Як зацікавити людей Біткоїном

Як зацікавити людей Біткоїном

Біткоїнери хочуть допомогти іншим людям прийняти Біткоїн. Для цього є багато способів, але найкраще працює особисте спілкування.

Ціна біткоїна не є головною рушійною силою для зустрічі світлих умів.

Я хочу кинути кілька викликів усім біткоїнерам, які заявляють, що твердо вірять у цінність біткоїнів. Я завжди вважав себе аутсайдером, доки не відкрив для себе Біткоїн. Окрім того, я з покоління бумерів – не найулюбленіша демографічна група прихильників Біткоїна. Я також маю освіту юриста. Що це означає? Подвійне прокляття. Юристи навчені шукати недоліки у всьому. Які недоліки, слабкості чи сліпі зони є у Біткоїн-спільноті? Я бачу кілька сліпих зон і хочу поділитися своїми спостереженнями.

Однією зі сліпих зон для біткоїнерів є те, що більшості з нас не вдається усвідомити всю міць однорангових мереж як інструменту для впровадження. Тобто від людини до людини. Біткоїнери як група цілком готові навчати тих, хто цікавиться Біткоїном, одного за іншим. Моє єдине прохання, щоб ми це робили якомога більше.

Джерело: reddit.com
Джерело: reddit.com

Поставте розумну мету

Скільком людям ви можете показати, як вийти з нуля й отримувати трохи біткоїнів кожен день, тиждень, місяць та рік? Не просто запропонуйте їм завантажити гаманець – поясніть їм, чому Біткоїн такий дивовижний. Ми вже бачили, як Аарон Роджерс, Том Бреді й зовсім недавно Гвінет Пелтроу роздавали біткоїни. Чому не ти? Чого ти чекаєш?

Якщо ти дійсно вважаєш, що купівельна спроможність біткоїнів зростатиме, то ти поділишся частиною своїх сатоші з друзями та родиною. Якщо ти плебей, у якого мало біткоїнів, роздай кілька сатоші через Lightning Network. Даруй їх допитливим людям і навчай їх на власному досвіді. Чи стане місцева економіка більш стійкою, якщо кожен дорослий зможе здійснювати транзакції та передавати цінність за допомогою мережі Біткоїн? Абсолютно. Навіть якщо навчиться лише невеликий відсоток, це набагато краще, ніж нинішня реальність. Чим більше енергії витрачено на навчання людей віч-на-віч, тим стійкішим буде успіх прийняття біткоїнів.

Чому я навчився, роздаючи сатоші друзям та сім'ї, так це тому, що це весело та радикально знижує скептицизм та недовіру людей до біткоїнів. Це допомагає їм взаємодіяти з мережею Біткоїна та приносить позитивний досвід, тому що це так просто! Мета – стимулювати цікавість. Легкість переказу – без дозволу банку, компанії чи уряду – не обійшла поза увагою тих, з ким я їх проводив, і багато з них тепер мають фінансові привілеї.

Майже кожна людина дивується тому, як це просто. Іноді я дарую своєму другові біткоїн на 5 доларів і прошу його повернути 1 долар через мережу Lightning. Якщо один мільйон біткоїнерів роздасть сатоші людям без монет 20 разів на рік, це залучить до мережі ще 20 мільйонів людей щорічно.

Прийняття мережі вимагає, щоб її використовували. Але користувачі також мають її розуміти. Підходьте стратегічно до того, кому ви даєте біткоїни. Я вважаю, що багато офіціантів і офіціанток прагнуть дізнатися про біткоїни, і ось як я це подаю. Зазвичай я починаю з запитання: «Ви коли-небудь отримували чайові в біткоїнах?» або «Власник закладу колись пропонував вам надбавку в біткоїнах?» Якщо вони виглядають зацікавленими та ігнорують інші столики, знайте, що вони будуть навчатися.

Інфляція лютує, і кожного разу, коли Джером Пауелл друкує більше грошей Монополії, ми бачимо, як це проявляється у цінах, які ми платимо за їжу, енергію, житло та інші товари та послуги. Спілкуйтеся з тими, хто хоче розглядати біткоїн як страховий поліс від друкування грошей, і допоможіть їм дізнатися про найдивовижнішу технологію заощаджень, яка зберігає купівельну спроможність. Заохочуйте їх потримати біткоїни хоча б рік, а то й кілька років. Я сподіваюся, що деякі з вас приймуть цей виклик. Якщо ви не отримуєте позитивного фідбеку, спробуйте щось нове.

Говорити людям: «Щасливо вам залишатися бідними» – не найкращий інструмент для залучення.

Заклик до дії

Зв'яжіться з однією людиною протягом наступних 48 годин, яка хоче дізнатися більше про Біткоїн і подивіться, як це навчати їх про мережу. Якщо вам відмовляють, це, мабуть, тому що ви були надто проповідницькими чи зарозумілими.

Дізнайтеся, в чому полягає їхній грошовий біль. Немає болю, немає біткоїнів. Грошовий біль кожної людини буде різним залежно від її країни, регіону, штату та сім'ї. Немає універсального підходу до залучення людей.

Це гостьовий пост Марка Марайї, підприємця, автора книги «Створення дива – це просто» та біткоінера. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024