Мільйон біткоїн-адрес мають на балансі принаймні 1 BTC

Мільйон біткоїн-адрес мають на балансі принаймні 1 BTC

Сегмент середніх за розміром власників монет невпинно зростає.

Станом на сьогодні загальна кількість біткоїн-адрес із балансом у 1 BTC і більше вперше перевищила 1 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зростання децентралізації та інтересу до біткоїна сприяє накопиченню монет середніми за розміром власниками. Вважаючи, що один гаманець може мати майже необмежену кількість адрес, принаймні частина з цих адрес, вірогідно, належить і китам.

Кількість адрес із балансом у 1+ BTC. Джерело: LookIntoBitcoin
Кількість адрес із балансом у 1+ BTC. Джерело: LookIntoBitcoin

Цей процес значно прискорився останнім часом – із настанням останньої фази ведмежого ринку. Таким чином холдери демонструють максимальну лояльність до біткоїна та підтримують попит на нього, що має дозволити втримати ключові рівні підтримки.

Обсяг транзакцій

Обсяг транзакцій у мережі біткоїна залишається порівняно стабільним в останні три місяці. Наразі він складає 220 000 на день, що хоч і є досить близьким до мінімального рівня (біля 200 000) цього циклу, все ж демонструє консолідацію.

Структура попиту на операції в блокчейні Біткоїна зазнала суттєвих змін останнім часом. Замість спекулятивного інтересу трейдерів все більшу роль відіграють довгострокові та стратегічні інвестори. Окрім того, розробники проєктів на блокчейні Біткоїна також підтримують значну активність на цьому етапі.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Активність у Lightning Network

Порівняно велика активність також спостерігається у Lightning Network. Так, загальна кількість активних нод стабілізувалася на рівні у 17 000. Хоча це не історичний максимум, цей рівень достатній для сталого зростання аудиторії протоколу другого рівня, що має пропускну спроможність у понад 5000 BTC.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023