In God We Trust, всі інші платять біткоїнами

In God We Trust, всі інші платять біткоїнами

Можливо, невдовзі люди по всьому світу почнуть довіряти Біткоїну, а не фіату.

Як тут не посміхнутися, вперше прочитавши табличку на касі, де красується непідвладний часу дотепний і мудрий напис: «In God We Trust («Ми віримо в Бога» – девіз США); всі інші платять готівкою»? Можливо, невдовзі в усьому світі, де продавці не приймали біткоїни, ми почнемо бачити «In God We Trust; всі інші платять біткоїнами».

Іронія в тому, що на фіатному доларі, до якого ми втратили довіру, в його паперовому чи металевому вигляді, все ще зображена всесвітньо відома фраза, якою він віддає данину релігійній вірі. Ми повинні повірити, що ця фальшива валюта «підкріплена вірою та повагою уряду Сполучених Штатів», як зазначено на офіційних касових табличках Федеральної корпорації зі страхування депозитів (FDIC) та Національного управління кредитних спілок (NCUA), поряд з їхньою обіцянкою застрахувати депозити до 250 000 доларів. Не дивно, що похідні цієї фрази можна часто побачити в інтернеті, наприклад, у мемах «In Bitcoin We Trust» («Ми віримо в Біткоїн»). Крім того, за іронією долі ми віримо в протокол Біткоїна, який не вимагає довіри.

Фраза «In God we trust» має довгу історію використання в Америці, і її офіційне походження датується епохою Громадянської війни: тоді вона використовувалася для підняття бойового духу та покладання надії Союзу на біблійного Бога. В результаті вона стала офіційним девізом Сполучених Штатів у 1955 році, коли 84-й Конгрес прийняв спільну резолюцію, підписану президентом Ейзенхауером. Для християн віра та довіра тісно пов'язані один з одним і в деяких контекстах майже синонімічні. Ми сподіваємося, що Бог врятує нас від нашої духовної руйнації через віру в жертву Христа, яку Він приніс для нас Своєю милістю.

Біткоїнери мріють про мир у всьому світі, процвітання та братерство – чим швидше, тим краще. Але з Біткоїном чи без цього не буде поки не настане те, що християни називають «Тисячолітнім царством», – повернення Христа, щоб правити всесвітом, який він створив прямо тут, на землі. І, з огляду на нинішні ознаки, нам, схоже, залишилося недовго чекати.

Я розглядаю Біткоїн як один із таких знамень часу. Навіть земному царству, яким править Бог, швидше за все, потрібна якась форма грошової системи, і, на мій погляд, Біткоїн чудово справляється з цим завданням. Найближчим прикладом того, як виглядатиме це царство, є біблійна розповідь про царя Давида. Біблія описує Ісуса як буквального та фігурального «сина Давида», що означає, що він є остаточним спадкоємцем династії Давида. Давид, величний та переможний, але скромний цар Ізраїлю, правив над усім давнім світом. Це є прообразом тисячолітнього царювання Христа.

Вважається, що Соломон, як прямий спадкоємець престолу Давида, «зрівняв срібло та золото з камінням у Єрусалимі…». Це свідчить про повну трансформацію економічної системи на той час та пророкує майбутнє, оскільки Біткоїн робить інші форми грошей застарілими. Далі можна вказати на історію ранньої церкви, коли «… Ніхто з них ніколи не був у нужді. Ті, хто мали землю або будинки, продавали їх, а гроші приносили і клали до ніг апостолів, та ті гроші давалися кожному, хто мав у них потребу».

Я вірю, що Святий Дух буде направляти багатьох ранніх послідовників Біткоїна, чий статок перевершить навіть статки Ротшильдів і Рокфеллерів, на пожертви величезних сум біткоїнів нужденним по всьому світу, реалізуючи, таким чином, ще один біблійний вислів: «Усе товариство вірян жило душа в душу. Ніхто не сказав, що його майно належить тільки йому. Вони завжди всім ділилися».

Це не схоже на сучасну теологію визволення чи якусь релігійну форму комунізму, а на справедливу рівність, з якою не може зрівнятися ніякий сучасний соціалізм, бо вона зумовлена самим Богом.

Біткоїнери повинні навчитися бути терплячими, а це приходить з розвитком низької тимчасової переваги, що породжує і доповнює чесноти ощадливості, міцної трудової етики, чесності, вірності та любові до Бога та наших ближніх. У Біблії багато сказано про це.

Вірш про час і тимчасові уподобання, написаний, ймовірно, царем Соломоном, звучить так:

«Для всього свій час,

і година своя кожній справі під небом:

час родитись і час помирати,

час садити і час виривати посаджене,

час вбивати і час лікувати,

час руйнувати і час будувати,

час плакати й час сміятися,

час ридати і час танцювати,

час розкидати каміння і час каміння громадити,

час обіймати і час ухилятись обіймів,

час шукати і час розгубити,

час збирати і час розкидати,

час роздирати і час зашивати,

час мовчати і час говорити,

час любити і час ненавидіти,

час війні і час миру».

Ми могли б додати сюди: «Час ходлити й час роздавати».

«Бо яка користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить?»

Це гостьовий пост Філа Снайдера, викладача технології блокчейн, Біткоїна та всього, що пов'язано з медіа, у Х'юстонському університеті. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу Luxor описує свою нову методологію для підвищення точності прогнозів складності біткоїн-майнінгу. Колін Харпер 26 травня 2023
Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Коли Біткоїн перетинається з ШІ: пробудження божевілля чи розсудливості? Навколо штучного інтелекту проводяться ідеологічні лінії, і біткоїнерам необхідно приготуватися вступити у боротьбу. Александар Свєцкі 26 травня 2023
Чи варто починати майнити біткоїн Чи варто починати майнити біткоїн Отримання прибутку від майнінгу біткоїнів – складне завдання, але не неможливе. Ось деякі фактори, які слід врахувати, якщо ви хочете почати майнити. Кітон Рекард 24 травня 2023