Гайд біткоїнера по Bitcoin Amsterdam

Гайд біткоїнера по Bitcoin Amsterdam

Наступного тижня відбудеться найбільший у Європі Біткоїн-захід – ось усе, що вам потрібно знати про нього.

Багато чого сталося за останні три місяці з того часу, як був анонсований Bitcoin Amsterdam. Помаранчева хвиля накриває місто з прибуттям біткоїнерів з усього світу. Підтверджено участь понад 100 спікерів та очікується присутність понад 3000 осіб – схоже, ми відзначатимемо зимовий шторм Біткоїна у Північній Венеції.

У моїй попередній статті «Біткоїн-конференція та прагнення до гіпербіткоінізації» я спробував відповісти на кілька питань, таких як:

Що таке гіпербіткоїнізація? Чому ми обрали Амстердам? І навіщо виходити на глобальний рівень із Біткоїн-конференцією?

У цій статті я прагну привернути особливу увагу до Bitcoin Amsterdam і виділити те, що, на мою думку, стане справжньою іскрою у прискоренні гіпербіткоінізації в Європі. Я торкнуся двох різних тем: досвіду і можливостей. Біткоїн найкраще осягається під час особистого спілкування, і Bitcoin Amsterdam має намір ще раз довести це.

Лайн-ап, який викликає захоплення

Bitcoin Amsterdam це дводенний насичений виступами лайн-ап, повномасштабна художня виставка та європейський Sound Money Fest – я впевнений, що відвідувачі не відчуватимуть браку вражень. Якщо ви були в Маямі, то можете очікувати на таку ж енергію, але цього разу з європейським колоритом. Біткоїн-конференція проводиться в партнерстві з Amsterdam Decentralized і розпланована на три повні дні, повістка яких присвячена масовому впровадженню Біткоїна у поєднанні з ідеєю свободи, якою відомий регіон Бенілюкс. Ось деякі мої улюблені моменти програми, які ви не захочете пропустити!

«Децентралізація»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Найджел Фарадж та Пітер МакКормак

Найджел Фарадж приєднається до Пітера МакКормака на головній сцені, щоб обговорити децентралізацію та те, як зробити Європу більш конкурентоспроможною у фінансовому відношенні. «Фарадж» на GB News транслюватиметься у прямому ефірі в четвер, 13 жовтня, у другий день заходу, о 20:00 (час за Грінвічем +2).

«Це можливість спонукати людей усвідомити той факт, що Біткоїн - це реальність, і він нікуди не дінеться», – сказав Найджел Фарадж, коли його запитали про його майбутню появу на заході. «Я з нетерпінням чекаю на можливість приїхати й транслювати моє шоу GB News у прямому ефірі з конференції в Амстердамі».

«Свободу Ассанжу»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Стелла Ассанж

Один із найбільш очікуваних мною захопливих виступів, на якому можна буде почути, як Стелла Ассанж обговорює Біткоїн, історію свого чоловіка і те, як вони пов'язані. Це обговорення не можна пропустити. Приєднуйтесь о 15:15 першого дня заходу.

«Боротьба за свободу»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Леопольдо Лопес та Алекс Гладштейн

Ще одна довгоочікувана бесіда – між Леопольдо Лопесом та Алексом Гладштейном, під час якої обговорюватиметься боротьба за свободу. Зокрема, Лопес і Гладштейн продемонструють, як біткоїн відіграватиме ключову роль у становленні свободи в тих частинах світу, де нині її немає. Ця розмова відбудеться о 13:30, день 2.

«Майбутнє сайдчейнів»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Адам Бек, Аарон ван Вірдум та Пол Шторц

Я мушу визнати, що це обговорення, яке я з нетерпінням чекаю найбільше. Щоразу, коли я маю можливість почути, як блискучі уми, такі як Бек, ван Вірдум і Сторк, обговорюють Біткоїн-теми високого рівня, я завжди відчуваю страх пропустити найцікавіше. Не пройдіть повз головну сцену, день 1, об 11:55, щоб дізнатися більше про «Майбутнє сайдчейнів».

«Невже наратив Біткоїна про хеджування інфляції провалився?»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Джефф Бут, Ніко Джілч, Грег Фосс та принц Сербії Філіп.

У перший день, о 10:10, учасники зможуть послухати розмову на тему Біткоїна як засобу захисту від інфляції, яка зараз широко обговорюється. Джефф Бут і Грег Фосс проведуть неймовірну бесіду про управління ризиками, а Джілч і принц Сербський Філіпп поділяться своїм досвідом у галузі європейських фінансів та політики. Це комбо варто чекати з нетерпінням, і, на щастя, це перше обговорення на порядку денному.

«Чому Біткоїн? Розуміння макроландшафту»

Місце: The Deep Sessions (потрібен Whale Pass)

Гість(і): Дилан Леклер

Макроландшафт останнім часом був неймовірно динамічним, і біткоїн зазнав волатильності в середині цього періоду. Леклер, експерт з макроекономіки та керівник відділу маркетингових досліджень у Bitcoin Magazine Pro, проведе важливу дискусію з цього приводу о 14:15 у перший день заходу. Для відвідування потрібен Whale Pass – ви можете побачити всі чудові доповнення, які ви отримуєте з цією перепусткою, тут.

«Медіапроблема Біткоїна»

Місце: Moon Arena (головна сцена)

Гість(і): Деніел Прінс, Піт Ріццо, Джо Холл, Ізабелла Камінська та Джемайма Келлі.

У зв'язку з полемікою навколо нещодавньої статті Джемайми Келлі в Financial Times, недавньою статтею Піта Ріццо про Біткоїн-максималізм, а також участю кількох найбільш шанованих журналістів у галузі, ця дискусія покликана прямо адресувати суперечності та втихомирити галас. Bitcoin Amsterdam це місце, де вітаються всі думки та заохочуються обговорення, і під час цієї дискусії ця концепція буде використана максимально. Переконайтеся самі о 9:55, день 2.

Більше, ніж просто панельні дискусії

Поряд із порядком денним та приголомшливими запланованими обговореннями, на заході буде щось більше, ніж просто те, що ви почуєте на сцені. Ось кілька додаткових основних заходів, які ви захочете відвідати, коли дістанетеся до місця проведення.

Біткоїн-тури на човнах

Я думаю, що одним з кращих занять в Амстердамі є прогулянка на човні, і добре, що вона буде доступна на Bitcoin Amsterdam (за спонсорства Ledn). Це буде чудова можливість поспілкуватися з потенційними клієнтами, прискорити розвиток бізнесу або стати ближчими до вашої команди. Переконайтеся, що ви перевірили всю інформацію, яку вам потрібно знати перед відвідуванням.

Художня галерея

Минулого року на Bitcoin 2022 художники зі всього світу зібралися, щоб святкувати біткоїн та можливість бути незалежними, яку він дає художникам. Bitcoin Amsterdam прагне привнести ту саму енергію, але з акцентом на європейських біткоїн-художників. Ось кілька видатних митців, які будуть присутні: Lena, Pepenardo, Cryptograffiti, Mear One, Proof of Paint, Ryr, Zetra, Tommy Marcheschi та багато інших. Докладніше про участь художників та галереї читайте тут.

Джерело зображення: BTC Inc.
Джерело зображення: BTC Inc.

Супутні заходи та «Ніч китів»

На додаток до івентів на основній локації, заходи «Біткоїн-тижня» додадуть унікальності всій вашій поїздці. Биткоїн-тиждень надає компаніям, засобам масової інформації та будь-якій людині можливість провести власний паралельний захід для спільноти. Це буде четверта «Ніч китів» у місцевому Supperclub.

Supperclub не схожий на те, що ви бачили раніше. Навіть близько. Це живий клуб. Свято для ваших почуттів, де ви будете спілкуватися і танцювати всю ніч безперестанку. Supperclub це дім для сміливих, диких, молодих та невгамовних.

Це місце незабутніх подій, і ми знаємо, що «Ніч китів» буде саме такою – незабутньою!

Європейська можливість року для нетворкінга

Джерело зображення: Supperclub
Джерело зображення: Supperclub

Окрім дивовижного досвіду, який ви отримаєте як учасник, у вас є величезні можливості для розширення ваших контактів та кращого знайомства з Біткоїн-індустрією. Очікується, що у Bitcoin Amsterdam візьмуть участь понад 40 компаній, 50 засобів масової інформації та 3000 осіб – конференція обіцяє стати провідним заходом для обміну новинами, налагодження контактів та розвитку бізнесу.

Ось три «must knows», які допоможуть вам завести нові контакти на Bitcoin Amsterdam і бути максимально ефективними.

У нас є застосунок для спілкування!

  • Щоб дізнатися більше про офіційну програму конференції, відвідайте нашу сторінку мобільного застосунку.
  • Ви зможете спілкуватися з клієнтами, призначати зустрічі та викладати весь ваш порядок денний на заході у нашому застосунку.
  • Якщо ви шукаєте роботу в Біткоїн-індустрії, цей застосунок для вас.

Завітайте до виставкової зали!

  • Виставкова зала стане найкращим місцем для спілкування на заході. Відвідайте свої улюблені Біткоїн-компанії, познайомтеся з їхніми командами та подивіться, чим вони займаються зараз!

Захід є «відкритим кампусом!»

  • «Відкритий кампус» означає, що багато заходів відбуватимуться від будівлі до будівлі, і вся територія буде відкрита для прогулянок, знімання інтерв'ю та спілкування з представниками галузі.

Bitcoin Amsterdam стане місцем налагодження зв'язків. Робити щось в останню хвилину на конференціях, як правило, дуже стресово та малоефективно. Обов'язково складіть план. Не бійтеся зв'язатися з новими знайомими після конференції та заплануйте зустріч із ними знову на нашому заході у Маямі у травні 2023 року!

Підбиття підсумків

Bitcoin Amsterdam стане триденною феєрією. Якщо вона ще не у ваших планах, це неодмінно необхідно виправити! Якщо ви прочитали цю статтю і бажаєте взяти участь, я радий надати спеціальну знижку 21% для всіх читачів із кодом «ARTICLE21».

На закінчення ще кілька думок про Bitcoin Amsterdam від Девіда Бейлі, генерального директора Bitcoin Magazine:

«Хоча Європа відстає від інших регіонів з погляду нормативного та державного визнання, попит з боку звичайних інвесторів та установ є одним із найвищих у світі.

До того ж велика спільнота Біткоїн-розробників та новаторів на континенті допомагає формувати майбутнє провідної світової цифрової валюти, і вона продовжує зростати.

Європа перебуває в авангарді фінансових та технологічних інновацій вже понад 500 років, а Амстердам відіграє особливо помітну роль у розвитку сучасної банківської справи, що робить його ідеальним вибором для нашого першого європейського заходу.

У той час як європейські регулюючі органи досі не поспішають освоювати потенціал Біткоїна, поєднання історії континенту і високого попиту на Біткоїн, що зберігається, означає, що наша спільнота може надати підтримку, співпрацю і напрям, які європейські уряди явно не можуть забезпечити, і разом досягати нашої спільної мети – гіпербіткоінізації».

Це гостьовий пост Кріса Сміта, менеджера з продажу квитків BTC Inc. Дисклеймер: BTC Inc. є материнською компанією журналу Bitcoin та конференції Bitcoin. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024