Як покупка біткоїнів за $5 перетворилася на «вірусний» рух на $1,5 млн

Як покупка біткоїнів за $5 перетворилася на «вірусний» рух на $1,5 млн

Це короткий опис створення та подальших покупок у Stackchain – субкультури стекування біткоїнів.

Висота стека 1762

Висота стека

Майже за два місяці до того, як він видалив свій обліковий запис, @ArizonanHODL опублікував у Твіттері скромний знімок екрана з покупкою біткоїнів на 5 доларів. Будь-яка звичайна людина – і під «звичайною» я маю на увазі не психопата, темного фанатика Біткоїна з записником – і оком не моргнув би. Але ті з нас, хто знайомий з Біткоїн-Твіттером, знають, що спільнота, як і сам Біткоїн, є нестримною силою навіть під час ведмежого ринку. Так було і з твітом @ArizonanHODL, з якого народилася нова Біткоїн-субкультура, сповнена стекінгу сатоші та мемів.

@ArizonanHODL закрив свій обліковий запис, коли генезис-блок Stackchain набрав 669 лайків.
@ArizonanHODL закрив свій обліковий запис, коли генезис-блок Stackchain набрав 669 лайків.

Що таке стекчейн?

Stackchain – це гейміфікація стекування сатоші разом з іншими Біткоїн-плебеями. Все це відбувається в одній гілці Twitter, яка складається зі скриншотів покупок біткоїнів, які називаються «блоками». Кожен блок на 1 долар більший за попередній, а останній блок, відомий як «верхівка», можна знайти, виконавши пошук по хештегу #stackchaintip і відсортувавши його за останнім.

@7noBodywins (раніше @satskeeper)
@7noBodywins (раніше @satskeeper)

Це було так: @ArizonanHodl постить твіт про свою покупку біткоїнів на 5 доларів, @Happyclowntime, також відомий як Боб, слідом за ним здійснив покупку на 6 доларів, а Satskeeper зробив покупку на 7 доларів за Бобом. Ви бачите, до чого все йде, як і Біткоїн-Твіттер. Протягом кількох тижнів Stackchain залучає 400 плебеїв до стекування на Stackchain. Додаткові покупки на 1 долар продовжуються, і їм немає кінця-краю.

Трейд

Досягнення стекчейну

Багато плебеїв припускають, що Stackchain – найбільша гілка у Твіттері, і це не єдина божевільна статистика Stackchain. За вісім тижнів учасники Stackchain перейшли від купівлі біткоїнів всього на 5 доларів до колосальних 1,5 мільйона доларів у біткоїнах в сукупності, або, мовою Біткоїна, від накопичення кількох тисяч сатоші до понад 7,5 мільярдів сатоші (75 біткоїнів).

Досягнення

Стекчейнери не тільки мають незаперечну мету збільшити свої стеки, але й прагнуть подальшого прийняття Біткоїна. Координація збору коштів для ініціатив, пов'язаних з Біткоїном, багато в чому відповідає цій меті. Ось кілька проєктів, яким пожертвував Stackchain:

• Stacks For Bitcoin Beach: Ініціатива, в рамках якої стекчейнери зібрали понад 6000 доларів, щоб допомогти з фінансуванням Біткоїн-освіти в Сальвадорі.

• Flashstack For Bitcoin Ekasi: на пожертвування було куплено близько 30 телефонів для дітей в африканському селищі, щоб вони мали змогу дізнатися про Біткоїн, отримуючи винагороду в біткоїнах.

• Flashstack For Hodlonaut: стекчейнери зібрали кілька тисяч доларів, використовуючи тег #Stacks4Hodlonaut, щоб допомогти з фінансуванням Hodlonaut у його судовій тяжбі проти Крейга Райта, також відомого як Faketoshi.

Правила та пропозиції щодо покращення стекчейну

Набір правил Stackchain продовжує зростати. Для глибшого вивчення набору правил та програм Stackchain відвідайте наш GitHub тут.

Три важливі компоненти стекчейна, про які слід пам'ятати:

  1. Stackjoin

Об'єднання в стек – це коли кілька плебеїв об'єднують свої покупки біткоїнів так, щоб сума всіх покупок дорівнювала висоті стека. Наприклад, висота стека становить 500 доларів. 5 осіб можуть складати по 100 доларів кожен і додавати всі покупки у вигляді посилань та/або фотографій до об'єднаного блоку. Позначте свою покупку біткоїнів #stackjoin, і вона буде додана до мемпулу stackjoin. Це може бути лише 1 долар.

  1. Соло блоки

Це коли хтось купує весь блок. Для цього знайдіть верхівку стекчейна і прокоментуйте суму попередньої покупки +1 долар прямо до «верхівки».

  1. Форки

Це відбувається, коли двоє або більше людей роблять стек в один і той же блок, створюючи поділ ланцюжка. Ці форки можуть продовжуватися для кількох блоків, оскільки стекери борються за те, щоб переміг їхній форк. Так було з багатьма блоками, у тому числі 888, 1492 і трьома форками, які зараз вирішуються.

Сем

Кити Stackchain зробили величезний внесок у збільшення висоти стека, а таблиці лідерів стали цікавим способом гейміфікувати стекування сатоші. Зі списків лідерів ми бачимо, що об'єднання в стеки стають все більш важливим фактором збільшення висоти стека. Такі стекери стабільно посідають перші місця у списках лідерів і, як очікується, так буде й надалі в міру того, як блоки дорожчають.

Кити

Стекери, які об’єднують свої стеки (stackjoins), ділять третє місце у таблиці лідерів за кількістю блоків та четверте місце у таблиці лідерів Cuckbucks Burned.

Часова шкала стекчейна

Кількість блоків, стекованих в день, та купівля біткоїнів на день
Кількість блоків, стекованих в день, та купівля біткоїнів на день

На згадку про наш улюблений обліковий запис @ArizonanHODL у Твіттері.

Меми

Це гостьовий пост StackchainQuant, фахівця-початківця з обчислення, творця мемів і письменника-початківця. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024