Чи варто Біткоїн-максималістам торгувати, щоб отримати більше біткоїнів?

Чи варто Біткоїн-максималістам торгувати, щоб отримати більше біткоїнів?

Торгівля альткоїнами заради накопичення сатоші не відповідає Біткоїн-максималізму.

Коли справа доходить до накопичення сатоші, мета не виправдовує засоби.

Мені здається, що деякі так звані Біткоїн-максималісти вважають, що це нормально бути Біткоїн-максималістом або бути майже Біткоїн-максималістом. Як біткоїнер, який вірить у свободу, хто я такий, щоб судити? Однак, кожному, хто є Біткоїн-максималістом майже, але не зовсім, слід зупинитися і подумати, чи справді він вважає, що його шлях від фіату до біткоїна сприяє гіпербіткоїнізації у світі, якщо це буде зроблено «будь-яким доступним способом».

Примітка автора: Моя мета не нападати на когось особисто. Я буду використовувати твіти конкретних людей для своїх прикладів, але я маю на меті шанобливо заперечити погані ідеї, а не нападати на людей.

Добросовісне обговорення ідей допомагає Біткоїну, тому я сподіваюся, що вони це розуміють. Вони можуть мати поважні моральні характеристики, але запеклий Біткоїн-максималіст повинен вказати на їхні дії, які можуть перешкоджати гіпербіткоїнізації.

Погані ідеї:

  • Торгівля альткоїнами, щоб купити більше біткоїнів.
  • Відмова від лазерних очей для розширення фокуса в іншому місці.
  • Відмова від лазерних очей через надмірну увагу до ціни BTC/USD.

Щоб бути Біткоїн-максималістом, вам не потрібно зберігати величезний відсоток свого капіталу в біткоїнах. Навпаки, дуже важливо переконатися, що у вас є достатня сума для оплати оренди! Але що стосується майже максималістів, то вони скажуть, що переважна більшість їхніх криптовалютних активів знаходиться у біткоїнах. Це не максималізм. Це диверсифікація криптопортфеля.

Якщо ви справді вірите, що зрештою лише один інструмент може служити грошима для світу, тоді як Біткоїн-максималіст ви знаєте, що єдиний інструмент, який варто тримати, — це біткоїн. Крім того, якщо ви зізнаєтеся іншим, що приватно бавитеся з іншими криптовалютами, ви надсилаєте неоднозначні посили. Щоб бути запеклим Біткоїн-максималістом, ви не можете ігнорувати власну пораду та купувати альткоїни.

Вілл Клементе може сказати, що він торгує лише альтами, щоб мати можливість зібрати більше сатоші, але це завдає шкоди бевзям по інший бік угоди, які віддають свої біткоїни за його альткоїни. Він надасть венчурним капіталістам, які керують цими альткоїнами, те, що вони хочуть: ліквідність. Запеклі Біткоїн-максималісти не створюють помилкового враження, що альткоїни мають достатню активність у мережі, мають багато активних учасників або використовуються для транзакцій. Вони не дають венчурним капіталістам, фінансованим ICO, задоволення скинути свою ліквідність без мети на користувачів, які нічого не підозрюють. Замість того, щоб витрачати час на технічний аналіз, переглядаючи графіки альткоїнів, запеклі Біткоїн-максималісти продовжують гіпербіткоїнізацію.

Як писав Ентоні Помпліано в останній «POMP» розсилці:

«Правда в тому, що насправді важко бути незалежною людиною, яка критично мислить, якщо ваша особистість пов’язана з фінансовим активом. Як ви можете серйозно оцінити актив, якщо він є у вашій біографії? Чи справді ви готові змінити свою думку, якщо отримаєте нову інформацію, якщо вся ваша особистість пов’язана з чимось? Може бути. Але це точно ускладнює завдання. Як я сказав другові кілька місяців тому, це важко побачити із залученими лазерними очима».

Суть Біткоїн-максималізму полягає в тому, що ви не змінюєте свою думку, тому що ви визнаєте біткоїн новим винаходом, який немає конкуренції. Запеклі Біткоїн-максималісти використовують свої лазерні очі, тому що вони знають, що немає способу подальшої децентралізації будь-яким іншим способом, окрім доказу роботи біткоїна. Хоча може бути корисним дізнатися, як ефір та інші токени із доказом володіння формують консенсус, не можна ігнорувати, що вони мають серйозні недоліки порівняно з біткоїном. Ніколи не буде ще одного такого, що сам себе підтримує, децентралізованого блокчейну, який може служити грошима для світу! Помп сказав, що це «важко побачити лазерними очима», але схоже, що він може побачити більшу цінність, спихаючи матраци своїм послідовникам замість просування Біткоїна!

Крім того, відомі біткоїн-трейдери, такі як Ділан ЛеКлер, відмовились від своїх лазерних очей, але навіть якщо ЛеКлер не купує і не продає альткоїни, він відмовився від «лазерного променя до 100 000 доларів». Це свідчить не лише про відсутність довіри до ціни біткоїна, а й до біткоїна в цілому. Він може погоджуватися з точкою зору Біткоїн-максималістів, але він не може бути запеклим максималістом, оскільки він не стежить за лазером зі знанням, що вартість біткоїна обов’язково зростатиме з часом. Крім того, увімкнення/вимкнення лазерних очей ще більше порівнює біткоїн з фондовими ринками та їх бичачими та ведмежими циклами. Біткоїн – це не акція. Це єдина за історію цивілізації грошова революція для світу.

Як каже Біткоїн-Гендальф, «Біткоїн – це не інвестиція». Біткоїн – це засіб заощаджень, технологія заощаджень! Не відводьте очей від ланцюжка часу. Коли ви зберігатимете вартість своєї важкої праці, своєї енергії, своєї життєвої сили в біткоїнах, тоді ви нарешті станете фінансово вільними! Не чекайте цінового дна, стосовно якого ви, швидше за все, помилитеся, намагаючись угадати. Дотримуйтеся поради, яку я дав своїй доньці, і старанно заощаджуйте в біткоїнах!

Я запитав CryptoDogSkyNet (тепер BitcoinDogSkyNet), чому він купує альткоїни, і він у підсумку відмовився від своєї теми, але ви можете навчитися, без того, щоб купувати та продавати. Ви навіть можете карбувати власні NFT, щоб навчитися впроваджувати їх на основі Біткоїна, але не захоплюйтеся покупкою як способом навчання. Навчайтеся, створюючи, а не віддаючи свої сатоші. Існує лише один блокчейн, децентралізований через найбільший мережевий ефект, щоб бути грошима, і Біткоїн-максималісти знають, який саме!

Як каже Майкл Сейлор: «Лазерні очі проголошують технологію, яка гарантує право людини на життя, свободу та власність. Лазерні очі спрямовують дію, навіть коли вони захищають від відволікаючих факторів, що призводять до зменшення прибутку. Лазерні очі сигналізують про намір зробити Біткоїн інструментом розширення економічних можливостей». Виправите гроші, виправите світ.

Проста графічна схема доктора Сайфедіна Аммуса допомагає нагадати про всі причини, чому нам може знадобитися блокчейн. Єдиною метою найбільш неефективної бази даних, яка коли-небудь була створена, є цифрові гроші, а блокчейн, який слід використовувати, і єдиний, що працює: Біткоїн.

Хоча цитата Сейлора є відомою, вона зробила ведмежу послугу майже-Біткоїн-максималістам. Їм потрібно почути повну цитату:

«Який з них найкращий криптоактив?»

«Біткоїн — найкращий криптовалютний актив».

«А який другий найкращий?»

«Другого найкращого криптоактиву немає. Є криптоактив, і він називається Біткоїн».

Не заплутайтеся. Інших криптоактивів немає. Немає інших блокчейнів, які могли б надійно забезпечити дотримання прав на децентралізовану цифрову власність. Мета не виправдовує засоби. Не будьте лицеміром. Не давайте альткоїнам ліквідність заради того, щоб купити більше біткоїнів, і припиніть спроби визначити час цінового дна. Накопичуйте сатоші, залишайтеся скромними. Піднесіться до гіпербіткоїнізованого майбутнього та прийміть запеклий Біткоїн-максималізм!

Це гостьова публікація Вілла Шолкопфа, автора книги «Біткоїн-собака» і ведучого біткоїн-подкасту «Ще так рано!». Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

MICA та майбутнє регулювання біткоїна в Україні MICA та майбутнє регулювання біткоїна в Україні Розроблення та введення в дію фреймворку MiCA відкриває нову сторінку в історії регулювання біткоїна та криптовалют, що значно вплине на їх легальне становище по всьому світу, не обмежуючись виключно країнами Європейської економічної зони. Нові правила принесуть значні зміни, створивши регульований простір, де інтереси споживачів та бізнесу у сфері криптоактивів будуть знаходитися в балансі. Ганна Воєводіна 22 квітня 2024
Як Біткоїн може вплинути на фінансову інклюзивність серед меншин Як Біткоїн може вплинути на фінансову інклюзивність серед меншин Біткоїн був створений для надання людям доступу до фінансових послуг, а не просто для збагачення ранніх користувачів. Кіара Тейлор 21 квітня 2024
Синергетичне майбутнє Біткоїна та Ethereum за межами трайбалізму Синергетичне майбутнє Біткоїна та Ethereum за межами трайбалізму Яким чином Біткоїн та Ethereum можуть доповнювати один одного в довгостроковій перспективі, а не існувати як конкуренти? Ів Ла Роуз 21 квітня 2024