Чому я залишив свою високооплачувану роботу заради Біткоїна

Традиційний шлях, який визначило для вас американське суспільство, спрямований на те, щоб вас пригнічувати. Біткоїн вас звільняє.

Вступ

Грудень 2019 року – я сидів у кабінеті свого керівника, готуючись обговорити можливе підвищення, премію за підсумками року та підвищення заробітної плати. На той час я майже два роки як закінчив коледж і працював на своїй першій високооплачуваній роботі після навчання. Я працював інженером-будівельником, проєктуючи газопроводи за межами Вашингтона, округ Колумбія.

Моїм керівником на той час був шанований професійний інженер з більш ніж 15-річним досвідом роботи. На початку зустрічі він підсунув мені відірваний листок жовтого паперу з написом «8,2% + 500 доларів + старший інженер-конструктор». Це була моя нагорода за майже два роки наполегливої ​​праці та самовідданості в цій інженерній фірмі. Я хотів закричати йому в обличчя, але вирішив спокійно пояснити, що типове підвищення зарплати в порядку просування по службі становить 10-20%, інфляція становить принаймні 2% на рік, а бонус приємний, але незначний. Його відповідь була «гм», і я пішов із цієї зустрічі, усвідомлюючи, що ця система, якою я керувався усе своє життя, була розроблена, щоб мене утискувати. Я був готовий це змінити.

Мій бекграунд

Перш ніж перейти до Біткоїна ​​та шляху до зміни ситуації, в якій я опинився, дотримуючись традиційної американської системи, я збираюся намалювати вам картину того, як я виріс у цій системі.

Я виріс у передмісті, де проживали переважно білі люди середнього та вищого класу. У мене двоє люблячих батьків, які завжди були поруч, возили мене на спортивні змагання та давали мені все, про що я коли-небудь просив. Я навчався в одній з найкращих державних шкіл штату та закінчив її серед 10 % кращих у своєму класі. Система, в якій я виріс, ставилася до мене дуже добре, тому я ніколи не думав про її недоліки. Мене прийняли в Університет штату Пенсильванія, де я вирішив вивчати інженерну справу, починаючи з 2014 року.

З 2014 по 2018 роки я докладав наполегливої ​​праці, щоб здобути ступінь бакалавра енергетики. Я також приєднався до братства і безперервно гуляв на вечірках. Я навіть вступив у кілька клубів, включаючи Blockchain Club (те, що спонукало мене вперше купити біткоїн). Знову ж таки, я слідував шляхом, який мені проклала система, тому що вона так добре ставилася до мене.

Щойно закінчивши навчання у 2018 році, я влаштувався на роботу в інженерну фірму інженером-конструктором. Платня була зовсім іншою, ніж те, що я мав будь-коли раніше. Я був упакований грошима! Йшли роки, і я почав думати про те, яким шляхом поведе мене ця робота. Фірма дуже чітко розробила систему кар’єрного зростання. Приблизно кожні 2 роки ви отримуватимете підвищення в посаді разом із підвищенням зарплати з надією піднятися по службових сходах до посади віцепрезидента через 20+ років. Теоретично це звучить чудово, але я також знав від попереднього інженера-наставника, що коли інженер починає отримувати занадто високу зарплату, компанія зазвичай звільняє його та замінює дешевшим і молодшим інженером. Коли я сидів на своїй першій зустрічі з приводу підвищення, це спало мені на думку. Я знав, що система, в якій я знаходився, не переймалася моїми інтересами.

Свобода

У 2020 році я почав більше займатися самоосвітою в галузі особистих фінансів. Я дізнався, що повідомлена інфляція ІСЦ не обов’язково є правильною, а справжня інфляція, ймовірно, була вищою, особливо коли уряд США почав накачувати грошову систему трильйонами доларів, щоб впоратися з пандемією COVID-19. Я зрозумів, що незалежно від того, наскільки добре я виконую свою інженерну роботу, мені не випередити інфляцію. Я прожив би все життя, здобуваючи нові титули, але фактично не отримував би стільки грошей, щоб жити істотно краще.

Перенесімося на початок 2021 року, коли ціна біткоїна починає зростати, виходячи з ведмежого ринку. Я інвестував у біткоїни з 2017 року, тож на той момент у мене був пристойний стек. Оскільки мій капітал у доларовому еквіваленті зростав, я вирушив кататися на сноуборді в Джексон-Хоул, штат Вайомінг. Той тиждень на природі допоміг мені прояснити свої думки щодо моєї професійної кар’єри. Коли я повернувся з тієї поїздки, я відразу віддав два свої тижні інженерній роботі.

У стані негайних дій та зосередженості я повністю занурився у Біткоїн з наміром змінити кар’єрний шлях, переключившись на цю нову захопливу галузь. На той момент я вже знав основи Біткоїна та економіки, але занурювався в кролячу нору ще далі. Я розповідав іншим про Біткоїн, щоб прояснити своє власне розуміння, спілкуючись з усіма можливими людьми у Біткоїн-сфері. Зрештою я подав заявки до кількох біткоїн-компаній і отримав місце в команді однодумців у Bitcoin Magazine.

Як вирватися на свободу

Вирватися на свободу із системи, в якій я знаходився усе своє життя, було найкращим рішенням, яке я коли-небудь приймав. Ось як зробив це я із рекомендаціями щодо того, як ви також можете це зробити.

Крок 1. У мене було багато заощаджень

Найперше, що вам потрібно, це точно знати, які у вас щомісячні витрати. Далі накопичте достатньо грошей або біткоїнів, щоб прожити принаймні наступні 6 місяців, якщо у вас не передбачається жодного доходу. Я особисто мав заощадження на понад 12 місяців, що забезпечило мені впевненість.

Крок 2. Я здійснив різку зміну і кинув роботу

Коли у вас буде достатньо заощаджень, наступним кроком стане стратегічне рішення щодо того, коли звільнитися зі своєї фіатної роботи. Ви можете працювати над проєктами у сфері Біткоїна, одночасно працюючи на своїй фіатній роботі. Ви навіть можете подавати заявки на роботу в біткоїн-компаніях, працюючи на своїй фіатній роботі. Особисто мені було легше піти ва-банк і зануритися у Біткоїн, спочатку покинувши свою фіатну роботу.

Крок 3. Я створював навчальний контент про Біткоїн

Основою протоколу Біткоїна є доказ роботи. Якщо ви хочете працювати в біткоїн-компанії разом з іншими дивовижними біткоїнерами, ви повинні довести, що вас варто найняти. Якщо ви не вмієте кодувати, доказом роботи може стати створення пов’язаного з Біткоїном подкасту, інформаційного бюлетеня, шоу на Youtube тощо. Зробіть щось для Біткоїна.

Крок 4. Я заводив зв’язки

В той час як ви доказуєте свою роботу для мережі Біткоїна, зробіть щось для своєї особистої мережі. Заходьте в Bitcoin Twitter, групові чати Telegram, відвідуйте міжособистісні мітапи та конференції, такі як Bitcoin Conference. Надсилайте іншим біткоїнерам вдумливі DM (приватні повідомлення в соцмережах). Присвятіть свій вільний час допомозі людям. Я виявив, що біткоїнери дуже радо віддячують, якщо ви щирі.

Крок 5. Я подав резюме до Bitcoin Magazine

Зараз існують дошки вакансій, присвячені найму біткоїн-талантів. Стежте за дошками вакансій і відгукуйтесь на будь-яку вакансію, яка вас цікавить. Вона не обов’язково має бути ідеальним варіантом, оскільки зазвичай ви можете переміщатися в компанії або використати його як сходинку для майбутньої роботи у сфері Біткоїна. Я рекомендую користуватися BitcoinerJobs.com для пошуку відкритих вакансій у чудових біткоїн-компаніях.

Крок 6. Я безперестанно спілкувався з менеджерами з найняття

Коли ви подаєте заявку на вакансію, знайдіть менеджерів з найняття в компанії в соціальних мережах і зв’яжіться з ними. Якщо ви почнете розмову з менеджерами з найняття, ваше резюме відразу потрапить на перше місце.

Висновок

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла відкрити вам очі на систему, в якій ви живете, і надала доказ того, що є спосіб вирватися на свободу. Я планую продовжувати розвивати Біткоїн через Bitcoin Magazine і свій власний освітній біткоїн-контент для інших. Тепер у вас є шанс вирватися із системи, щоб працювати у цікавій і такій, що приносить задоволення, індустрії, яка розвивається. Ваше життя може кардинально змінитися, якщо ви почнете діяти прямо зараз!

Це гостьова публікація Еріка Подвойського, менеджера по роботі з клієнтами в Bitcoin Magazine. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Після халвінгу біткоїн стане дефіцитнішим ніж золото Нова пропозиція біткоїна вперше перевершить золото після халвінгу у 2024 році. Спенсер Ніколз 15 квітня 2024
Як догми вбивають клітини мозку Як догми вбивають клітини мозку Усі культури потребують певної всеосяжної віри, для підтримки їх як єдиної ідентичності. Але коли цієї віри дотримуються сліпо, це призводить до стагнації та незгод. Шинобі 14 квітня 2024
Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Bitpac: емуляція DAO на Біткоїні Хоча DAO традиційно асоціюються з Ethereum, емуляція більшості функцій DAO можлива у Біткоїні з використанням мультипідпису та голосування з приводу того, які транзакції підписувати. Діллон Хілі 13 квітня 2024