П'ять найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів

П'ять найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів

У міру поширення Біткоїна деякі міста активно впроваджують цю технологію стаючи осередками для бізнесу, заходів та способу життя, орієнтованих на біткоїнерів.

Біткоїн підкорив світ з моменту його створення у 2009 році. Близько 46 мільйонів американців володіють біткоїнами. І в міру того, як його популярність продовжує зростати, зростає і бажання людей, які прийняли його, використовувати біткоїн у своєму повсякденному житті.

В результаті кілька міст у Сполучених Штатах стали популярними осередками Біткоїн-ентузіастів, підприємців та інвесторів. Погляньмо на п'ять міст, які лідирують у прийнятті Біткоїна та інноваціях, і на те, що робить їх такими привабливими для біткоїнерів.

Сіетл, Вашингтон

Штат Вашингтон має довгу історію використання Біткоїна та блокчейн-технологій. У 2018 році Венатчі, невелике містечко за три години їзди на схід від Сіетла, стало епіцентром майнінгу біткоїнів у США. З того часу у таких містах Вашингтона, як Сіетл, різко збільшилася кількість людей та компаній, зацікавлених у використанні цифрових валют.

Жителі Сіетлу можуть купувати та продавати свої цифрові активи в будь-якому з 202 біткоїн-банкоматів у місті. До речі, штат Вашингтон не обкладає податком купівлю біткоїнів – унікальна перевага для Біткоїн-ентузіастів, які живуть у штаті.

Лос-Анджелес, Каліфорнія

У Лос-Анджелесі, великому центрі технологій та інновацій, зростає кількість компаній та приватних осіб, які експериментують з біткоїнами та іншими цифровими валютами. Деякі люди навіть успішно сплачують оренду своїх квартир у Лос-Анджелесі за допомогою біткоїнів.

Місто стало дійсно активно використовувати блокчейн-технологію, і багато бутиків, ресторанів, магазинів іграшок, квіткових магазинів та інших підприємств приймають біткоїни як оплату. У 2021 році культовий Staples Center був перейменований на арену Crypto.com, що ще більше зміцнило відносини біткоїна та інших цифрових валют з містом Лос-Анджелес.

Маямі, Флорида

Мер Маямі Френсіс Суарес ясно дав зрозуміти, що він прихильник цифрових валют і хоче зробити Маямі «столицею криптовалюти». Фактично, 2021 року мер Суарес став першим американським політиком, який офіційно отримав зарплату в біткоїнах, і в недавньому інтерв'ю він зазначив, що йому досі платять таким чином.

Щороку в Маямі проводиться кілька заходів та конференцій для блокчейн-ентузіастів, у тому числі майбутня 2023 Bitcoin Conference, найбільша Біткоїн-конференція у світі. Тут також є маса можливостей для використання біткоїнів у повсякденному житті: у місті налічується близько 886 біткоїн-банкоматів та безліч магазинів, підприємств та ресторанів, які приймають біткоїни.

Нью-Йорк

Популярний як у фінансовому, так і в технологічному світі Нью-Йорк є основним пунктом призначення як для користувачів Біткоїна, так і для компаній, які займаються блокчейном. Позиція міста як центру криптовалют зміцнилася у 2015 році, коли Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк ввів систему ліцензування для підприємств, які займаються віртуальною валютою, хоча багато прихильників біткоїнів вважали це суперечливим нововведенням.

І все ж люди, які живуть у Нью-Йорку, мають доступ до більш ніж 179 біткоїн-банкоматів, а у 2015 році в місті проходить один з найбільших у світі криптовалютних заходів Consensus. Мер міста Ерік Адамс підкреслив, що хотів би побачити, як Нью-Йорк перетвориться на «Біткоїн-хаб», прийнявши естафету у Маямі.

Сан-Франциско, Каліфорнія

Оскільки Сан-Франциско є однією з найбільших технологічних столиць світу, не дивно, що це також одне із найкращих міст для проживання Біткоїн-користувачів. Місто є домом для багатьох відомих криптовалютних бірж, де можна купити та продати біткоїни, у тому числі Binance.US та Coinbase.

Сан-Франциско та Сан-Хосе можуть похвалитися 474 біткоїн-банкоматами та великою кількістю підприємств, ресторанів, роздрібних магазинів, нічних клубів, готелів та менеджерів нерухомістю, які приймають біткоїни. У місті також проводиться безліч конференцій та заходів присвячених блокчейну, у тому числі щорічний Тиждень блокчейну у Сан-Франциско, де збираються блокчейн-компанії та ентузіасти з усього світу, щоб обговорити майбутнє цифрових валют.

Світ Біткоїна постійно змінюється та розвивається, як і міста, які його приймають. Від Нью-Йорка до Сан-Франциско та за його межами, кожен із Біткоїн-хабів у країні може запропонувати щось унікальне. Незалежно від того, чи зацікавлені ви у сприятливому середовищі для стартапів чи шукайте дружню спільноту Біткоїн-ентузіастів, ці міста зможуть забезпечити чудові умови для всіх, хто хоче поглибити свою участь у світі Біткоїна.

Це гостьовий пост Дженни Холл, фахівця з контент-маркетингу брокерської компанії з нерухомості Redfin. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Центробанкам доведеться адаптуватися до стандарту Біткоїна Центробанкам доведеться адаптуватися до стандарту Біткоїна Коли біткоїн стане світовою резервною валютою, центральні банки не зникнуть, але їм доведеться змінитися. Джонатан Гарнер 24 березня 2023
Комісарка CFTC про інновації, товари та хибні уявлення про регулювання біткоїна Комісарка CFTC про інновації, товари та хибні уявлення про регулювання біткоїна Комісарка CFTC Саммер Мерсіньєр обговорює неминучість інновацій та роз'яснює роль відомства в регулюванні біткоїна. Бекка Братчер 23 березня 2023
Втручання ФРС: програма термінового фінансування банків Втручання ФРС: програма термінового фінансування банків Баланс Федеральної резервної системи збільшився на $300 млрд за один тиждень, що викликало суперечки про те, чи можна кваліфікувати ці дії як кількісне пом'якшення. Сем Рул 23 березня 2023