Біткоїн та медичний туризм

Біткоїн та медичний туризм

Медичний туризм можна зробити доступнішим завдяки використанню біткоїна, що дозволить уникнути проблем із конвертацією валюти та міжнародними платежами.

Медичний туризм набирає обертів. Щороку мільйони американців економлять від 40% до 80% на оплаті лікування, подорожуючи за кордон або здійснюючи короткий переліт, щоб отримати необхідну допомогу. Навіть після того, як пандемія сповільнила міжнародні подорожі, багато людей зверталися за послугами за кордон, щоб скоротити час очікування та отримати кращі послуги за нижчу плату.

Біткоїн може посприяти сектору медичного туризму та допомогти пацієнтам отримати необхідне лікування за доступною ціною. Біткоїн може спростити транзакції за кордоном і гарантувати, що кожен отримає справедливе відношення.

Медичний туризм

Медичний туризм має погану репутацію. Це зазвичай пов'язано з експериментальним лікуванням, підозрілими хірургічними та косметичними процедурами. Однак ці проблеми значною мірою перебільшені. Для мільйонів людей медичний туризм є рятувальним колом, яке допомагає отримати необхідне лікування за доступною ціною.

Центри з контролю та запобігання захворюванням США (CDC) визначають медичний туризм як практику подорожей до інших країн для отримання медичної допомоги. Загальні напрямки медичного туризму включають Канаду, а також країни Центральної Америки, Південної Америки та Карибського басейну.

CDC попереджають, що медичний туризм пов'язаний із ризиком. Польоти невдовзі після операції підвищують ризик тромбозу. Медичні туристи можуть заразитися бактеріальною інфекцією через відсутність імунітету, тому їм слід ретельно вивчити інформацію про постачальників медичних послуг, перед тим як проходити лікування.

Люди вважають за краще подорожувати для різних видів лікування. Однак, особливо популярними є медичні процедури, які не потребують тривалого періоду відновлення, наприклад, хірургія катаракти. Після такої операції люди зазвичай водять машину вже наступного дня, тому прийняти рішення про переліт не складно.

Пацієнти, які розглядають для себе медичний туризм, повинні проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж робити подальші кроки. Він має повну медичну історію пацієнта і може сказати, чи доцільно проводити процедуру за кордоном. Лікар також зможе організувати відповідний догляд, коли пацієнт повернеться додому.

Транзакції за кордоном

Біткоїн-транзакції можуть бути особливо важливими в майбутньому, оскільки після пандемії медичну економіку США, схоже, очікують події типу «чорного лебедя». У США накопичилися трильйони доларів медичного боргу, що може підштовхнути людей до пошуку кращого обслуговування та нижчих витрат за кордоном.

Медичний борг є серйозною проблемою у США, хоча більшість людей можуть уникнути медичного боргу, узгодивши план платежів, який їм підходить. Це може включати варіант з частковими платежами в біткоїнах.

Біткоїн може зробити медичний туризм доступнішим для всіх. Це допоможе закрити прогалини у медичному догляді та забезпечити кожному доступ до високоякісної та надійної медичної допомоги.

Цю думку поділяє Рене-Марі Стефано, генеральний директор Global Healthcare Resources та Асоціації медичного туризму. Стефано зазначає, що стався «різкий сплеск використання криптовалюти» для оплати лікування за кордоном.

Децентралізовані валюти, такі як біткоїн, повертають владу пацієнту та полегшують оплату лікування. Біткоїн може допомогти пацієнтам уникнути проблем із конвертацією валюти та міжнародними платежами. Біткоїн-платежі в клініки виконуються швидко та з мінімальними комісіями порівняно з традиційними транзакціями.

Провайдери, які приймають біткоїни, вважають, що цей процес простий і може бути швидко конвертований у національну валюту. Кен Фрайєр, представник Vinci Hair Clinic у Сполученому Королівстві, визнав, що їхній клініці довелося скасувати попередні процедури для іноземних пацієнтів через проблеми з переказом коштів та банківськими обмеженнями.

Фрайєр зазначає, що Біткоїн розв’язав ці проблеми та дав пацієнтам можливість швидко переказувати великі суми, якщо це необхідно.

Країни, які приймають біткоїни для медичного туризму

Медичний туризм часто поширений у менш економічно розвинених країнах (LEDC). Біткоїн може допомогти цим країнам скоротити розрив у майновій нерівності, сприяючи справедливому та вільному обміну коштів в обмін на законні медичні послуги.

Попри недавній спад на криптовалютних ринках, використання біткоїнів залишається високим у багатьох країнах, де популярним є медичний туризм.

Нині до першої десятки країн із запровадження Біткоїна входять Бразилія, Індія та Пакистан. Багато з цих країн є популярними напрямками медичного туризму.

Індія є особливо популярним напрямом медичного туризму Азії. Тут діє сприятлива політика отримання медичних віз, яка дозволяє членам сім'ї залишатися із пацієнтами. Індія також займає високі позиції щодо впровадження Біткоїна й утримує перше місце за вартістю отриманих централізованих послуг та вартістю отриманих роздрібних централізованих послуг.

Висновок

Біткоїн може покращити медичний туризм і допомогти кожному отримати необхідне лікування. Біткоїн особливо важливий у сьогоднішньому постпандемічному світі, коли медичні рахунки зростають, а медичний сектор США має борги у трильйони доларів.

Біткоїн може бути особливо корисним у поїздках до країн зі складними законами про грошові перекази. Лікування може бути відкладене або навіть скасоване, якщо пацієнти не в змозі заплатити вчасно. Біткоїн здатен розв’язати цю проблему і допомогти кожному отримати справедливе ставлення.

Перш ніж платити за лікування в біткоїнах, пацієнти повинні проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб переконатися, що вони отримають необхідний догляд після повернення додому.

Це гостьовий пост Френкі Уоллес, позаштатної авторки з тихоокеанського північного заходу. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Більш ніж половина провідних хедж-фондів США володіють біткоїн-ETF Аналіз різних типів фондів та установ, які володіють біткоїн-ETF. Сем Бейкер 16 червня 2024
У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє У надійних руках: Біткоїн будує краще майбутнє Створення систем на основі Біткоїна вимагає ретельного проєктування та роботи. Ці аспекти не повинні відходити на другий план щодо маркетингу та продажів. Віллем Шро 15 червня 2024
Як виглядає гіпербіткоїнізація? Як виглядає гіпербіткоїнізація? Що таке гіпербіткоїнізація? Цей термін біткоїнери використовують досить часто, але що він насправді означає? Джуліан Мартінес 15 червня 2024