Чому я продав свій будинок і купив біткоїни

Чому я продав свій будинок і купив біткоїни

Зрозумівши, що після отримання іпотечного кредиту його власність ніколи не належала йому, військовослужбовець продав свій будинок і натомість купив біткоїни.

Насправді я почав цю статтю майже рік тому і закинув її, поки ідея не отримала нове життя у Twitter Spaces із «Toxic Happy Hour». Коли я почув, як @publordhodl говорить про податки на майно, мене раптом осяяло:

Податки на капітал та податки на майно означають, що ви ніколи нічим не володієте. Ніколи. Можливо, у цьому вся суть.

У вас нічого немає, ви просто ще не знаєте про це

Ще у 2018 році ми з дружиною вирішили використати нашу пільгу за іпотечним кредитом для ветеранів, щоб купити житло на нашому новому місці служби. Житло знаходилося у хорошому районі, де проживає населення з низьким рівнем доходу, тому ми могли б здавати його в оренду після від'їзду, щоб накопичити певний капітал.

Перенесемося на два роки вперед: сталася раптова подія «чорний лебідь», і я маю на увазі не COVID-19. Я говорю про поспішно прийняті в той період мораторії на виселення.

Нам пощастило, що наш орендар залишився і продовжував платити орендну плату, але якби сталося інакше, це могло б означати фінансову катастрофу для нас. Меседж був зрозумілим, і було створено прецедент: у мене більше не було прав на власне майно. Ми доклали чимало зусиль, щоб продати будинок, зрештою передавши його через позаринкову угоду іншому інвестору, і ми вклали отримані кошти у це чудове падіння ціни біткоїна у 2021 році.

Прийшов заради зростання ціни, залишився заради свободи

Для мене, як і для багатьох військових та представників середнього класу, володіння житлом є важливим елементом створення довгострокового багатства. Часті переїзди, особливо для військових, ускладнюють це, якщо немає нерухомості, яку можна здати в оренду після переїзду.

Однак я бачу, що ризики експоненційно зросли після того, що сталося у 2020 році. Я більше не думаю, що це життєздатна стратегія.

Крім того, навіть якби ми розплатилися за нерухомість і повністю володіли нею, все одно щороку потрібно платити податки, а що як набуде чинності ще один мораторій на орендну плату? Чи, що ще гірше, податок на майно? Це змусило мене замислитись: невже в нас нічого немає, і ми просто ще не знаємо про це?

Мені потрібен був деякий час, щоб зрозуміти це, але біткоїн – єдине, чим я дійсно володію. Розмови про податки на майно та «полювання на багатих» змусили мене винести урок для себе.

Це змушує мене задуматися про вищевикладену тезу Джефа Бута про те, що систему не можна виправити зсередини. Біткоїн спочатку був привабливий через зростання ціни (PGU), але неминуче настане переломний момент; чи будете ви швидко продавати біткоїн за перших ознак небезпеки або залишитеся заради доказу роботи та продовжите розкривати справжню цінність?

Справжня цінність біткоїна не відображається у щоденних коливаннях його ціни; цінність біткоїна в його здатності розширювати можливості людини. Самостійне зберігання біткоїнів – це, по суті, технологія зростання свободи (FGU). Стійкість до конфіскації дозволяє людям здійснювати юрисдикційний арбітраж, залишаючи несприятливі райони без примусових податків чи штрафів за виїзд. Це забезпечує рівні можливості для окремих осіб, і цей факт стане очевиднішим у найближчі роки.

Свобода може існувати лише у державі, де захищені права особи, у тому числі права власності. Чого люди не розуміють, так це те, що політика, що стосується багатих, неминуче може виявитися тим, що заважає їм приєднатися до цієї групи, і ця політика може обернутися проти людей, які колись її підтримували.

Це мислення першого порядку, пов’язане з непередбаченими наслідками та незапланованими впливами; підступна заздрість, що базується на мисленні про дефіцит. У світі, позбавленому грошового дефіциту, в результаті дефіцитним стає все інше. Податки на майно розв’язують проблему так само як і помста: короткострокове задоволення з потенційно жахливими довгостроковими наслідками.

Якщо ви думаєте, що останній бичачий ринок був неймовірним, просто зачекайте, доки національні держави не почнуть вводити податки на майно. Справжня цінність Біткоїна буде відображена у часі. До того часу я продовжуватиму смиренно накопичувати сатоші, чекаючи неминучого.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024