Біткоїн-просвітителі можуть стати мішенню

Біткоїн-просвітителі можуть стати мішенню

Біткоїн-просвітителі стануть мішенню урядового утиску, спрямованого на утримання мас на фіатній плантації.

Як повідомлялось у новинах, 19 вересня в Тегерані був заарештований відомий іранський прихильник Біткоїна Зія Садр. Інформації про його арешт не так багато, але у зв'язку з заворушеннями в Ірані, які не вщухають, уряд міг вважати його загрозою для системи.

Молодь Ірану сита по горло нездатністю нинішнього режиму створювати економічні можливості та боротися з нестримною інфляцією, яка виснажує їхні заощадження та не дає відкладати на майбутнє чи дозволити собі сьогодення. Іранцям добре знайома інфляція, і нині її рівень становить 25%.

В Ірані відносно молоде населення, яке прагне змін, про що свідчать недавні протести, які дестабілізують всю країну; неважко зрозуміти, чому хтось, хто просуває революційну технологію, став мішенню іранського уряду. Якщо надто багато протестувальників дізнаються про біткоїн до того, як режим зможе його зупинити, це може призвести до знищення клерикального режиму.

Іранська влада націлилася на нього, тому що він ефективно ділився ідеями Біткоїна та надією, яку він вселяє. Пан Садр до свого арешту був добре відомий тим, що перекладав Біткоїн-контент на фарсі та навчав людей як використовувати Біткоїн з дотриманням конфіденційності.

Інформування інших про Біткоїн і про те, як його використати, – це саме те, чого уряди у всьому світі не хочуть в масовому масштабі. На даному етапі гри уряди терпимо ставляться до Біткоїна, тому що не бачать у ньому загрози... поки що.

Фото Мішель Екерт на Unsplash
Фото Мішель Екерт на Unsplash

Вони вважають, що у них все під контролем завдяки їхнім балачкам про FUD («Страх, невпевненість та сумнів») у ЗМІ. Це не працює. Прийняття не сповільнюється навіть під час ведмежого ринку. Підключаються майнери. Кількість вузлів зростає. Мережа Lightning розвивається і розробляються нові цікаві продукти. Революція тут. Просто вони ще цього не знають.

Геронтократія, яка нині має політичну владу в Америці, не розуміє, що Біткоїн був створений, щоб позбавити їх можливості робити гроші з повітря і поневолити всю планету.

Як тільки її заберуть – а одного разу так і буде – ось що станеться. Влада не хоче, щоб ви залишали фіатну плантацію. Я знаю, що це неполіткоректно, але я все одно скажу. Те, що роблять творці Біткоїн-контенту, щоб розповісти людям про Біткоїн і про те, як його використовувати, схоже на навчання людей читанню і письму у рабстві.

Фото МЧе Лі на Unsplash
Фото МЧе Лі на Unsplash

Освіта підриває урядові механізми контролю, які вони мають, щоб контролювати ваш розум і утримувати вас на фіатній плантації. Все починається із фіатної системи освіти. Мета не в тому, щоб створити високоосвічених громадян, здатних думати про себе та підтримувати нашу форму самоврядування.

Негласна мета освіти, як сказав покійний великий Джордж Карлін: «Вони хочуть, щоб люди були досить розумні, щоб займатися паперовою роботою, і досить дурні, щоб погоджуватися на цю все більш лайнову роботу з нижчою оплатою, більш тривалим робочим днем, меншими пільгами, понаднормовими та пенсією, яка швидко зникає».

Якщо вам вдасться звільнитися від цього механізму контролю, вам все одно доведеться боротися з медіамашиною та тим, як вони контролюють уми багатьох людей у ​​всьому світі. Засоби масової інформації слугують інтересам лише кількох корпорацій, які мають на меті підтримувати поточну систему.

Здатність ЗМІ до змови та впливу була повною мірою продемонстрована ще у 2020 році, у розпал пандемії, коли світ був засипаний повідомленнями про носіння маски, що змінилося на «15 днів, щоб уповільнити поширення», попри те, що це неправда, як і вся інша пропаганда, яка транслювалася від імені урядів. Це спрацювало. Скільки людей зрештою зробили саме те, що сказав уряд? Мільярди людей. Вони могли б швидко звернути цю силу проти біткоїнерів.

«Це надзвичайно небезпечно для нашої демократії»

Кого зображали злими людьми, які хотіли вбити бабусю? Людей, які піддавали сумніву розповідь про вірус. Їхні сім'ї висміювали їх, і вони втратили роботу, бо не хотіли, щоб їх примушували робити щеплення.

Коли настає критичний момент, уряд має придушити інакодумство та опозицію фіатній системі, щоб вона вижила. Їм доводиться блокувати виходи та спалювати мости; ось так. Зовсім недавно, минулого року, президент ЄЦБ Крістін Лагард мимохідь згадала про блокування доступу до «криптовалюти» загалом, але ми всі знаємо, що справжньою метою є біткоїн.

Чи будуть атаки проти публічних біткоїнерів у майбутньому?

Чесно кажучи, все можливе. Якщо ви є впливовою особою у сфері Біткоїна з тисячами підписників у соціальних мережах, вам, ймовірно, слід припустити, що ви знаходитесь на радарі свого уряду. Уряди постійно будують плани щодо цього. Якщо ви біткоїнер, ви автоматично стаєте дисидентом у їхній книзі та з вами будуть поводитися відповідно, якщо стабільність діяльності уряду опиниться під загрозою.

Засобам масової інформації буде нескладно затаврувати прихильників Біткоїна внутрішніми терористами, закликати громадськість та їхні сім'ї виступити проти них та кинути їх до в'язниці. Вони можуть використовувати «кризу» на ринку суверенного боргу як привід, щоб переслідувати біткоїнерів загалом.

Біткоїнери повинні брати до уваги те, що відбувається у всьому світі, і відповідно планувати свої дії. Ми перебуваємо у розпалі фінансової революції; біткоїнери повинні забезпечити успіх революції. Просвітництво є ключовим.

Це гостьовий пост Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024