У пошуках свободи: біткоїнерам слід подумати про другий паспорт

У пошуках свободи: біткоїнерам слід подумати про другий паспорт

Власники біткоїнів усвідомлюють важливість контролю над власною свободою. Другий паспорт може стати наступним кроком.

Зростання Біткоїна та попит на другі паспорти можуть здатися двома не пов'язаними між собою явищами, проте у них є дещо спільне: прагнення контролю.

Останніми роками Біткоїн і другі паспорти набули популярності через недовіру до уряду і появу «менталітету виживальника» у багатьох людей. Обидва рішення пропонують спосіб повернути собі контроль та захистити себе від непередбачуваних подій у світі.

Недовіра до уряду

Децентралізований характер Біткоїна означає, що він працює незалежно від будь-якого уряду, окремої особи чи фінансової установи. Це приваблює багатьох людей, які скептично ставляться до традиційної фінансової системи та державного контролю над грошима.

Як і інтерес до Біткоїна, попит на другі паспорти був викликаний відсутністю довіри до урядів. Багато людей побоюються політичної нестабільності, економічного спаду чи інших подій, які можуть загрожувати їхній безпеці та свободі. Другий паспорт – це спосіб потрапити до країни зі сприятливішими умовами.

Менталітет виживальника

Якщо ви не чули про менталітет виживальника, для нього характерна зосередженість на самодостатності та готовність до надзвичайних ситуацій. Люди, які дотримуються такого мислення, часто накопичують запаси та розвивають навички, які, на їхню думку, знадобляться в кризовій ситуації. Біткоїн та другий паспорт – це інструменти, які можна використовувати для підготовки до гіршого та для хеджування будь-яких ризиків.

Децентралізований характер Біткоїна робить його стійким до втручання з боку уряду, що стало б корисним, якби традиційні фінансові системи зазнали краху. У такій ситуації біткоїн міг би бути засобом обміну, навіть якби фіатні валюти більше не функціонували. Так само другий паспорт може стати інструментом для переїзду у безпечніше місце у разі кризи. Маючи друге громадянство, люди можуть подорожувати до більш стабільних країн або отримувати доступ до ресурсів, недоступних для тих, хто має лише один паспорт.

Повернення контролю людині

Як було сказано вище, можливо, найважливішою загальною рисою Біткоїна та других паспортів є прагнення контролю. Обидва рішення пропонують людям більший контроль над своїм життям та своїми активами. Біткоїн дозволяє користувачам контролювати свої гроші, не покладаючись на будь-який банк або фінансову установу. Другий паспорт дає людям більшу свободу пересування та доступ до ресурсів.

У світі, де уряди та установи все частіше зазіхають на особисті свободи, Біткоїн та наявність другого паспорту пропонують людям спосіб повернути собі контроль. Використовуючи ці інструменти, люди можуть захистити себе від невизначеностей світу, які можуть стати небезпечними.

Підготовка до невизначеності

У міру того, як люди все скептичніше ставляться до урядів та установ, вони починають використовувати ці інструменти як спосіб повернути собі контроль над власним життям та своїми активами. Будь то децентралізована природа Біткоїна чи свобода пересування, яку забезпечує другий паспорт, люди використовують ці інструменти, щоб підготуватися до непередбачуваних обставин у світі.

Це гостьовий пост Джесіки Ходлр, головний операційний директор Plan B Passport. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024
Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн як система за своєю суттю захищений і побудований на концепції ентропії, що збільшує випадковість. Це те, що насправді пов'язує Біткоїн та фізичні закони природи. Сідні Брайт 13 квітня 2024
На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей Поточний стан проєктів цифрових валют центральних банків, резюмований Ефрат Фенігсон, незалежною журналісткою та ведучою подкасту You're The Voice. Ефрат Фенігсон 07 квітня 2024