Як «Біткоїн-коледж» може змінити університетське середовище

Як «Біткоїн-коледж» може змінити університетське середовище

Інформація в інтернеті є безплатною, і студенти можуть здобути відмінну освіту, зосередившись на Біткоїні з групою однодумців.

Освіта безплатна.

І це так вже багато років.

«Освіта вже безплатна, 99% людей ще не усвідомлюють цього», – Джефф Бут.

У моєму самостійному прагненні зрозуміти Біткоїн я змусив себе вивчити більше, ніж у будь-який інший період свого життя. Більше, ніж на будь-якій попередній роботі, більше, ніж в увесь мій студентський період і більше, ніж в ході програми повнофункціональної веброзробки в Bloomtech.

По суті, я навчився більше в «Біткоїн-коледжі», ніж у «справжньому коледжі».

Коли у кожного на передньому плані бовваніє План погашення студентського кредиту, це підіймає на поверхню багато чудових запитань:

  • Чи вартий документ, що засвідчує кваліфікацію, того щоб платити 80 000 доларів США за матеріал, який можна безплатно отримати в інтернеті?
  • Хіба більша частина студентського навчального процесу не є просто чотирирічними запійними канікулами, які не навчать вас відповідним професійним навичкам?
  • Чому ці викладачі бізнесу, які не мають бізнесу, навчають студентів бізнесу?
  • Якого дідька кейнсіанська економіка все ще є нормою?
  • Чи існує кращий шлях?

Відповідь на останнє запитання: так, переконаний, що існує.

Перш ніж я викладу бачення альтернативи спеціалізованому коледжу, яка зосереджена на Біткоїні, розберімо поточний набір того, що пропонується в коледжі.

Установи будуть доводити, що «ви отримуєте набагато більше, ніж освіта!» Це може бути правдою, але розберімося, що таке «більше» насправді і як це можна запропонувати à la carte.

Стандартний пакет, що пропонується у коледжі

Інформація та знання

Переважну більшість знань в коледжі ви отримуєте від викладачів, які роками не брали участі у вільному ринку. Підручники, які ви читаєте, не мають стимулу надавати чесний зворотний зв'язок або проводити редагування, оскільки коледжі вимагають, щоб студенти їх купували, незалежно від точності їхнього змісту.

Холодна, сувора правда полягає в тому, що інформація перетворилася в товар і була упакована в одиниці та нулі на серверах, які не вимагають дозволу і доступні за бажанням; вона фактично безплатна в інтернеті.

Крім того, я можу навести гарний аргумент, що знання, які ви отримуєте в університеті, за своєю структурою та моделлю стимулювання не можуть конкурувати з інформацією в інтернеті.

Соціальне життя та особистий розвиток

Типовий студент коледжу має жахливу гігієну сну, їсть напівфабрикати, п’є, щоб напитися, і живе вихідними. Як студент, ви несвідомо отримуєте уроки про харчування, побачення та спосіб життя від «дорослих», яким не вистачає ще чотири-сім років до повного сформування мозку.

І це називають середовищем вищої освіти?

Єдине, чого я навчився в коледжі, це як придушувати свої емоції алкоголем. Так, відповідальні студенти є, але вони не становлять більшість.

Оточення

Багато гуртожитків було побудовано в 1960-х роках і їх можна прийняти за тюремні бараки. Крім того, ви платите за всі об’єкти, зручності та інфраструктуру, якими ніколи не користуєтесь і на які вам наплювати. Це все в одному великому пакеті. Хочете беріть, хочете – ні.

Звичайно, деякі кампуси красиві, а деякі престижні заклади мають гарні житлові приміщення, але таких меншість. Найгірше те, що вони застрягли там, де їх збудували; немає вибору. Вам доведеться пережити чотири бостонські зими, щоб приєднатися до мережі випускників Массачусетського технологічного інституту.

Мережа випускників

Мережі випускників можуть зіграти вирішальну роль у вашій кар’єрі. Проблема полягає в тому, що вони дотримуються розподілу Парето, тобто переважна більшість здобичі йде до верхівки, тобто до Ліги Плюща, Стенфорду, Массачусетського технологічного інституту тощо.

Віддача від інвестиції у розмірі 200 000 доларів, щоб бути випускником Кеньона чи Оберліна, зменшується щороку. Водночас цінність правильного фоловінгу в соціальних мережах зростає.

«Я вважаю, що мій акаунт у Твіттері коштує більше, ніж мій диплом коледжу». – Девід Перелл.

Не знаю, як ви, але я в 100 разів частіше допоможу людині, якою я захоплююся, у Твіттері, ніж хтось, з ким я зовсім не пов’язаний, хто закінчив мою альма-матер (SUNY Geneseo).

Я, звісно, становлю меншість – поки що, але людям подобається допомагати та працювати з людьми, які поділяють їхні інтереси. Сумна правда полягає в тому, що я рідко мав спільні інтереси з 5000 студентами, з якими я жив у студентському містечку.

Як створити кращий пакет, що пропонується у колледжі, – для біткоїнерів

Що, якби ми змогли створити кращий пакет? Дешевший, більш нішевий і щоб студенти дізналися про найважливіший актив цього століття: біткоїн. Крім того, есе та контент, який вони створюють під час навчання, не зберігатимуться на закритих навчальних платформах.

Студенти пишуть, щоб створити онлайн-аудиторію – ціннішу мережу, ніж будь-яка альма-матер – і отримати цінні відгуки, щоб покращити свої навички.

Ось моє бачення:

Знання та інформація

Вся інформація буде безплатною. Якщо студент захоче прочитати «Грошовий стандарт Біткоїна», то я впевнений, що коли ми попросимо доктора Сайфедіна Аммуса, він пожертвує стільки, скільки нам потрібно.

Ми не говоримо студентам, що конкретно їм вивчати, вони керуються своєю природною цікавістю – коли мова йде про Біткоїн-контент – але щоб справді вивчити та інтегрувати це, вони повинні створювати власний контент. Вони повинні написати про те, що вони дізналися, і поділитися цим публічно, або створити про це подкаст або канал YouTube. Отримати зворотний зв’язок від ринку та вдосконалити свої навички спілкування.

Більше не потрібно писати для коледжу есе, які ніколи не побачать світ.

Соціальне життя та особистий розвиток

Ви будете готувати м’ясо, ви не будете спати у вагончику і будете злитися, що сучасна монетарна теорія все ще чогось варта.

Якщо серйозно, ви могли б створити для студентів культуру та структуру, зосереджені навколо здорових звичок замість того, щоб руйнувати свій мозок та шлунок.

Звичайно, деякі 18-річні обрали б замість «Біткоїн-коледжу» Пенсильванський університет, щоб напиватися до забуття, але для справжнього середовища особистого розвитку буде невелика пропозиція. Це, швидше за все, відсіє ледачих і привабить тих, хто хоче розвиватися та вчитися.

Як це зробити? Потрібно створити платформу для спілкування студентів-однодумців і допомагаєте їм створити фізичне середовище для навчання.

Оточення

Мережеві ефекти також спрацьовують під час вивчення предметів. Не думаєте, що коли ви намагаєтесь вивчити французьку, то досягнете більшого успіху, якщо всі ваші сусіди по кімнаті розмовлятимуть лише французькою? І ви дивитиметеся шоу лише французькою або з французькими субтитрами. Принаймні ви б прискорили свій темп навчання. Те ж саме стосується і вивчення Біткоїна.

З точки зору фізичного простору, не потрібно нічого будувати. Його можна просто орендувати – або це може бути вільне приміщення.

Дозвольте це вам зобразити.

Варіант А - оренда

Знайдіть агрегатор студентського житла, наприклад Unilodgers, або навіть гуртожиток із надлишком вільних місць. Ви та ваші однокурсники по Біткоїну також стаєте сусідами по кімнаті.

Варіант Б - місцеві навчальні платформи

Можливо, в одному місті є достатньо біткоїнерів, і все, що їм потрібно зробити, це створити «освітню платформу», як багато хто робив під час COVID-19.

Платформа може знаходитися в підвалі будинку одного зі студентів або навіть у публічній бібліотеці. Все зводиться до спілкування з однодумцями, зацікавленими учнями.

Як створити цю фізичну мережу? За допомогою платформи для персоналізованих навчальних занять, саме тому я створюю Unbundl.ed. Це фактично Airbnb для коледжів.

Мережа випускників

Це, можливо, найкраща частина. Ви потрапите в одну з найбагатших мереж випускників, яку тільки можна уявити.

Крім того, біткоїнери є найбільш пристрасною та найбільш далекоглядною мережею на планеті.

Якщо до мене підійде хтось із молоді й скаже, що навчався в моїй альма-матер, мені насправді плювати, але якщо хтось скаже мені, що 50% його статків знаходиться у біткоїнах, я пробіжу крізь стіни, щоб допомогти йому.

Втілення в реальність

Це можливо чи це просто публікація в блозі?

Це абсолютно можливо.

Ця спільнота могла б це зробити.

Настав час забрати назад світ у перевчених, але вкрай малоосвічених людей.

Це гостьова публікація Пітера Конлі, торгового представника Vercel. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024