У Ризі відбудеться конференція Baltic Honeybadger

У Ризі відбудеться конференція Baltic Honeybadger

Латвія традиційно очікує на біткоїнерів восени.

З 2 по 3 вересня у Ризі відбудеться Біткоїн-конференція Baltic Honeybadger. Квитки на подію вже з’явилися у продажу, повідомляє офіційний сайт конференції.

Вартість квитків на дводенну конференцію складає 250 євро за умови раннього придбання. У ціну входять харчування та напої, повний доступ до всіх локацій у межах заходу та сувеніри від організаторів.

У Ризі відбудеться конференція Baltic Honeybadger
Продаж квитків на сайті. Джерело: Baltic Honeybadger.

Існує можливість придбання квитків за допомогою Lightning Network через BTCPay Server або з використанням фіатних валют. Конференція традиційно відбувається за підтримки P2P-платформи Hodl Hodl.

Деталі конференції

Baltic Honeybadger у Ризі – це один з головних Біткоїн-івентів у регіоні, що об’єднує ентузіастів з різних країн. Серед анонсованих спікерів можна відзначити CEO Blockstream Адама Бека, CEO BTC Inc. Девіда Бейлі, відомого автора подкастів про Біткоїн Стефана Ліверу тощо.

На конференції обговорюватимуться основні питання Біткоїн-екосистеми як у технологічній, так і соціокультурній площині. Організатори підкреслюють, що івент присвячений виключно Біткоїну.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Заходи Bitcoin Magazine Україна

Bitcoin Magazine Україна також організовує чимало офлайн-заходів. Зокрема на першій конференції про Біткоїн в Україні Follow Bitcoin було презентовано друкований номер журналу. А вже 24 березня у Львові відбудеться черговий Біткоїн-мітап за участю професійних розробників Гліба Науменка та Андрія Хаврюченка.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023