Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді

Чому ми відкрили Біткоїн-хаб у Белграді

Маючи багату історію, Белград еволюціонував до найновішого робочого та презентаційного майданчика Біткоїна.

«Що ми хочемо зараз – це встановити більш тісний контакт і досягти кращого порозуміння між окремими людьми та спільнотами по всій землі, а також усунути егоїзм і гординю, які завжди намагаються занурити світ у первісне варварство та розбрат…», – Сербсько-американський винахідник Нікола Тесла.

У міру того як прийняття Біткоїна зростає з безпрецедентною швидкістю для нової технології, біткоїнери створюють локації по всьому світу, де ентузіасти можуть спільно працювати та розважатися.

Для тих з нас, хто бере участь у цьому «ренесансі» Біткоїна, було великою радістю спостерігати за історією успіху Біткоїн-Біч у Сальвадорі, який, ймовірно, призвів до того, що Біткоїн став законним платіжним засобом по всій країні. Оскільки таких проєктів багато в Африці, Центральній та Південній Америці, біткоїнери, які мешкають у Східній Європі, з цікавістю стежили за розвитком подій. До того ж Східна Європа економічно слаборозвинена порівняно із Західною Європою.

Надихнувшись побаченим в інших частинах світу, наша невелика група біткоїнерів із Белграда, столиці Сербії, нещодавно відкрила Біткоїн-хаб, де ми радо вітаємо відвідувачів з усього світу.

Нова сторінка для історичного міста