Низько висячий фрукт шиткоїнських сподівань

Низько висячий фрукт шиткоїнських сподівань

Через рік після того, як біткоїн став законним платіжним засобом у Сальвадорі, президент Найіб Букеле демонструє стійкість твердих грошей.

Сальвадор став Біткоїн-країною 7 вересня 2021 року і, що важливо, залишається Біткоїн-країною через рік.

Те, що Сальвадор залишиться Біткоїн-країною, звичайно, не було хижацьким очікуванням шиткоїн-шарлатанів і цифрових кантильйонерів, які масово з’являлися, тягнучи в метавсесвіті чорні портфелі, наповнені попередньо видобутими інсайдерськими токенами, за допомогою яких вони сподівалися корумпувати політичний клас своїми безплатними грошима, створеними за допомогою Web3, водночас невпинно твітячи президенту, щоб проштовхнути ці мішки чистого лайна нації.

Зустрічайте новий друкарський верстат, такий же, як і старий друкарський верстат.

Насправді їхні очікування полягали в тому, що Сальвадор був «низько висячим фруктом».

Токени, що ґрунтуються на доказі володіння, створені саме для того, щоб переконувати, при цьому докладаючи не більше зусиль, ніж для «ctrl + p».

Не вірите мені? Подивіться на одного з цих ледачих пройдисвітів у дії лише через місяць після ухвалення закону про Біткоїн:

Інфлюенсери також почали критикувати Сальвадор за те, що він вибрав фінансову подушку з насправді твердих грошей замість такої, що згодом зазнала краху, вищезгаданої у твіті пірамідальної схеми легких грошей Кремнієвої долини:

Пошукайте у Твіттері, і ви самі переконаєтеся, що ця схема є лише одним із багатьох токенів з доказом володіння та проєктів Web 3/метавсесвіту, націлених на президента Сальвадору в перші дні прийняття біткоїна як законного платіжного засобу. Президента засипали ними.

І якби президент Букеле не був таким крутезним, Сальвадор, без сумніву, був би на шляху SANGO Coin до провального грошового стандарту, якби ці оператори вічних двигунів досягли свого.

Однак Сальвадор є Біткоїн-країною і залишається Біткоїн-країною не просто так. І причина лише одна:

Хоча президент Букеле, звичайно, був натхненний дивовижною Біткоїн-спільнотою в Ель-Зонте, лише він один мав сміливість протистояти Сполученим Штатам і всім глобальним інституціям, таким як МВФ (постачальник токена СПЗ (абрев. від «спеціальні права запозичення»)), які виступили проти нього та проти того, щоб біткоїн було прийнято як законний платіжний засіб у Сальвадорі 7 вересня 2021 року.

Так почався найбільший ребрендинг в історії. Лоренцо де Медічі нашого часу, який розпочав перетворення Сальвадору на Флоренцію 2.0. Подібно до того, як найдосконаліші гроші свого часу, флорин, перетягнули Європу із середньовіччя в одну з найбільших епох інновацій, відкриттів і творчості, які коли-небудь бачив світ, так само біткоїн перетворює Сальвадор на місце досягнень і можливостей. Найкращі уми зараз приваблені моделлю економічної свободи президента Букеле. За десятиліття до Букеле населення, тероризоване бандами та корумпованими політиками, втікало з країни. Зараз багато хто повертається. І тому одна з найбільш схильних до насилля націй у світі може стати найбільш миролюбною. Далі буде процвітання.

І хоча біткоїн означає, що Сальвадор залишається справді суверенним як у своїй позиції, так і за фактом наявності грошової подушки, це також означає, що сьогодні він не є заднім двориком Америки й не знаходиться під каблуком якоїсь Компанії Сполучених Шіткоїнів.

Ось як виглядає успіх.

Це гостьова публікація Стейсі Герберт, співведучої подкасту Orange Pill (з англ. «Помаранчева пігулка) і співзасновника El Zonte Capital, присвячена фінансуванню Біткоїн-стартапів у Сальвадорі. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024