Біткоїн-конференція BitBlockBoom перевершила всі сподівання

BitBlockBoom об’єднує біткоїнерів та однодумців, надаючи можливість насолоджуватися присутністю один одного та навчатися.

Коли п’ята щорічна конференція BitBlockBoom підійшла до завершення, засновник і організатор Гері Леланд сидів на сцені, розмірковуючи про складний шлях, пройдений за останні два роки, який привів до рекордного зібрання з понад 600 біткоїнерів:

«Під час COVID-19 я особисто хотів побувати на Біткоїн-подіях, але вибору було небагато. Я припустив, що є інші, які також хочуть вибратися та поспілкуватися з людьми під час COVID-19. Це стало головним фактором, що спонукав мене повною мірою використати BitBlockBoom у 2020 і 2021 роках. Виявилося, я мав рацію, і тепер у 2022 році ми більш ніж подвоїли кількість відвідувачів і учасників заходу. Моєю головною метою завжди було провести таку конференцію, яку я сам хотів би відвідати, і, здається, багатьом людям сподобалось, тому зростання було приємним».

Конференція 1

Неймовірні презентації і дискусії, які проводили Джек Маллерс, Джефф Бут, Джиммі Сонг, сенатор Синтія Ламміс та інші, безсумнівно, будуть поза часом та залишаться актуальними протягом багатьох років. Однак головним висновком було те, наскільки люди радіють особистому знайомству зі своїми віртуальними друзями.

Конференція 2

Популярність Twitter Spaces за останній рік дійсно змінила ландшафт соціальних мереж, багато в чому завдяки ініціативам Swan і Bitcoin Magazine, які принесли багато нових голосів, які інакше могли б залишатися анонімними та мовчазними. Це була перша подія, на якій ці віддані своїй справі невеликі групи онлайн-ведучих отримали можливість провести час разом особисто.

Найкраще про це висловився Серфер Джим (@surferjimw), коли сказав: «Тепер у мене є друзі по всьому світу, і подібні події дійсно дозволяють мені зустрітися зі своєю великою родиною». Зустріч з іншими особистостями Twitter, такими як ТіСі (@Meditation_Man) і Мураха (@2140data), була головною подією його подорожі. Виявилося, що це почуття було обопільним, коли ми запитали ТіСі, який вперше показав своє обличчя, відвідавши цю подію. «Зустрітися з Серфером Джимом і спостерігати за тим, як він доносить оранжеву пілюлю моїй свекрусі, було неймовірно», – сказав ТіСі.

Люди в усьому світі схильні недооцінювати важливість недоторканності приватного життя. Жодна спільнота, крім хакерів, не сприймає це більш серйозно, ніж біткоїнери. Сам факт того, що так багато людей виявили бажання вперше показати свої обличчя та представити себе, є сильним сигналом світові про те, що ми готові прийняти більші виклики та піддатися ретельній перевірці, захищаючи те, у що віримо.

Хоча сама конференція була чудовою, було також багато популярних супутніх заходів. Це включало зустріч у бізнес-інкубаторі Bitcoin Commons компанії Unchained Capital, де біткоїн-компанія NYDIG зробила важливий анонс свого Lightning Accelerator під назвою Wolf’s Clothing. Іншою додатковою подією, яка зібрала величезну кількість людей, був шаховий турнір, організований Майком Джармузом із шахового клубу Bitcoin Blitz Chess Club. Неймовірно спостерігати за спілкуванням групи однодумців про предмет спільного інтересу, і як це призводить до багатьох вечерь зі стейками та ігор у покер, коли біткоїнери збираються разом.

Шахи

Учасники конференції також неймовірно підтримали Годлонавта та його тривалу судову боротьбу, яка загрожує змусити замовкнути багато голосів у цьому просторі. Під час події було проведено кілька заходів зі збору коштів та ініціатив, які підкреслювали важливість цього питання для екосистеми Біткоїна.

Учасники

Ліланд оголосив, що він готовий до більш масштабного виклику наступного року, оскільки місце заходу, ймовірно, буде вдвічі більше, щоб можна було прийняти 1500 людей, і, як очікується, знову буде аншлаг.

Це гостьова публікація Тоні Вейса, аналітика та торговця деривативами, засновника Unconfiscatable і The Financial Summit. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

MICA та майбутнє регулювання біткоїна в Україні MICA та майбутнє регулювання біткоїна в Україні Розроблення та введення в дію фреймворку MiCA відкриває нову сторінку в історії регулювання біткоїна та криптовалют, що значно вплине на їх легальне становище по всьому світу, не обмежуючись виключно країнами Європейської економічної зони. Нові правила принесуть значні зміни, створивши регульований простір, де інтереси споживачів та бізнесу у сфері криптоактивів будуть знаходитися в балансі. Ганна Воєводіна 22 квітня 2024
Як Біткоїн може вплинути на фінансову інклюзивність серед меншин Як Біткоїн може вплинути на фінансову інклюзивність серед меншин Біткоїн був створений для надання людям доступу до фінансових послуг, а не просто для збагачення ранніх користувачів. Кіара Тейлор 21 квітня 2024
Синергетичне майбутнє Біткоїна та Ethereum за межами трайбалізму Синергетичне майбутнє Біткоїна та Ethereum за межами трайбалізму Яким чином Біткоїн та Ethereum можуть доповнювати один одного в довгостроковій перспективі, а не існувати як конкуренти? Ів Ла Роуз 21 квітня 2024