громадян?

Епоха суверенітету

Завдяки Біткоїну настала епоха індивідуального суверенітету, і це може означати появу способу зміцнення та вираження прав штатів.

Техас має тривалу історію самодостатності та заохочення особистої свободи. Його дух добре доповнює відкритий децентралізований грошовий протокол Біткоїна, який не вимагає дозволу. Таким чином, Техас здається найбільш готовим до сприйняття економічної реальності, в якій не можна стати між користувачами та їхніми грошима насильницьким чином, і у разі загрози ці користувачі підуть, забравши з собою економічну міць. Прийняття штатом цих економічних змін можна побачити на прикладі збільшення біткоїн-майнінгу в Техасі, прийняття законопроєкту 1576 року Палати представників та поточних планів про відкриття посольства Сальвадору в Техасі.

Крім того, Техас є найбільшим виробником енергії у США. Ця перевага має суттєве значення, як видно з притоку і зростання видобутку біткоїна в штаті після заборони майнінгу в Китаї у 2021 році. Техас, безперечно, продовжить слідувати своїм ідеям та використовувати виробництво енергії для стимулювання подальшої діяльності з видобутку біткоїна. Незабаром він може почати використовувати біткоїн як казначейський резервний актив, щоб гарантовано відмежуватися від нестабільного світу, стимулюючи розвиток та модернізацію місцевої інфраструктури для продовження майнінгу біткоїна. Результати цих дій будуть просочуватись в інші сектори економіки штату, збільшуючи вигоди для його громадян, що ще більше підвищить інтерес до продуктивної імміграції населення штату.

Протягом усієї історії штати були втягнуті у руйнівні війни, принаймні частково через їхню нездатність керувати своєю економікою так, як вони вважають за потрібне. Здатність всіх штатів приймати рішення, які насамперед служать інтересам їхніх громадян, полягає в їхній здатності контролювати свою власну економічну долю, яка починається з грошей.

Біткоїн процвітав завдяки духу Техасу з моменту свого створення, і його подальше процвітання дає Техасу максимальний захист. Це дозволяє штату залишатися життєво важливою рушійною силою національної економічної діяльності й допомагає Сполученим Штатам залишатися лідером у 21 столітті, коли все швидко змінюється, або, в гіршому випадку, зрештою відокремитися і сформувати північний кордон величезної помаранчевої економічної зони, яка може розтягнутися по всій Латинській Америці й аж до Сальвадору. Техас, завдяки своєму історичному ідеалу незалежності та самодостатності, процвітає разом із відкритою децентралізованою грошовою мережею Біткоїна, яка не потребує дозволу. Подальше впровадження Біткоїна у всі аспекти економіки Техасу дозволить йому стати маяком економічної свободи, коли людство найбільше цього потребує.

Це гостьовий пост Джеймса Коллінза, фінансового спеціаліста з досвідом роботи з різними класами активів. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Пояснити Біткоїн так, щоб це було дійсно зрозуміло вашому співрозмовнику, завдання не з простих і, зрештою, це не найпродуктивніший спосіб залучити нових користувачів. Іван Македонскі 09 червня 2024
П'ята епоха Біткоїна: прогнози П'ята епоха Біткоїна: прогнози Прогнози переломних моментів П'ятої епохи Біткоїна. Джо Роджерс 09 червня 2024
Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Президент Джо Байден не зробив нічого для підтримки Біткоїн-індустрії перед виборами 2024 року. Нік Хоффман 08 червня 2024