Приєднуйтеся до вільної від обмежень спільноти Біткоїна

Приєднуйтеся до вільної від обмежень спільноти Біткоїна

Не тільки використання Біткоїна доступне для всіх, але й участь у спільноті.

Подібно до моєї ролі автора в Bitcoin Magazine, я знайшов Біткоїн опосередковано та випадково. У той час я був на командній посаді, коли один із моїх солдатів-зв’язківців розповів мені про майнер на основі графічного процесора (GPU), з яким він заробляв пасивний дохід.

Я знайшов на eBay продавця, який ще раніше підготував установки для GPU та допомагав налаштовувати їх за допомогою програмного забезпечення, що перемикання на прибуток, – хороший хлопець. Відтоді за допомогою NiceHash я займаюся хмарним майнінгом шиткоїнів для анонів в обмін на біткоїни.

Невдовзі після цього почали впроваджуватися заходи, пов’язані з карантином через COVID-19, та пакети заходів зі стимулювання економіки. Загалом, починаючи з нульового балансу в біткоїнах ми з дружиною перейшли фактично ва-банк приблизно за 3 місяці. А решта, як то кажуть, вже історія.

Використовуйте свою нудьгу

Деякий час я відчував себе незадоволеним на роботі. У мене здебільшого бюрократична робота, яка іноді тягнеться для мене дуже довго. Тож я вирішив, що настав час мати щось таке, на що очікуєш з нетерпінням.

Під час обідів і вільного часу я почав рискати по LinkedIn, використовуючи слово «Біткоїн» як критерій пошуку. Я й гадки не мав, що компаній так багато. Зрештою я натрапив на одну, яка прозвучала цікаво: Bitcoin Venture Capital (не назва компанії). Навіщо вибирати одну компанію, якщо можна працювати з кількома.

Я надіслав їм електронний лист. Чому б ні? Найгірше, що вони могли зробити, це ігнорувати мене. І, на мій подив, вони цього не зробили. Неймовірно, враховуючи те, що я їм надіслав:

«Привіт, я застряг в армії на кілька років, але я думаю, що Біткоїн – це круто, і я хотів би допомогти вам, хлопці, якщо зможу». (Не дослівно, але ви зрозуміли суть).

Я все ще спілкуюся з одним із хлопців звідти майже щотижня. Він з ентузіазмом знайомив мене з кожним біткоїнером. Я спілкувався з генеральними директорами, ведучими подкастів, засновниками та іншими венчурними капіталістами.

Я не тільки встановив необхідне знайомство з людиною, яка хоче допомогти мені знайти роботу, коли я звільнюсь, я також знайшов друга. Один із небагатьох моїх друзів, хто розуміється на біткоїнах і поділяє спільні та глибоко укорінені цінності.

Усе це тому, що одного разу мені стало нудно, і я вирішив, що мені це набридло.

Bitcoin Magazine

Я не особливий. Просто нормальний хлопець, якому подобається Біткоїн. Насправді я натрапив на посилання для подання статті для Bitcoin Magazine, коли намагався знайти інформацію про обслуговування клієнтів. Я ризикнув і надіслав електронний лист, а потім на додачу ще з десяток статей, і ось я тут, все ще ловлю кайф.

Я вважаю це своїм резюме з доказом роботи для спільноти, що працює за принципом доказу роботи. Я б сказав вам, що це нелегко, але найчастіше це дійсно так, тому що це весело, і мені подобається це робити. Усі мої статті, крім першої, були написані на моєму мобільному телефоні в застосунку Google Docs. Значуща частина була написана на дивані з дітьми під час перегляду телевізора. Декілька було написано менше ніж за годину. Для деяких потрібні були дні чи тижні роздумів, щоб вони набули того вигляду, в якому я хочу їх подати.

Я отримав кілька відмов. Перший раз одразу після моєї першої статті. Це не дуже приємно, але мені подобається вирішувати головоломки, тому я просто продовжував. Чому б ні, хай йому грець?

Зокрема, одна стаття навіть стала трохи вірусною у Твіттері, тому що, очевидно, вона не надто всім сподобалася. Але я не відмовляюся від своїх тверджень.

За іронією долі, та сама стаття, яку вони паплюжили, є тією самою статтею, завдяки якій я отримав неочікувану пропозицію роботи від засновника та генерального директора Біткоїн-стартапу. Дивовижно, як іноді все відбувається у світі.

У кожного є що розповісти

Ось одна з моїх улюблених фраз Джордана Петерсона: якщо вам набридла розмова з кимось, це, ймовірно, ваша вина. Я вважаю, що більшість людей безмежно цікаві. Я впевнений, що ви такі теж. Якщо ви нещасливі, нудьгуєте або готові до змін, чому б вам не піти на це. Надішліть електронного листа деяким людям. Напишіть кілька статей. Ви не можете змінити своє життя, якщо не проводите зміни. Заявіть про себе та створіть власне портфоліо, яке буде доказом роботи. Що найгірше може статися?

Це гостьова публікація Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем в галузі економіки. Він провів чотири роки в піхоті, перш ніж перейти до Фінансового корпусу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024