В умовах банківської кризи зростання ціни біткоїна доводить нашу правоту

В умовах банківської кризи зростання ціни біткоїна доводить нашу правоту

Ціна біткоїна, яка росте на тлі нинішньої банківської кризи, підтверджує те, що біткоїнери знали давно.

Події останніх тижнів не на жарт стривожили як інвесторів, так і регіональні банки. Що важливіше, люди, які ходять на роботу і рухають економіку, починають сумніватися в безпеці своїх банківських вкладів. Шириться страх перед масовим банкрутством банків після краху Silicon Valley Bank (SVB), Signature Bank, Silvergate Bank та Credit Suisse.

І ці побоювання не безпідставні, я вам скажу. Наприклад, коли ви вмикаєте телевізор і бачите, що First Republic Bank потрібна допомога в розмірі 30 мільярдів доларів, щоб залишитися на плаву, це не додає довіри до банківської системи. І можливо настане ще більший банківський хаос. Легендарний інвестор Майкл Беррі вважає, що проблеми можуть виникнути ще у двох банків – Comerica Bank та U.S. Bancorp. Власне, ці банки перебувають у тому становищі, як і SVB.

Крім того, федеральні регулятори вивчають можливість страхування всіх банківських вкладів у всій банківській системі. Депозити у банківській системі становлять приблизно 19 трильйонів доларів. Будь-які розмови про страхування банківських вкладів кожного банку в Америці божевільні та відверто небезпечні. Вони лише підливають більше олії у вогонь. Я думаю, що це змусить людей більше переживати про свої гроші та спровокує ще більший відтік клієнтів із банків. Уряд та Федеральна резервна система грають з вогнем.

Федеральна резервна система лише поспішно реагує на ситуацію, що склалася, замість того, щоб планувати заздалегідь і діяти розсудливо. Це призведе до реалізації політики, яка може завдати більше шкоди, ніж принести користі. Це божевілля, що доля всієї економіки перебуває в руках таких людей, як Джанет Єллен, Джером Пауелл та Джо Байден.

Ви спокійно спите ночами, знаючи, що ці люди відповідають за економічну долю планети? Як ми прийшли до цього добре задокументовано, тому не вдаватимуся до подробиць, але якщо тверезо оцінити те, що відбувається, ви зрозумієте, в якій хиткій ситуації ми зараз перебуваємо.

В умовах банківської кризи зростання ціни біткоїна доводить нашу правоту
Джерело

Слава Богу, що є Біткоїн

Я хочу бути першим, хто в такий хаотичний час скаже: «Слава Богу, у нас є Біткоїн». Ми впевнені, що наші гроші – це справді наші гроші. Немає жодної третьої сторони, яка втручатиметься та завищуватиме його цінність. Немає третіх осіб, які можуть завадити вам отримати до нього доступ. Ніхто не може завадити вам витратити біткоїн на те, що ви хочете, або відправити його будь-кому.

Вперше в історії право здійснювати транзакції справді в руках народу. Біткоїн – найінноваційніша грошова технологія з будь-коли створених. Це усвідомлення настає поступово, і все більше людей приєднуються до безпечного Біткоїна в часи нестабільності.

Ціна біткоїна різко зросла після новин про недавні банкрутства банків. На момент написання цієї статті лише за останні 14 днів ціна біткоїна підскочила на 28,8%. Це масштабний показник за два тижні. Чи можна з упевненістю сказати, що біткоїн стає безризиковим активом в очах середньостатистичного споживача? Все, безумовно, рухається у цьому напрямі.

Біткоїнери вже знають, що це так; ми просто чекаємо, поки всі почнуть наздоганяти в режимі реального часу. На момент написання цієї статті ціна була трохи вищою ніж 28 000 доларів і, ймовірно, не залишиться на цьому рівні довго, якщо з'являться новини про нові банкрутства банків.

Як біткоїнеру, мені приємно бачити, що більше людей усвідомлюють, чого Біткоїну вдалося досягти, і починають зберігати свої заощадження в біткоїні. З іншого боку, не хотілося, щоб це відбувалося в умовах, коли під загрозою вся світова економіка.

Дехто вважає, що біткоїн досягне 1 мільйона доларів протягом наступних 90 днів! Оце так часи!

В умовах банківської кризи зростання ціни біткоїна доводить нашу правоту
Джерело

Все станеться так, як повинно статися; найкраще, що ми, як біткоїнери, можемо зробити, – це продовжувати розповсюджувати інформацію про Біткоїн серед усіх, хто слухатиме, і продовжувати накопичувати сатоші.

«Є десятиліття, коли нічого не відбувається, і бувають тижні, коли відбуваються десятиліття», – Володимир Ленін.

Не те щоб мені подобалося цитувати мертвих комуністів, але я вважаю, що ця цитата доречна в нинішніх обставинах. 2023 може виявитися важливим роком для Біткоїна і всього світу. Пристебніть паски, нас чекає ще та подорож.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024