Впровадження Біткоїна бере свій початок на місцях

Впровадження Біткоїна у спільнотах – це те, що забезпечує органічне використання та навчання зсередини.

Попри те, що рівень впровадження Біткоїна у всьому світі продовжує зростати, освіта залишається однією з наших найбільших проблем. Фінансова грамотність має бути правом, але в багатьох місцях у світі людям відмовляють у цьому – або, що ще гірше, їх дезінформують. Але як підійти до такої теми, як Біткоїн? З мого досвіду найбільший вплив мало саме спілкування сам на сам.

Все починається з довіри

Основа будь-яких хороших стосунків починається з довіри. Я зрозумів це в дуже молодому віці. Коли я був дитиною, працюючи в газетному кіоску моїх батьків у Нью-Йорку, я часто стикався з клієнтами з усіх верств суспільства, і мені доводилося орієнтуватися в кожній ситуації. Я зрозумів, що лише слухаючи їх, я можу дати клієнтам те, що їм потрібно. Ця робота навчила мене терпінню та співпереживанню, що дозволяло мені якнайшвидше зрозуміти проблеми клієнтів і знайти рішення, щоб допомогти їм.

Коли я відкрив Paxful у 2015 році, я відповідав на більшість дзвінків у службі підтримки клієнтів. Я ніколи не забуду перший дзвінок від розпачливої клієнтки, яка знайшла номер мого мобільного телефону на нашому вебсайті. Вона була з Луїзіани й сказала мені, що її збираються виселити з квартири, оскільки вона прострочила орендну плату. Це була американка, яка ніколи не мала банківського рахунку і ніколи не хотіла його мати, але їй потрібно було купити за біткоїни рекламні послуги, щоб продати якісь речі, щоб звести кінці з кінцями. Я підказав їй що якщо вона зможе купити подарункову картку на невелику суму, вона зможе конвертувати її в біткоїн. Через двадцять хвилин вона передзвонила, тримаючи в руках подарункову картку, і я пройшов з нею через увесь процес. Наша розмова тривала близько двох годин, але ближче до завершення вона зробила свою першу транзакцію.

Через кілька днів до нас почали надходити сотні дзвінків. У підсумку ми провели майже тисячу людей через наш сайт, і наші трейдери з усіх сил намагалися виконати замовлення по всьому світу. У той час як глобальне впровадження Біткоїна починається і закінчується освітою, освіта – це ніщо без терпіння, довіри та якісного обслуговування клієнтів.

Ставка на нашу спільноту

Протягом усього свого шляху у сфері Біткоїна я зустрічав неймовірних людей, які працюють над підвищенням рівня освіти й тим, щоб повсюди змінювати світ на краще. Такі люди, як активістка Фаріда Набурема, яка бореться за демократію в країні Того, брати Сулеймани, які розширюють можливості своєї громади в Нігерії за допомогою Біткоїна, і Кал Касса, який поширює знання про Біткоїн в ізольованих регіонах, таких як Ефіопія. Одна цікава історія пов’язана з Пако де ла Індія – людиною, яка поставила собі за мету відвідати 40 країн за 400 днів, живучи переважно за біткоїни. Під час своєї подорожі він поширює масову обізнаність про Біткоїн. Він навчає незнайомців на вулиці та проводить заходи для спільнот, заохочуючи людей використовувати біткоїни, щоб отримати фінансову свободу. Такі історії, як історія де ла Індія, нагадують нам, як невеликі дії можуть принести великі зміни.

Підхід «знизу вгору»

Ключ до глобального впровадження Біткоїна – це підхід «знизу вгору». Ось чому в Paxful ми витрачаємо стільки свого часу на роботу на місцях – зустрічаємося з користувачами, проводимо семінари та організовуємо екскурсії по кампусу. Мій досвід навчив мене, що ніколи не слід недооцінювати силу людської взаємодії. Тільки завдяки освіті, терпінню та розумінню ми можемо досягти масового впровадження та забезпечити однаковий доступ до фінансів для будь-кого та будь-де.

Це гостьова публікація Рея Юссефа, генерального директора Paxful і співзасновника Built With Bitcoin Foundation. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Біткоїн чи нерухомість: найкращий засіб заощадження під час війни Аналіз різних ціннісних пропозицій Біткоїна та нерухомості в часи геополітичної нестабільності. Леон Ванкум 18 лютого 2024
Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Запитання від ноукоїнерів: поклик бичачого ринку Як ноукоїнери вирішують, чи купувати їм біткоїн? Як їм це зробити? Як їм взаємодіяти із Біткоїном? На кожному з етапів цього шляху є безліч варіантів вибору. Сантьяго Варела 17 лютого 2024
Сендвіч «Рубен» та активація CTV Сендвіч «Рубен» та активація CTV Ви бачили ці бутерброди замість фото профілю? Вони є соціальним сигналом у спробі досягти консенсусу щодо активації змін у Біткоїні. George 203 11 лютого 2024