П'ять найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів

П'ять найкращих міст США для Біткоїн-ентузіастів

У міру поширення Біткоїна деякі міста активно впроваджують цю технологію стаючи осередками для бізнесу, заходів та способу життя, орієнтованих на біткоїнерів.

Біткоїн підкорив світ з моменту його створення у 2009 році. Близько 46 мільйонів американців володіють біткоїнами. І в міру того, як його популярність продовжує зростати, зростає і бажання людей, які прийняли його, використовувати біткоїн у своєму повсякденному житті.

В результаті кілька міст у Сполучених Штатах стали популярними осередками Біткоїн-ентузіастів, підприємців та інвесторів. Погляньмо на п'ять міст, які лідирують у прийнятті Біткоїна та інноваціях, і на те, що робить їх такими привабливими для біткоїнерів.

Сіетл, Вашингтон

Штат Вашингтон має довгу історію використання Біткоїна та блокчейн-технологій. У 2018 році Венатчі, невелике містечко за три години їзди на схід від Сіетла, стало епіцентром майнінгу біткоїнів у США. З того часу у таких містах Вашингтона, як Сіетл, різко збільшилася кількість людей та компаній, зацікавлених у використанні цифрових валют.

Жителі Сіетлу можуть купувати та продавати свої цифрові активи в будь-якому з 202 біткоїн-банкоматів у місті. До речі, штат Вашингтон не обкладає податком купівлю біткоїнів – унікальна перевага для Біткоїн-ентузіастів, які живуть у штаті.

Лос-Анджелес, Каліфорнія

У Лос-Анджелесі, великому центрі технологій та інновацій, зростає кількість компаній та приватних осіб, які експериментують з біткоїнами та іншими цифровими валютами. Деякі люди навіть успішно сплачують оренду своїх квартир у Лос-Анджелесі за допомогою біткоїнів.

Місто стало дійсно активно використовувати блокчейн-технологію, і багато бутиків, ресторанів, магазинів іграшок, квіткових магазинів та інших підприємств приймають біткоїни як оплату. У 2021 році культовий Staples Center був перейменований на арену Crypto.com, що ще більше зміцнило відносини біткоїна та інших цифрових валют з містом Лос-Анджелес.

Маямі, Флорида

Мер Маямі Френсіс Суарес ясно дав зрозуміти, що він прихильник цифрових валют і хоче зробити Маямі «столицею криптовалюти». Фактично, 2021 року мер Суарес став першим американським політиком, який офіційно отримав зарплату в біткоїнах, і в недавньому інтерв'ю він зазначив, що йому досі платять таким чином.

Щороку в Маямі проводиться кілька заходів та конференцій для блокчейн-ентузіастів, у тому числі майбутня 2023 Bitcoin Conference, найбільша Біткоїн-конференція у світі. Тут також є маса можливостей для використання біткоїнів у повсякденному житті: у місті налічується близько 886 біткоїн-банкоматів та безліч магазинів, підприємств та ресторанів, які приймають біткоїни.

Нью-Йорк

Популярний як у фінансовому, так і в технологічному світі Нью-Йорк є основним пунктом призначення як для користувачів Біткоїна, так і для компаній, які займаються блокчейном. Позиція міста як центру криптовалют зміцнилася у 2015 році, коли Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк ввів систему ліцензування для підприємств, які займаються віртуальною валютою, хоча багато прихильників біткоїнів вважали це суперечливим нововведенням.

І все ж люди, які живуть у Нью-Йорку, мають доступ до більш ніж 179 біткоїн-банкоматів, а у 2015 році в місті проходить один з найбільших у світі криптовалютних заходів Consensus. Мер міста Ерік Адамс підкреслив, що хотів би побачити, як Нью-Йорк перетвориться на «Біткоїн-хаб», прийнявши естафету у Маямі.

Сан-Франциско, Каліфорнія

Оскільки Сан-Франциско є однією з найбільших технологічних столиць світу, не дивно, що це також одне із найкращих міст для проживання Біткоїн-користувачів. Місто є домом для багатьох відомих криптовалютних бірж, де можна купити та продати біткоїни, у тому числі Binance.US та Coinbase.

Сан-Франциско та Сан-Хосе можуть похвалитися 474 біткоїн-банкоматами та великою кількістю підприємств, ресторанів, роздрібних магазинів, нічних клубів, готелів та менеджерів нерухомістю, які приймають біткоїни. У місті також проводиться безліч конференцій та заходів присвячених блокчейну, у тому числі щорічний Тиждень блокчейну у Сан-Франциско, де збираються блокчейн-компанії та ентузіасти з усього світу, щоб обговорити майбутнє цифрових валют.

Світ Біткоїна постійно змінюється та розвивається, як і міста, які його приймають. Від Нью-Йорка до Сан-Франциско та за його межами, кожен із Біткоїн-хабів у країні може запропонувати щось унікальне. Незалежно від того, чи зацікавлені ви у сприятливому середовищі для стартапів чи шукайте дружню спільноту Біткоїн-ентузіастів, ці міста зможуть забезпечити чудові умови для всіх, хто хоче поглибити свою участь у світі Біткоїна.

Це гостьовий пост Дженни Холл, фахівця з контент-маркетингу брокерської компанії з нерухомості Redfin. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024
Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн: ентропійний двигун Біткоїн як система за своєю суттю захищений і побудований на концепції ентропії, що збільшує випадковість. Це те, що насправді пов'язує Біткоїн та фізичні закони природи. Сідні Брайт 13 квітня 2024
На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей На порозі кардинальних змін: цифровізація грошей Поточний стан проєктів цифрових валют центральних банків, резюмований Ефрат Фенігсон, незалежною журналісткою та ведучою подкасту You're The Voice. Ефрат Фенігсон 07 квітня 2024