Уряди використовують гроші, щоб контролювати нас. Біткоїн унеможливлює це

Уряди використовують гроші, щоб контролювати нас. Біткоїн унеможливлює це

Біткоїн – це гроші свободи, які існують для людей, заради людей і завдяки людям.

У останньому епізоді подкасту «Розмова про Біткоїн», Андреас Антонопулос висунув ідею про те, що гроші можна використовувати чотирма способами замість трьох. У середовищі біткоїнерів перші три добре відомі на цей час: накопичення вартості, засіб обміну та розрахункова одиниця. Він наводить короткий, але переконливий аргумент, що існує четвертий спосіб використання грошей: контроль. Гадаю, що в нашу цифрову епоху його розуміння є одночасно блискучим і сліпучим спалахом очевидного!

Спочатку гроші часто використовуються як засіб збереження вартості. Потім вони стають засобом обміну і, нарешті, розрахунковою одиницею. Це не завжди відбувається в такому порядку, але часто. Антонопулос зазначає, що існує четвертий спосіб використання, який виглядає наступним чином:

«Гроші як система контролю. До грошей додаються метадані, стеження, політика контролю, брандмауери, блоки та геополітика. Поки це не перетвориться на колючу токсичну суміш».

Дійсно колюча токсична суміш! Все стало настільки погано всього за 22 роки 21 століття, що, можливо, потрібно додати радіоактивний символ до наших грошей. Можливо, ми можемо розмістити примітне попередження про цифрові валюти центрального банку (CBDC)? «УВАГА: використання цієї цифрової грошової одиниці дозволяє вашому уряду, банкам і великим компаніям легко відстежувати кожен ваш крок і забороняти доступ до ваших грошей, якщо їм не подобається те, що ви говорите або робите», або щось на подобі цього.

Цей четвертий спосіб використання, або функція грошей, дуже популярний серед усіх урядів на планеті. Це монопольні гроші, і вони насправді не приносять користі в демократичному суспільстві. По суті, кожен уряд каже своїм громадянам: «Ви можете використовувати будь-які гроші, які хочете, для сплати податків або погашення боргів, якщо вони наші». Я дуже розчарований тими людьми в США, які вірять, що капіталізм нас підвів! Монопольні гроші за визначенням не є капіталізмом. Хоча я не є запеклим апологетом капіталізму, кожна країна має монополію на те, яка валюта використовуватиметься в межах її кордонів, і кожній країні це подобається! Монопольні гроші створюють цю огороджену ділянку в кожній країні, що не дозволяє вільного вибору у використанні грошей. Якщо не вільні наші гроші, то і ми не вільні. Якщо нам не дано свободи вибору у використанні грошей, то в епоху цифрових технологій ми будемо поневолені ними.

Деякі країни просунулись далі у використанні грошей для контролю над своїм народом, ніж інші. Китай і його монета нагляду (CBDC) значно випереджають більшість держав у використанні своєї цифрової валюти для контролю над населенням. Реакція канадського уряду на «Конвой свободи» є яскравим прикладом того, що західні уряди без вагань використовуватимуть цифрові гроші як інструмент контролю та нагляду.

Якщо вже на те пішло, уряд США використовує долар як інструмент контролю, коли надсилає заохочувальні чеки та стримує процентні ставки настільки штучно заниженими, що це спричиняє масове нераціональне використання капіталу. Одним із прикладів масового нераціонального розподілу капіталу в США є наші витрати на охорону здоров’я у розмірі 4 трлн доларів у 2020 році. Іншим прикладом є наш роздутий федеральний уряд.

Можливо, найпереконливіший приклад використання грошей як інструменту контролю у 2022 році стався 26 лютого, коли США заморозили (конфіскували/викрали) мільярди російських резервів у відповідь на вторгнення в Україну. Якщо одна ядерна держава (США) може легко заморозити доступ до резервів іншої ядерної держави (Росії) і від цього у вас немає мурашок по спині, то ви неуважні. Дехто стверджує, що 26 лютого 2022 року стане початком кінця долара США як світової резервної валюти.

Андреас далі пояснює, що четвертий спосіб використання як контролю «ламає інші три».

«Гроші перестають належно працювати як засіб обміну, тому що прикордонний контроль, який ви встановлюєте, порушує торгівлю — фатально порушує торгівлю. Гроші перестають працювати як розрахункова одиниця, оскільки вони волатильні. Також гроші перестають працювати як засіб збереження вартості, тому що геополітика впливає на їх довгострокову стабільність. Ви придбали контроль, пожертвувавши властивостями грошей. Ви не можете мати всі чотири. Ви хочете використовувати гроші як мірку чи палицю для биття? Ви не можете мати одне і друге».

Якщо уряди можуть до безпам’ятства друкувати свою валюту (насправді боргові розписки), то вона втрачає свою властивість засобу збереження вартості. Якщо вони можуть контролювати та стежити за використанням своєї валюти в кожній транзакції, яку здійснюють їхні громадяни, вона матиме меншу цінність як засіб обміну (принаймні в електронній формі), не кажучи вже про невимовне порушення особистої свободи та приватного життя, яке це собою представляє. І як ми дізналися з прикладу гіперінфляційних валют, немає сенсу використовувати їх як одиницю розрахунку, коли вам доводиться змінювати ціну на все в магазині настільки часто, що вони втрачають своє значення для цієї мети.

У сучасну епоху, коли більшість грошей є цифровими, я б сказав, що не тільки цей четвертий спосіб використання грошей є повсюдним, але й лякає те, як сліпо більшість людей визнають, що їхній уряд має монопольний контроль над їхньою валютою. Як це можна допускати в країні «вільного ринку»? Звідки у нас монопольні гроші за «демократичної» форми правління? Замість того, щоб писати про це довгий фоліант, було б корисно пояснити це як класичну приманку та підміну, або, як це любить називати більшість людей у ​​цьому середовищі, «висмикування килима».

Ось як це працює:

Крок 1. Введіть в обіг гроші, забезпечені товарами (золото).

Крок 2: Випустіть паперову валюту, забезпечену цим товаром, щоб спростити використання в торгівлі.

Крок 3: Зробіть незаконним для своїх громадян володіння товаром/золотом.

Крок 4. Переконайте інші країни прив’язати свою валюту до вашої та зробіть її обмінюваною на товар.

Крок 5: В односторонньому порядку видаліть прив’язку до товару/золота в 1971 році.

Крок 6. Розробіть технологію цифрової валюти, щоб зробити її зручною у використанні.

Крок 7. Прийміть низку законів, щоб забезпечити контроль і нагляд за грошима.*

Крок 8. Додайте великі платформи, такі як Google/Apple/Amazon/Facebook.

Крок 9: Добре все перемішайте, і ви отримаєте коктейль «Інструмент для поневолення».

*Закон про банківську таємницю 1970 р.; Закон про боротьбу з відмиванням грошей (1986); Закон про боротьбу з наркотиками 1988 р.; Закон Аннунціо-Вайлі про боротьбу з відмиванням грошей (1992); Закон про боротьбу з відмиванням грошей (1994); Закон про стратегію боротьби з відмиванням грошей і фінансовими злочинами (1998 р.); Закон про згуртування та зміцнення Америки шляхом забезпечення відповідних інструментів, необхідних для присікання та перешкоджання тероризму, 2001 року (також відомий як Закон США про протидію тероризму або Закон США про патріотизм); Закон про боротьбу з відмиванням грошей 2020 року.

Навіть Джордж Орвелл був би шокований тим, як швидко і з радістю люди допустять тоталітарний контроль над грошима.

Вуаля! «Висмикування килима» у сфері грошей як форму контролю завершено. І найприємніше те, що майже ніхто не помітив, що це наближається, і навіть не усвідомив, що це сталося!

Входьте у Біткоїн до того, як поліцейська держава та монети нагляду (CBDC) увійдуть в лексикон і нашу культуру. Ми на зорі сучасної ери грошей. Якби цей четвертий спосіб використання грошей був предметом вивчення у початковій школі, ми могли б навчити наступне покоління тому, чому біткоїн має таке велике значення. Біткоїн – це гроші свободи, які існують від людей, через людей і для людей.

Будь-яка інша валюта на землі є монопольними грошима, які використовуються в основному для контролю і нагляду за населенням та існують майже виключно на благо Держави. Ось чому все більше людей починають усвідомлювати, що відокремлення грошей від держави є критично важливим для свободи.

Ось заклик до дії: для тих із вас, хто хоче вийти із поліцейської держави, придбайте біткоїни. Для тих, хто хоче приєднатися до мирної революції, придбайте біткоїни. Для тих із вас, хто хоче просто сказати «ні» борговому рабству, придбайте біткоїни.

Це гостьова публікація Марка Марайї, підприємця, автора книги «Створити чудо – це просто» та біткоїнера. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Як правильно пояснити, що таке Біткоїн Пояснити Біткоїн так, щоб це було дійсно зрозуміло вашому співрозмовнику, завдання не з простих і, зрештою, це не найпродуктивніший спосіб залучити нових користувачів. Іван Македонскі 09 червня 2024
П'ята епоха Біткоїна: прогнози П'ята епоха Біткоїна: прогнози Прогнози переломних моментів П'ятої епохи Біткоїна. Джо Роджерс 09 червня 2024
Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Чому Джо Байден ненавидить Біткоїн Президент Джо Байден не зробив нічого для підтримки Біткоїн-індустрії перед виборами 2024 року. Нік Хоффман 08 червня 2024