У той час як США переживають банківський крах, Біткоїн стає сильнішим

У той час як США переживають банківський крах, Біткоїн стає сильнішим

Поки в США відбувається один із найбільших банківських крахів в історії держави, мережа Біткоїна зростає та поповнюється інноваціями.

На початку року вийшло інтерв'ю письменника Нассіма Талеба під назвою «Біткоїн – детектор недоумків», в якому він ще раз навів свої аргументи про те, що біткоїн не може відігравати роль валюти або засобу заощадження, і припускає, що він «зазнає краху». Але чи це так насправді?

Звичайно, біткоїн пережив катастрофічне падіння своєї вартості за останні десять років, у тому числі цілих 58% минулого року, але загалом у період з 2010 до 2021 року його середньорічна прибутковість склала 1576%. У ході еволюції Біткоїна ми стали свідками появи успішної глобальної мережі майнерів та понад мільйона активних адрес. Завдяки Біткоїну ми спостерігаємо зародження криптоекономіки, яка включає інші криптовалюти та цифрові активи (токени й NFT) на суму понад 1 трильйона доларів. Завдяки всім інноваціям і навіть негативним подіям, пов'язаним з Біткоїном (заборони, конфіскації, шахрайство, і т. д.), Біткоїн та його користувацька база адаптувалися і подолали виклики.

Тим часом нещодавні крахи фінансових установ, таких як SVB, Silvergate Bank та Signature Bank, ще раз продемонстрували крихкість традиційної фінансової системи. Ми були свідками систематичного знищення грошей через знецінення та інфляцію, що підтримувалося традиційною фінансовою системою, зловмисниками та поганою політикою протягом усього нашого життя.

Якщо ви пам'ятаєте 2008, 1999 або 1987 роки або стежите за тим, що відбувається сьогодні, ви в курсі всіх цих проблем і знаєте, що реальної альтернативи не було, поки Сатоші Накамото не створив Біткоїн.

Сила Біткоїна не в його ціні (хоча, повірте мені, я б із задоволенням купив його ще у 2011 році). Сила Біткоїна полягає у свободі транзакцій у заплутаному світі, його програмній грошовій масі та його демократизованій формі для прийняття з відносно низькими бар'єрами для входу. Ви можете стати учасником мережі, запустивши вузол, почавши майнити або просто купивши або продавши його. Сьогодні, завдяки «Ordinal Theory», ви можете вписувати цифрові файли в Біткоїн та залишатися вільними від цензури, домогтися незмінності та користуватися дійсно децентралізованою системою зберігання файлів. Це відкриває низку можливостей для комунікацій, для творчих людей та колекціонерів та прокладає шлях до кращої інфраструктури Біткоїна. Це і є антикрихкість: здатність адаптуватися, стійкість і еволюція в системі, схильній до потрясінь.

Чотирнадцять років тому генезис-блок Біткоїна поділився таким повідомленням: «The Times, 3 січня 2009 року, міністр фінансів готовий вдруге надати допомогу банкам». Сьогодні ми стикаємося із наслідками другого за величиною банківського краху в історії США. Це свідчить про те, що хоча ми ще не засвоїли уроки, у нас ще є час, щоб нинішні та майбутні покоління прийняли технологію Біткоїна і створили більш надійну та ефективну фінансову систему.

Попри недавні фінансові потрясіння, Біткоїн залишається неушкодженим і довів свою користь не просто як ще одна інвестиція, а як справді сучасна версія фінансової системи.

Це гостьовий пост Карлоса Карденаса, менеджера по роботі з інституційними клієнтами, який працював у традиційних банках та криптовалютних біржах. Висловлені думки є власними і не обов'язково відображають точку зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Фіат – це штучні гроші, а біткоїн – натуральні Опис концепції «натуральних грошей» і як вона пов'язана з визначенням того, що таке Біткоїн насправді. Марк Марайя 25 лютого 2024
Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024