Як гра у футбол допомогла мені зрозуміти цінність Біткоїна

Як гра у футбол допомогла мені зрозуміти цінність Біткоїна

Колишній футболіст розмірковує про те, як цей вид спорту підготував його до того, щоб стати біткоїнером.

Робота в команді може дати цінний досвід, який виходить далеко за межі спорту або діяльності, для якої знадобилося її створення. Коли я навчався у коледжі мій товариш по команді познайомив мене з Біткоїном. Це сталося у 2017 році. Перегляд документального фільму «Робимо ставку на Біткоїн» переконав мене, що децентралізація є важливим аспектом будь-якої фінансової системи. Я й не підозрював, що це знайомство змінить моє життя.

Після перегляду документального фільму я диверсифікував свій інвестиційний портфель, придбавши різні криптовалюти на Coinbase. Хоча я з самого початку розумів іронію використання сторонньої біржі для купівлі валюти, яка усуває необхідність у третіх сторонах, я не став проводити подальше дослідження.

Хоча біржі, які дозволяють людям обмінювати фіатну валюту на біткоїн, справді мають власну цінність, справжня сила біткоїна полягає у його здатності надати фінансову автономію будь-кому. Люди, які виявляють ініціативу, створюють власні вузли та накопичують сатоші, продаючи свою працю, товари чи досвід, або ті, хто майнить біткоїн, використовуючи доступну енергію, є справжніми піонерами цієї мирної революції.

Але тільки через три роки коли я повісив свої футбольні бутси, я почав розуміти різницю між біткоїном і будь-яким іншим токеном в індустрії. Я шукав чим би заповнити порожнечу, що залишилася в серці після того, як моя 11-річна футбольна кар'єра закінчилася. На щастя, я натрапив на кролячу нору Біткоїна.

Ігри та спорт дозволяють людям розслабитися, зняти стрес, покращити когнітивні функції та зміцнити соціальні зв'язки. Без своєї улюбленої гри я відчував себе розгубленим. Футбол допоміг мені здобути освіту в солідному університеті, завести найкращих друзів, яких я маю досі, і допоміг мені залишатися у формі. Я виявив, що спуск у кролячу нору Біткоїна дає мені те саме, і навіть більше. Наприклад, я почав вчитися кодити, я зустрів безліч нових друзів в інтернеті та за його межами, я став більш релігійним, створив сім'ю і навіть пробував постити, почувши про користь цього в Біткоїн-подкасті.

Дивно вважати, що комп'ютерний код може мати такий глибокий і позитивний вплив на окремих людей та цивілізацію загалом. Багато комп'ютерного коду сьогодні спрямовано на те, щоб поляризувати та розділяти людей по ехокамерах. Біткоїн робить зворотне. Він пов'язує абсолютно незнайомих людей і дозволяє їм обмінюватися цінностями без будь-якої третьої сторони. Комп'ютерний код повністю відкритий, що означає, що люди з усього світу можуть працювати разом над децентралізованою фінансовою системою. Це головне, тому що, як сказав Генрі Кіссінджер, «Хто контролює постачання продовольства, той контролює людей; хто контролює енергію, може контролювати цілі континенти; той, хто контролює гроші, може керувати світом».

Це змушує замислитися, як виглядав би наш світ, якби всі контролювали гроші, а не тільки центробанки. Я зрозумів, що Біткоїн є чимось на зразок парадокса в тому сенсі, що його спільнота є одночасно глобальною та інклюзивною, а також локальною та ексклюзивною. Будь-хто може відправляти та отримувати транзакції за допомогою мобільного телефону та біткоїн-гаманця, такого як Muun. Разом з тим, якщо ви зайдете в Біткоїн-Твіттер і спробуєте вклинити свій шиткоїн, ви швидко відчуєте на собі гнів кібершершнів.

Переосмислення успіху: поза грошима, перемогами та поразками

Навколишнє середовище, у якому людина народжується, сильно впливає на її розрахункову одиницю. Життєві обставини людини відіграють важливу роль у формуванні її переконань, цінностей та норм. У футболі успіх зазвичай визначається перемогами та поразками. Однак, кожен гравець знає, що підсумковий рахунок команди – не єдиний показник успіху. Міцні зв'язки між товаришами по команді можуть тривати все життя.

Втім зручно мати простий спосіб визначити результативність команди в конкретному сезоні. Команди з позитивними результатами зазвичай формують міцніші зв'язки. У житті фінансовий добробут часто сприймається як остаточна міра успіху, попри недоліки, притаманні нашій грошовій системі, які створюють нерівні умови гри. Люди часто віддають перевагу матеріальним цінностям, таким як автомобілі, одяг та будинки, влазячи в борги, щоб їх придбати. Вкрай важливо пам'ятати, що здоров'я, робота, яка приносить задоволення, особиста мета та значущі відносини є важливішими елементами осмисленого життя. Спроби здаватися багатим в умовах корумпованої системи навряд чи принесуть довгострокове щастя, особливо з урахуванням того, що інфляція (або знецінення валюти, як я це називаю) збільшує вартість бажаних товарів.

Біткоїн працює на рівних умовах, не даючи надмірних переваг найбагатшим. І футбол, і Біткоїн можуть змінити уявлення людей про успіх, змінивши їхні особисті критерії на більш значущі стандарти. На футбольному полі соціально-економічний статус, раса чи сексуальні уподобання не мають значення.

У футбольних командах були різні групи людей і ми завжди ладнали. Зіграність команди, важка робота та прийняття рішень тренером є найважливішими факторами, що визначають результат гри. Хоча судді можуть помилятися, все відносно справедливо. Досягнення такого рівня справедливості в житті є складним завданням, оскільки традиційні фінансові системи часто віддають перевагу багатим. Біткоїн, з іншого боку, працює на справедливій та рівноправній основі, не надаючи жодних несправедливих переваг багатим. Біткоїн сприяє справедливості, адже мережа доступна однаково для всіх, незалежно від їхнього походження чи ресурсів. Будь-хто може переконатися, що гра, в яку він грає, має правила, які не будуть порушені, без двозначності, яка часто зустрічається в житті.

Як гра у футбол допомогла мені зрозуміти цінність Біткоїна
Джерело: створено автором спільно з nightcafe.studio.

Мій власний шлях

Я думаю про свій шлях до Біткоїн-максималізму як про шлях футболіста, який перейшов із юнацької команди до університетської. Коли я вперше приєднався до криптоіндустрії, я був як юний гравець – сповнений ентузіазму, але непідготовлений. Після шістьох років напруженої роботи та досліджень я тепер є частиною університетської команди біткоїнерів, які можуть упевнено пояснити, чому Біткоїн – це справжня інновація, а інші цифрові валюти – це просто фіат 2.0.

Бути частиною «університетської команди» вимагає самовідданості та досвіду. Не так легко повністю зрозуміти й оцінити цінність Біткоїна, коли є багато шахраїв, які прагнуть отримати прибуток від ажіотажу в криптоіндустрії, рекламуючи альткоїни та одноденні токени. Між новачками та досвідченими ветеранами індустрії існує великий розрив у знаннях, і також вистачає шахраїв, котрі хочуть цим скористатися.

Як і будь-яка успішна університетська команда, біткоїнери несуть відповідальність за навчання та розвиток молодшої команди, щоб забезпечити подальший успіх у майбутньому. Бути Біткоїн-максималістом – це благородний вибір, який дозволяє мати чисте сумління та уникати шахраїв, які просувають токени, децентралізовані лише в назві (DINO).

На жаль, є багато історій про людей, які увійшли до Біткоїн-індустрії, отримали перші прибутки, а потім стали жертвами альткоїнів та шахрайських практик. Вирішивши бути Біткоїн-максималістом, можна уникнути цих нечесних практик і сприяти етичній поведінці у суспільстві. Уникнути спокус легкого прибутку у фіаті може бути непросто, і дуже важливо будувати міцні зв'язки та дружбу, щоб підтримувати одне одного.

У міру того, як Біткоїн отримує все ширше визнання, важливо продовжувати просувати ідею про те, що Біткоїн-максималізм є найбільш етичним підходом. Це означає зосередження уваги на навчанні та підтримці тих, хто прагне зрозуміти Біткоїн, ігноруючи при цьому тих, хто займається ним лише заради короткострокової вигоди. Одного дня юнацька команда буде вести шоу, і ми зобов'язані підготувати її до цього завдання.

Таке мислення – це крок з низькою тимчасовою перевагою, що поширене як у Біткоїні, так і у футболі. Наприклад, неважливо, скільки чемпіонатів ви виграєте у футболі, після наступного сезону завжди є ще один. Достатньо поглянути на Тома Бреді, який також став жертвою ширшої криптоіндустрії. Бреді виграв безліч чемпіонатів, проте протягом усієї своєї кар'єри він ніколи не переставав прагнути нових перемог. Він тільки-но оголосив про свій відхід на пенсію, і я, як і раніше, сподіваюся, що тепер, коли він вирішив повісити бутси, він зможе винести уроки зі своїх помилок і побачити, що єдине рішення – це Біткоїн.

Як гра у футбол допомогла мені зрозуміти цінність Біткоїна
Джерело

Якщо планета перейде на стандарт Біткоїна, цей процес включатиме цілу купу доказів роботи, як у прямому, так і в переносному значенні.

Мені пощастило бути присутнім на вечері MassAdoption, мого місцевого Біткоїн-мітапа. На цій вечері всі розповідали про свій досвід роботи в індустрії та про те, як усе починалося. Хтось пригадав чудову цитату Метта Оделла: «Я оптимістично налаштований щодо біткоїнів, але ще більш оптимістичний щодо біткоїнерів».

Важко придумати кращий спосіб сформулювати це. Незалежно від того, що відбувається з ціною біткоїна, дружба та зв'язки, встановлені за допомогою цієї цифрової валюти, завжди матимуть цінність. Коли підійшла моя черга виступати, я розповів про вплив MassAdoption на моє життя. Я гадки не мав, що участь у Біткоїн-мітапі допоможе мені зустріти людей, які роблять все можливе для того, щоб майбутнім поколінням не довелося рости в рабській системі, яку так ревно насаджують центральні банки зі своїми CBDC.

Кожна зустріч MassAdoption, яку я відвідував, була катарсичним досвідом – як для мене, так і для моєї подруги, бо таким чином їй не доводилося весь день слухати, як я говорю про Біткоїн. Я отримую що мені потрібно на зустрічі. Я ніколи не перестану дивуватися з того, як один технічний документ так глибоко вплинув на життя тих, хто прийняв цю нову форму грошей.

Це мій особистий досвід, тому можете не вірити мені; краще переконайтесь самі. Після цієї відмови від відповідальності я можу з упевненістю сказати, що бачив, як біткоїнери більше інвестували у зростання та успіх членів своєї спільноти, ніж в успіх самої технології. Це не означає, що ми не інвестуємо у забезпечення успіху технології. Біткоїн просто допомагає вам зрозуміти, що найважливіші речі в житті не обов'язково пов'язані з наявністю певної кількості багатства.

Биткоїнери глибоко переймаються виправленням світу, навчанням інших і виправленням помилок, які з кожним днем стають все більш очевидними. Багато хто, у тому числі і я, прийшли до Біткоїна, тому що цифри зростали, і хоча я не можу говорити за всіх, причина, через яку я залишився, полягає в тому, що я вірю, що Біткоїн – це найкраща надія людства на виправлення світу.

Висновок

Поки що у 2023 році ми спостерігаємо те, що виглядає як початок ще одного бичачого ринку. Я можу з упевненістю сказати, що після двох циклів я не маю абсолютно ніякого уявлення (у короткостроковій перспективі), в якому напрямку рухається ця монета з точки зору купівельної спроможності долара США.

Що я точно знаю, так це те, що коли біткоїн перебуває в мертвій фазі, ви не побачите багатьох «молодших гравців», які приєднаються до справжніх біткоїнерів, принаймні до наступного бичачого ринку. Отже, якщо це штучне накачування, пам'ятайте, що ведмежий ринок – чудовий час для формування. Біткоїнери – це унікальна порода людей, і ведмежий ринок – це час, коли ви знаходите свою команду, починаєте писати, програмувати, вести подкасти, організовувати Біткоїн-мітапи або щось ще, що вас стимулюватиме. Якщо з'ясується, що це початок наступного бичачого ринку, тоді робіть усе це та залишайтеся скромними.

Хтось називає Біткоїн мозковим вірусом, бо ті, хто спускається в кролячу нору, не можуть перестати говорити про нього. Я сказав би, що Біткоїн – це протиотрута від проблем фіатного нігілізму. Важко захоплюватися чимось, якщо ви думаєте, що все безглуздо! Ті, хто у команді Біткоїна, такої проблеми не мають. Не ведіться на нігілізм, яким команда фіата отруює світ. Якби CBDC були непереборною силою, то основні засоби масової інформації не писали б популярні статті про Сальвадор, щоб дискредитувати їх за те, що вони зробили біткоїн законним платіжним засобом.

Звичайно, перехід далекий від завершення, і основні засоби масової інформації продовжуватимуть писати, що Біткоїну кінець, або зображати його бульбашкою, принаймні до тих під поки їм на заміну не прийдуть нові засоби масової інформації, де будуть залучені біткоїнери. Отже, що б не трапилося далі у 2023 році, важливо зберігати терпіння, навчати тих, хто грішив з шиткоїнами, та ігнорувати тих, кого вже не врятувати. Біткоїн – це не просто нова форма грошей, це спільнота людей, які прагнуть більшого суверенітету, заощаджень та кращого майбутнього. Це команда, частиною якої варто бути.

Це гостьовий пост Конора Чепеніка, колишнього футболіста та Біткоїн-плебея. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Отключить проверкуПремиальные предложенияОтключить проверкуПремиальные предложения
Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024