Біткоїн – це надія для покоління, яке почувається безнадійно

Біткоїн – це надія для покоління, яке почувається безнадійно

Зіткнувшись із безпрецедентними економічними проблемами та тривогами, покоління Z має розглядати Біткоїн як найкращу надію на своє майбутнє.

За останні кілька років у нашому світі відбулися драматичні зрушення та зміни: глобальна пандемія, війна, політичні заворушення та все більше почуття песимізму щодо урядів, майбутнього нашої планети та нашої глобальної фінансової системи. І є одна група, особливо у західному світі та у Сполучених Штатах, яка почувається все більш незадоволеною і, в деяких випадках, безнадійно порівняно з іншими – покоління Z.

Але я вважаю, що є одна велика причина для надії, яку це покоління ще не повністю усвідомило – Біткоїн.

Існує безліч досліджень і статей, присвячених поколінню Z та кризам психічного здоров'я, з якими воно стикається у світлі пандемії COVID-19, нерівності, політики, соціально-економічних умов, умов на ринку праці та багато іншого. Зрозуміло, що ці фактори далися взнаки, а ще продовжує існувати загальний наратив про безнадійність як з боку захисників навколишнього середовища, які у багатьох випадках поклали тягар майбутньої кліматичної катастрофи на молоде покоління, яке зараз відчуває «кліматичну стурбованість», так і з боку політиків, котрі називають кожні вибори боротьбою за нашу демократію/націю.

У попередніх поколінь було більше приводів для оптимізму, у тому числі відносна доступність американської мрії середнього класу, ніж у мого покоління міленіалів, яких заохочували бути такими, якими ми хотіли бути, і бачити інновації та творчість на кожному кроці. У той час як моє покоління також бачило нищівну реальність великих фінансових криз, студентських боргів та деяких подібних тривог, з якими зіткнулося покоління Z, у нас все ще є перевага в тому, що ми виросли в епоху безмежних можливостей завдяки появі інтернету, що краще підготувало нас до сьогоднішнього стану світу.

Я на власні очі бачив вплив цих проблем на нове покоління. Як старшому директору молодіжних програм некомерційної організації в Сомервіллі, штат Массачусетс, яка працює з партнерами у старших школах у нашому регіоні, мені ясно, що наша молодь стикається з похмурими перспективами, починаючи зі спроб закінчити школу під час COVID-19 та плачевного стану віртуального навчання, закінчуючи спробами підготуватися до майбутнього та впоратися з проблемами пошуку роботи, навчання в коледжі та психічного здоров'я, у той час, як багато з цих студентів також працюють, щоб допомогти своїм сім'ям.

Вчителі перевантажені роботою та їм недоплачують, а учням не вистачає підтримки, необхідної для розв’язання їхніх проблем. Сім'ї обтяжені все більшою інфляцією, відсутністю заощаджень, а вища освіта ще не стала (якщо взагалі колись стане) більш доступною. Надія не була панівним наративом останні кілька років. Проте є на що сподіватися завдяки Біткоїну.

Біткоїн, як і інтернет, з кожним роком збільшує кількість варіантів використання та можливостей. З того часу, як 31 жовтня 2008 року слідом за великою фінансовою кризою вийшов офіційний документ Сатоші Накамото, надія все більше покладалася на можливості та варіанти використання Біткоїна.

Біткоїн – це надія для довкілля

Популярна думка основних ЗМІ, політиків (особливо з Демократичної партії, зареєстрованим виборцем якої я є) та великих груп захисників довкілля полягає в тому, що Біткоїн шкідливий для довкілля. Кінець дискусії.

На жаль, багатьом у поколінні Z це було представлено як факт, тоді як реальність така, що можливості Біткоїна, особливо завдяки майнінгу, та позитивний вплив, який він може мати на навколишнє середовище, абсолютно безмежні й лише починають реалізовуватися. Біткоїн стимулює подальше використання відновлюваних джерел енергії та може компенсувати викиди вуглецю, стабілізувати енергетичні мережі, доставляти енергію у віддалені пункти по всьому світу за допомогою фінансових стимулів та робити багато іншого. Молодих людей, які зіткнулися з побоюваннями щодо клімату, слід навчати переваг Біткоїна для навколишнього середовища та бачити весь величезний потенціал у боротьбі зі зміною клімату, а також у поширенні процвітання та стабільності серед тих, хто цього найбільше потребує.

Біткоїн – це надія на більш соціально справедливу економічну систему

Покоління Z дуже стурбоване несправедливістю, нерівністю та корпоративною жадібністю і дедалі скептичніше ставиться до «капіталізму». Біткоїн пропонує рівний доступ – прозору систему, якою не можна маніпулювати чи контролювати. Ми робимо ведмежу послугу цьому молодому поколінню, не ділячись з ним прогресивними ідеями, притаманними Біткоїну, які сприяють фінансовій свободі та більшій рівності. Чи повинні ми дозволити банкам і багатіям першими запровадити Біткоїн, чи маємо подати Біткоїн як щось, що спонукатиме покоління Z триматися цієї технології свободи?

Біткоїн – надія на демократію

Покоління Z дедалі скептичніше ставиться до політиків та політичного процесу у Сполучених Штатах. З Біткоїном та за стандартом Біткоїна фіатні стимули в політиці більш обмежені.

Незалежно від намірів, Біткоїн – це система, заснована на принципі «не довіряй, перевіряй», що означає більшу відповідальність у нашій політиці та меншу кількість необхідних маніпуляцій та довіри. Це в жодному разі не виправляє політику повністю і не гарантує досконалої утопічної демократії, але може дати надію цьому поколінню, яке хоче, щоб його голос був почутий, і прагне свободи дій, щоб контролювати своє життя та побачити кращий світ. Я думаю, що це набагато вигідніша пропозиція, ніж та, яка прозвучить на Всесвітньому економічному форумі.

Ці надії, здійсненні за допомогою Біткоїна, – лише початок. Покоління Z заслуговує на можливість дізнатися про історії успіху з Біткоїном, а не страждати від кошмарного майбутнього, яке завдасть йому ще більш руйнівної шкоди. У той час, як покоління Z бореться за краще майбутнє, Біткоїн повинен відігравати центральну роль у цій боротьбі за те, щоб результати, яких воно сподівається досягти, стали реальністю.

Це гостьовий пост Трея Уолша, старшого директора з молодіжних програм Ради з трудових ресурсів MassHire Metro North у Сомервіллі, штат Массачусетс. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн-освіта здатна змінити світ Біткоїн-освіта здатна змінити світ Менш ніж три роки тому Джон Деннехі, засновник Mi Primer Bitcoin, вирішив створити освітню програму з Біткоїна, щоб розширити можливості сальвадорців. Тепер ця платформа використовується не тільки для навчання десятків тисяч студентів у Сальвадорі, але і для дедалі більшої кількості учнів у всьому світі. Френк Корва 22 червня 2024
«Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії «Хороший біткоїнер»: продажність у ході передвиборчої кампанії Біткоїнерам не слід бути ласими на передвиборчі обіцянки політиків. Більшість із них залишаються невиконаними після завершення виборів та початку каденції. L0la L33tz 22 червня 2024
Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Чи може Біткоїн бути продуктивним активом? Аналіз природи та ризиків різних продуктів на основі дохідності, створених на основі Біткоїна. Паскаль Хюглі 22 червня 2024