Замість боротьби із сонячною енергією, краще усвідомити її переваги

Замість боротьби із сонячною енергією, краще усвідомити її переваги

Хоча біткоїнери часто виступають проти сонячної енергії як ще одного вектора атаки соціально відповідальних інвестицій, це може зробити Біткоїн більш стійким та децентралізованим.

У дебатах про сонячну енергію не важливо чи ви за, чи проти інвестування в більше використання сонячної енергії. Незалежно від того, як ви ставитеся до зеленої енергії, встановлення сонячних панелей на дахах стало поширеним і останні 10–15 років широко використовується для домівок, шкіл та власників бізнесу, і найближчим часом цей темп, схоже, не сповільниться.

Чи знаєте ви, що майже 4% будинків США оснащені сонячними панелями? Це чимало, і цей показник продовжуватиме зростати, особливо з урахуванням Закону про зниження інфляції, що передбачає субсидії на сонячну енергію.

Дослідження Принстонського університету показало, що додана сонячна потужність може збільшитися з 10 гігаватів (ГВт) у 2020 році до п'яти разів до 2024 року та 100 ГВт на рік до 2030 року.

Як бачите, сонячна енергія нікуди не подінеться найближчим часом. Отже, замість того, щоб вороже ставитися до неї, чи не слід біткоїнерам змінити свою думку? Думаю, настав час переглянути свою позицію.

Ворожість до сонячної енергії

У Біткоїн-колах сонячна енергія часто є синонімом ESG (екологічне, соціальне та корпоративне управління), набору рекомендацій, які використовуються соціально свідомими інвесторами для визначення того, як компанії впливають на навколишнє середовище та спільноти, в яких вони працюють. Звучить зовсім нешкідливо, чи не так?

Але якщо ви в курсі справи, то розумієте, що за красивими словами стоїть порядок денний, який впроваджується елітами, щоб контролювати, скільки енергії можуть використовувати інші, скільки м'яса вони можуть їсти, скільки кілометрів вони можуть проїхати тощо. Це дуже збочений погляд на світ.

Це не дивно, тому що еліти звикли домагатися свого і використовувати ефект Кантильйона у своїх інтересах. З цієї причини багато біткоїнерів пов'язують сонячну енергію та міркування ESG з фундаментальними проблемами традиційної економіки.

Але реальне питання, з яким ми стикаємося як біткоїнери і як вільні люди світу, полягає в наступному: що ми можемо зробити, щоб захистити нашу свободу в умовах посиленого контролю та бурхливої інфляції, яка краде наше багатство та наш час?

Відповідь полягає в тому, що нам необхідно мати власне виробництво енергії.

Будьте самостійні у використанні енергії

Біткоїн навчив мене того, що децентралізація критично важлива для стійкості будь-якої системи, особливо енергії та Біткоїна. Централізація полегшує контроль та маніпулювання населенням.

Погляньте на ситуацію в Україні, де Росія своїми атаками намагається вивести з ладу енергосистему. Це можливо лише тому, що її енергосистема централізована, як і у будь-якій іншій країні західного світу. Централізація виробництва енергії може здешевити виробництво енергії, але вона, як і раніше, є головною точкою відмови, яку будь-який противник може використати у своїх інтересах.

Децентралізація виробництва енергії – єдиний спосіб зробити націю стійкою до атак та зберегти світло у надзвичайній ситуації. І сонячна енергія з дахів – єдина технологія, яка здатна зробити це у великих масштабах та відносно швидко.

Встановлення сонячних панелей на даху звільняє людину від центральної енергосистеми, сприяє суверенітету та перетворює покупця енергії на продавця енергії. Бути самостійним – тут сонячні батареї на даху та цінності Біткоїна ідеально збігаються.

Майнінг біткоїнів плюс сонячна енергія дорівнює свобода

За даними Управління енергетичної інформації США, середньостатистичний будинок в Америці споживає близько 886 кіловат-годин (кВтг) енергії на місяць. Вартість встановлення сонячних батарей залежить від місця розташування, але в середньому коштуватиме від 18 000 до 25 000 доларів. Ви можете ввести свою адресу на вебсайті, наприклад, Project Sunroof і подивитися в яку ціну обійдеться сонячна батарея для вашого будинку. Ось що я побачив, коли ввів свою адресу:

Замість боротьби із сонячною енергією, краще усвідомити її переваги

Як бачите, потенційна економія є досить значною. На гроші, заощаджені на сонячній енергії на даху, можна купити більше біткоїнів замість того, щоб платити комунальним підприємствам. Більше біткоїнів, кажете? Так, будь ласка!

І економія – це ще не найприємніше, друзі мої. Якщо додати сюди використання біткоїн-майнера, то це дійсно того варте! Сонячна енергія на даху відома своєю непередбачуваністю та перенасиченням енергосистеми протягом дня, коли попит нижчий. Комунальні підприємства можуть платити вам за цей надлишок енергії, але не дуже багато.

Наприклад, в Аризоні комунальні підприємства платитимуть вам до 9,4 цента за кіловат-годину надмірної енергії. Найцікавіше, що цей показник може знижуватись на 10% щороку. Це, без сумніву, робиться для того, щоб люди не встановлювали сонячні батареї на своїх дахах, тим самим обмежуючи їхню самостійність та незалежність від мережі.

Таким чином, замість того, щоб продавати надмірну енергію комунальній компанії, ви можете використовувати її для майнінгу біткоїнів! Який із цих варіантів вигідніший? Накопичувати сатоші на сонячній енергії чи отримувати оплату в фіатній валюті, що знецінюється?

Ви не тільки монетизуєте надмірну енергію, яку виробляє ваш будинок за допомогою сонячних батарей, але й ще більше децентралізуєте видобуток біткоїнів, тим самим роблячи мережу надійнішою та стійкішою у довгостроковій перспективі.

А тепер уявіть собі це в більшому масштабі: мільйони будинків на сонячній енергії та з біткоїн-майнерами. Це те майбутнє, в якому хочу жити. Я вже бачу, як компанії-виробники сонячних систем пропонують майнінг біткоїнів як продукт з доданою вартістю. Це так очевидно, на мій погляд.

Використання сонячних панелей на дахах відповідає духу Біткоїна і має бути прийнято біткоїнерами.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024